Fsh yüksekliği amh düşüklügü erken menepoz dönemi

hmyrag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
4
1
30
Fsh 17.04 amh 0.02 TSH 2.194 prolaktin 8.47 lh 20.38 estradiol 20.21 betahcg 2.94 10 Ocak 2023 teki tahlil sonuçları doktor erken menepoz dedi. Daha 29 yaşındayım. Ve anne olmayı çok istiyorum. 2016 da bi evlilik yaptım ve iki ay evli kaldım. Ayrıldıktan sonra adet düzensizliklerim başladı başta strese bağladım. Bu yüzden olduğunu düsündüm durumun 7 yıldır adet düzensizliklerim var. İlk ayrildigim dönemde 5 ay gelmedi arkasından 3 ay düzenli geldi sonra 3 ay gelmedi ve bu şekilde devam etti sürekli. Ve şuanda da 5 aydır adet olamıyorum ilaç falanda kullandım etkisini görmedim. Şuanda yaklaşık 5 gündür hayıt çayı içiyorum. Bu durumda olan var mı psikolojimi bozmamaya morelimi de yüksek tutmaya hep eğlenceli şeyler yapmaya odaklaniyorum. Yani düzelir umuduyla yaşıyorum. Bilgisi olanlar yorum yazabilir mi

Fsh 17.04 amh 0.02 TSH 2.194 prolaktin 8.47 lh 20.38 estradiol 20.21 betahcg 2.94 10 Ocak 2023 teki tahlil sonuçları doktor erken menepoz dedi. Daha 29 yaşındayım. Ve anne olmayı çok istiyorum. 2016 da bi evlilik yaptım ve iki ay evli kaldım. Ayrıldıktan sonra adet düzensizliklerim başladı başta strese bağladım. Bu yüzden olduğunu düsündüm durumun 7 yıldır adet düzensizliklerim var. İlk ayrildigim dönemde 5 ay gelmedi arkasından 3 ay düzenli geldi sonra 3 ay gelmedi ve bu şekilde devam etti sürekli. Ve şuanda da 5 aydır adet olamıyorum ilaç falanda kullandım etkisini görmedim. Şuanda yaklaşık 5 gündür hayıt çayı içiyorum. Bu durumda olan var mı psikolojimi bozmamaya morelimi de yüksek tutmaya hep eğlenceli şeyler yapmaya odaklaniyorum. Yani düzelir umuduyla yaşıyorum. Bilgisi olanlar yorum yazabilir mi
Amh düşüklüğünün geri dönüşü yok diye biliyorum
Bence en doğru ve acil yapman gereken
Yumurtaları dondurma yöntemi
İleride evlendiğinde çocuk sahibi olabilirsin böylelikle

Doktorda aynı şekilde dedi ya bian önce evlen yada yumurtalarını dondur dedi. Evlilik şuanda yapamam hala bosanamadım 7 yıldır boşanma aşamasındayım. Mecbur yumurta dondurma islemi yapcam. Teşekkür ederim

Cnm merhaba ben de de aynı sıkıntılar başladı iki ay gelmedi Dr ye gittim sonra erken menopoz dedi care yok dedi halbuki benim.fsh 56 dan 23 e düştü ben cnm.bir yumurtalık gelişimi için vitamin aldım düzene bindi adetim dilerim faydası olur gördüğünde.yazarsan özelden atarım resimleri dua et Rabbım şifamizi versin

Cnm merhaba ben de de aynı sıkıntılar başladı iki ay gelmedi Dr ye gittim sonra erken menopoz dedi care yok dedi halbuki benim.fsh 56 dan 23 e düştü ben cnm.bir yumurtalık gelişimi için vitamin aldım düzene bindi adetim dilerim faydası olur gördüğünde.yazarsan özelden atarım resimleri dua et Rabbım şifamizi versin
Merhaba FSH için ne vitamini içtin bana da söyler misin lütfen 80 benim fsh

Merhaba FSH için ne vitamini içtin bana da söyler misin lütfen 80 benim fsh
Cnm merhaba ben ikili vitamin kullandim kullaniyorum yeni gördüm msjini statera ve cycl diye Bi vitamin ama nette pahali ben direkt burda deposu var ordan alıyorum bu gruba girmediğim için çok geç görüyorum instagram adresini ver oraya gondereyim bilgileri ben

Cnm merhaba ben ikili vitamin kullandim kullaniyorum yeni gördüm msjini statera ve cycl diye Bi vitamin ama nette pahali ben direkt burda deposu var ordan alıyorum bu gruba girmediğim için çok geç görüyorum instagram adresini ver oraya gondereyim bilgileri ben
Size doktor mu önerdi fsh yüksekliği için benimde fsh cok yüksek,,, sizin değeriniz düştü mü

Canım benimde fsh 12 amh 1.30 diger tahlillerim normal . Adetlerim düzenli hsg de tüpler açık çıktı polip göründü. Ameliyat olacağım. Daha önce kimyasal gebelik geçirdim. Doktor normal yollarla zor görünüyor hamile kalman dedi . Henüz yumurta takibi falan yapılmadı ameliyattan sonra artik. Lütfen umudunu kaybetme. Yumurtalarını dondur ve boşandığında karşına hayırlı bir insan çıkarsa inşallah sende anne olursun. Moralini yüksek tut bende kendime üzülüyorum ama inşallah dualarımız kabul olur.

C life kullan Instagram dan bak bu macun Allah'ın izniyle cok ise yariyor degerlerin duzeliyo menopoz olmazsin

Size doktor mu önerdi fsh yüksekliği için benimde fsh cok yüksek,,, sizin değeriniz düştü mü
Cnm benim tüp bebek hemşiresi Bi arkadaşım çocuğun olmaz imkansız vs demiş Dr adet görmemeye başlamış ve bunu kullanmis 3 ayında hamile kalmıştı 10 yildirda adet devam ediyormuş bende sagolsun onun önerisiyle basladim şuan fsh düşüyor 56 dan 23 tü en son ama ben iki aydir hiç kan vermedim devam ediyorum ilaçlara 3. Kutuya basladim dilerim herkes için iyi olur

Cnm benim tüp bebek hemşiresi Bi arkadaşım çocuğun olmaz imkansız vs demiş Dr adet görmemeye başlamış ve bunu kullanmis 3 ayında hamile kalmıştı 10 yildirda adet devam ediyormuş bende sagolsun onun önerisiyle basladim şuan fsh düşüyor 56 dan 23 tü en son ama ben iki aydir hiç kan vermedim devam ediyorum ilaçlara 3. Kutuya basladim dilerim herkes

Merhaba bende statera ve cycl kullandım ve çok memnun kalmıştım, tekrar almak istiyorum ama nette çok pahalı, nerden temin ediyorsunuz?

Cnm ben bulunduğum yerde alıyorum cnm ama sanırım gonderiyor yeni gördüm msjini
Anladım, bende bulunduğum yerden almıştım sonra doktor değiştirdim, netten baktım uçmuş fiyat, siz de farklı mı diye sormuştum,olmadı tekrar bilgi alırım aldığım kişiden, teşekkür ederim 💐

Anladım, bende bulunduğum yerden almıştım sonra doktor değiştirdim, netten baktım uçmuş fiyat, siz de farklı mı diye sormuştum,olmadı tekrar bilgi alırım aldığım kişiden, teşekkür ederim 💐
Cnm merhaba ben direkt satıcı depodan alıyorum size numarayı vereyim adım yagmur siz söylerseniz murat beye yardımcı olur senin ne sikintiin vardı ben geç görüyorum kusura bakma geç cvp veriyorum size atayım murat beyin numarasini siz arayın danışın öncesinde tahlil vs istiyo ilgili bilgili bir insan dilerim yardimim dokunur

+905396155543 murat adamın adı bende yağmur yağmurdan aldım numaranızı derseniz yardımcı olur sizin ne sıkıntı vardı

+905396155543 murat adamın adı bende yağmur yağmurdan aldım numaranızı derseniz yardımcı olur sizin ne sıkıntı vardı
Bende kendisiyle görüşmüştüm bulunduğum şehirdeki aracısıyla göndermişti, kist nedeniyle rezerv azlığı vardı tüp bebek tedavisinde kullanmıştım faydasını gördüm olumsuz sonuçlandı ama bana iyi gelmişti tekrar kullanmayı düşünüyorum, nette ki fiyatla aynı mı diye merak etmiştim siz farklı kişiden mi alıyorsunuz diye merak ettim.bir de ondan bilgi alayım tekrardan, yumurta kalitesine iyi geldi ama pahalı sanki. Teşekkür ederim tekrar 💐

X