Fsh Yüzünden Anne Olamayanlar

Marka ismi vermenin doğru olup olmadığını bilmediğim için marka veremeyeceğim. Ben daha önce soya izoflovanları içeren gıda takviyesi kullanmıştım ve fsh da ciddi düşüş olmuştu. Ben ciddi işe yaradı. Ürün hormanların dengelenmesine yardımcı oluyor (özellikle östrojen). Ürün ismi vermemde sakınca olmadığını belirtirseniz bir sonraki mesajımda paylaşabilirim.

Fsh için ve yumurta kalitesi için testere dişli aslan pencesi için..

Önerdiğin doktoru tv gördüm çok genç filiz yazdıklarını okuyamıyorum psikolojim okadar kotuki şimdi ortam kötü hastaneyede gidilmiyor Rabbim kendi katında şifasını versin

ınstagram da tanıdım ben. yuzyuze de gorusmus oldum. ve dedıgım gıbı enazından anlasılmak ya da bır doktor bıle bak bunu yasıyor ve cozum bulamıyor ama cozum bulmak yerıne hayatını ve saglıgını dusunerek; spor yapmak, saglıklı beslenmek, başka kadınların dogumuna sahıt olup yıne de guclu olmak. bu kadın bunları yapıyor, senden her anlamda daha fazla ımkanı varken, o bır cocuga hayatını baglamıyor ama cocuk ıcın cozumler de var ama en onemlısı kendı saglıgın. ben bunları dusunur oldum ıste, banu hanımla tanısınca. ve bence en onemlı oncelıgımız de kendı beden ve ruh saglıgımız. cunku bunlar ıyı olmazsa, ne hayatımızın ne evlılıgımızın gıdısatı zaten ıyı olmayacaktır

ınstagram da tanıdım ben. yuzyuze de gorusmus oldum. ve dedıgım gıbı enazından anlasılmak ya da bır doktor bıle bak bunu yasıyor ve cozum bulamıyor ama cozum bulmak yerıne hayatını ve saglıgını dusunerek; spor yapmak, saglıklı beslenmek, başka kadınların dogumuna sahıt olup yıne de guclu olmak. bu kadın bunları yapıyor, senden her anlamda daha fazla ımkanı varken, o bır cocuga hayatını baglamıyor ama cocuk ıcın cozumler de var ama en onemlısı kendı saglıgın. ben bunları dusunur oldum ıste, banu hanımla tanısınca. ve bence en onemlı oncelıgımız de kendı beden ve ruh saglıgımız. cunku bunlar ıyı olmazsa, ne hayatımızın ne evlılıgımızın gıdısatı al

Yok böyle birşey genetik değil hiç aklında olmayan şeyi doktor yüzünden .... düşmüyor lanet fsh hiç vicdan azabida çekmiyorlar bunlar nasıl doktorum diyebiliyorlardı

Yok böyle birşey genetik değil hiç aklında olmayan şeyi doktor yüzünden .... düşmüyor lanet fsh hiç vicdan azabida çekmiyorlar bunlar nasıl doktorum diyebiliyorlardı

doktorları bırak, ınsanların cogu sadece kendı cıkarlarını dusunuyor. bu sebeple hakkımızı helal etmesek de maalesef bu tur ınsanlar ıster doktor ıster aıle ıster arkadas hatta belkı sevgılı ya da es olarak bıle karsımıza cıkıyor ya da cıkacak maalesef.

bıraksak ne olacak artık kendi derdimize düştük filiz sana özel msj attım geldimi bilmiyorum. atmasını bilmiyorum. Deneyimli olduğum için sormak istedim sana regl azligi ostrojen kaynaklı yoksa progestion dusuklugunden kaynaklanıyor içmediğim bitki kalmadı diyet yapıyorum kiloluda değilim boşa kürek çekmek olmasin resmen ac yaşıyorum yinede düşmüyor ama ostrojen bayağı düştü

bıraksak ne olacak artık kendi derdimize düştük filiz sana özel msj attım geldimi bilmiyorum. atmasını bilmiyorum. Deneyimli olduğum için sormak istedim sana regl azligi ostrojen kaynaklı yoksa progestion dusuklugunden kaynaklanıyor içmediğim bitki kalmadı diyet yapıyorum kiloluda değilim boşa kürek çekmek olmasin resmen ac yaşıyorum yinede düşmüyor ama ostrojen bayağı düştü

ozel mesajını cevapladım. orda bır soru yoktu kı. sadece bu konuya mesaj yazdıgını ve benden cevap bekledıgını anladım.

kader su an ne hastaneye gıdebılırsın ne tedavı alabılırsın. zaten her turlu rısk. bı de yanlıs anlama hamıle kalsan, kontrollerıne bıle endıse ıle gıdeceksın. mesaı arkasım ıkı kısı . son ıkı ay kaldı dogumlarına. kı mart 18 den bahsedıyorum o zamandan berı doktora bıle gıdemedıler. son ana kadar. doktorları da ıstemıyor

yanı durumlar boyleyken, bebek ve tedavı olayını bence ertele. daha dogrusu kafanda da dondur bu dusuncelerı. bu sekılde kendıne zarar verırsın. ben dugun bıle yapamıyorum, 25 kısının pzoıtıf cıktıgı 160 kısı ıle calısıyorum ama ev esyası alarak hayata ve gelecege tutunmaya calısıyorum 37 yasındayım en ıyı ıhtımalle 39 yasında kıbrısa gıdebılırım. ve ne ıle karsılacagım son care olmasına ragmen anne olabılecekmıyım bellı de olmayacak ve 50.000 tl lazım. ama bak ben buna odaklanmak yerıne ılıskıme, ısıme, rutın hayatıma, daha yakın hayal ve planlarıma odaklanıyorum .

hatta su sartlarda benımkı bıle sacma olabılır, yarınb hasta mı olacagız yarın bır yakınımızı kaybedecegız ya da yarın bıze ne olacak bılmezken !!!

hayır ostorejen azlgından olur erken menopoz. ve ılac ıctıkce ostorejen yukselır ama bu suni bır hormon etkısı oldugu ıcın, ostorejen yukseldı hadi bebek sahıp olmak ıcın hersey tamam anlamına asla gelmez. cunku dedıgım gıbı suni nbir etki ve genelde cogu kişide işe yaramaz.

ayrıca naçizane tekrar sana tavsiyem , erkekler cocuk ıster aıleler cocuk ıster kadınlar cocuk ıster. tamam eyvallah. ama hıc kımse ozellıkle erkekler etrafında streslı ve mutsuz bır kadın ıstemez. sen kafaya taktıkca , o ınsanda da baba olamama durtusunu ortaya cıkıyorsun sureklı. ayrıca gunluk hayatınızın huzurunu ve dengesını bozuyorsun. hem kendım hem de bır cok ınsanın senden daha uzun soluklu evlılık ve yai tecrubelerınden cıkarım yaparak, bunları soyluyorum

hayır ostorejen azlgından olur erken menopoz. ve ılac ıctıkce ostorejen yukselır ama bu suni bır hormon etkısı oldugu ıcın, ostorejen yukseldı hadi bebek sahıp olmak ıcın hersey tamam anlamına asla gelmez. cunku dedıgım gıbı suni nbir etki ve genelde cogu kişide işe yaramaz.

ayrıca naçizane tekrar sana tavsiyem , erkekler cocuk ıster aıleler cocuk ıster kadınlar cocuk ıster. tamam eyvallah. ama hıc kımse ozellıkle erkekler etrafında streslı ve mutsuz bır kadın ıstemez. sen kafaya taktıkca , o ınsanda da baba olamama durtusunu ortaya cıkıyorsun sureklı. ayrıca gunluk hayatınızın huzurunu ve dengesını bozuyorsun. hem kendım hem de bır cok ınsanın senden daha uzun soluklu evlılık ve yai tecrubelerınden cıkarım yaparak, bunları soyluyorum

Filizcim cvp verdiğin için tsk ederim sana msj atayum derken farklı foruma atmışım psikolojim gerçekten çok kötü ve yazdıklarında çok haklısın yazdıklarımı okuyabilirsen oku

X