Gamzelerim olsun istiyorum?

benim gamzem yok eşimin yok ama çocuklarımın ikisindede var özelikle oğlumu ki daha belirgin :))))gecen arkdaşlar diyor sende gamze yok babasında yok çocuklarında var nasıl oluyor bende didim ki hamileyken çokkk ayva yedim ehuhuuhu:)))

ilahi az gülmedim çok komik vede çocukça düşünüyosun gamze doğuştan oluyor genelde inanışa göre hamileyken ayva yersen olur derler ben hamileyken yedim ama çocuklarımın ikisindede yok gamze bu çocuğun anne ve babasında varsa yada oluyor bazen

öyle demeyin bende duydum bu yanağa bastırma konusunu ama bebekken tabi :) hani bebeklerii nasıl yatırırsanız kafası öyle şekil alır ya onun gibi bir şey :)

hee olur olura.s-tatlicadiarzu-
al bi çivi,çak yanaklarına zamanla gamzen olur dene faydasını görürsünsempatiksalakcinnigamyoncuiremsu

Estetik operasyonla gamzelerin olabilir ama bunun için acı çekmeye değer mi , orasını da sen bilirsin ...

hemen çizelim ...
evet kızlar, resmi güzel olan var mı aramızda?sempatiksalakcinni
bir de kızın olursa adını gamze koy ,gamzen olur bilmiyorumkismile

hemen çizelim ...

cnm bnm merak edip bilqi almaya calsTiqim bi konuyu adeta aLay konusu haline qetirmissn.:umursamaz: farkettin mi bilmiyorum ama burasi bi forum sitesi... herkes qbi bnde merak ettiqim seyLeri sorabiLrm...opuyorumnanaktan

Kendinizde varolanlarla mutlu olmayı deneseniz iyi olacak parmak basmakla olmuyo bu işler.:nazar:

vereliniortak

hemen çizelim ...

:lepi:

yukarda yazmış birisi doku eksikliğinden diye, parmak basmakla doku eksilir mi?

kafa şeklinin değişmesinin sebebi kafatası kıkırdak,henüz sertleşmediği için şekil alabiliyor. ama yanak içini anca geri çektirirseniz öyle bir sonuç alırsınız
sempatiksalakcinni

Ben ortaokuldayken takmistim bu gamze isine. Yanaklarima tirnagimla filan bastirip 5-10 saniyelik gamze yapardim. Allah'tan tirnak izi birakmadim yuzumde :S
Gamze sonradan dogal yollarla olusmuyor bildigim, ha estetikle olur mu bilmem.
Hamileyken cok ayva yiyince bebek gamzeli dogar diye duymustum, bunu da belirteyim.

yanaktaki gamze olmasını istediğin bölgeden dokunun alınıp çukurlaştırılmasıyla gamze yapılabiliyor ama buda estetiğe giriyor bi uzmanla görüşüp yaptırabilirsin, bende belirgin gamzelerim olsun çok isterdim opuyorumnanaktan

Bi sayfada ben yanagima her gun on dakka bastirdim ve olustu yazmisti belkide dorudur?

X