Cilt Bakımı Ürünleri Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Garnier 3ü bir aradayı bende hergün kullanıyodum. Cilde çok güzel bir ferhlık veriyor. Bunun verdiği gazla kimi günler 2 kez bile kullandım. Daha sonrasında cildim kepeklenmeye başladı. Cildiye doktoruna gittim. Ph dengeleyici sabun verdi onu kullandım geçti. Ürünü sıklıkla kullandığınızda bazi ciltleri tahriş edebiliyor.

2.kutumu aldım bende bana çok iyi geliyor sabah ve akşam kullanıyorum verdiği ferahlık çok güzel günün yoruculuğunun üzerine iyi geliyor Ayrıca çok güzel temizliyor yüzümle sabunla yıkadığımda daha sonra yüz sütü ile silerken pamuga makyaj kalıntıları geliyordu garnier ile yıkadığım zaman pamuk tertemizzzz :KK16::KK16:

ben kullanıyorum ve çok memnunum. loreal pure zone gibi cildimi kurutmuyor, tertemiz oldu cildim:21:

ben bu ürüne adeta bayılıyorum!!! genelde maske secenegı olarak kullanıyorum. haftada 3 kere fln duşa gırmeden once yuzume ve boynuma suruyorum.kuruyana kadar beklıyorum.banyodan cıktıgımda terrrtemiz bır cıldım oluyor.gercekten cok matlastırıyor.sıvılcelerı kurutuyor ve lekelerın hızlı gecmesıne yardımcı oluyor.kokusu da ayrı bır hele bır de pamukla toniklersem ohooo o cildimin temızlıgı benı 3 gun ıdare edıyor.maske yaptıgım gunlerdekı makyajım cildimde daha bır guzel duruyor cunku yağ ve kir tabakası tamamen kalkmış oluyor ve çok pürüzsüz bir görünüm oluyor :) benım cildim yağlı oldugu ıcın gercekten bana hıtap eden bır ürün.bim de8 tlye satılıyor.ben migrostan 9 tlye almıstım galıba. kesınlıkle tavsıye ederım kızlar :KK3:

çok iyi ürün 2 haftadır hergun kullanıyorum siyah noktalar bitti verdiği ferahlık temizlik hissi çok rahatlatıyor :)

ben de uzun süre almıştım bu ürünü memnundum ama ne olduysa arkalarda kalmış unutmuşum onu yakın bir zamanda tekrar buldum düzenli kullanımda işe yarıyor tabi tonik filan da kullanmak gerek sonrasında

ben de bugün garnierin esas bakım serisinden temizleme sütünü ve besleyici kremini aldım.son zamanlarda cildim pul pul oluyodu bunları tavsiye ettiler.bi deneyeyim dedim.ilk defa kullanıyorum bu markayı işe yarar mı ki CADIARZU

yüz kremini şiddetle tavsiye ederim bnm cildim çok hassas ve pul pul dökülüyo arada tek tük sivilcelenme oluyo bu krem çok ferahlatıyo sivilcelerimde cok cıkmıyor

yağlı ciltler için uygun bir ürün
ancak kuru ciltleri iyice kurutuyor
hatta benim gibi karma ciltli olanlar bile bence haftada 1 den fazla kullanmamalı

bu ürünü sitede arayım ve insanları uyarayım istedim!
ben yaklaşık 3-4 aydır bu ürünü kullanıyordum.
bu yaşıma kadar tek bir sivilcem yokken(20 yaşındayım) yüzümde kırmızı kırmızı şeyler (sivilcede değil) oluştu.
en kısa zamanda dr.a gidicem.
bin bir pişmanım. :KK5:
bembeyaz tertemiz cildimi ne hale getirdi bu şey.
dikkat edin arkadaşlar kullanmadan önce bi kez daha düşünün derim.

acaba cildiniz alerjik bir reaksiyon gostermis olabilir mi bende kullaniyorum memnunumda
ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
bende ilk zamanlarda çok memnundum
yaklaşık 1 ay sonra yüzümde kırmızı şeyler sivilce gibi ama sivilce kadar büyük ya da içi dolu degil bu şeyler oluştu.
bu üründen mi oldugunu anlamak için 15 gündür kullanmıyorum ve yavaş yavaş azalmaya başladı kırmızılıklar.
belki cildim hassas olduğu için olabilir ama ben yine de insanları uyarmak istedim çünkü yüzümde durduk yere böyle seyler oluştu piskolojm bozldu resmen :KK14:

ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
bende ilk zamanlarda çok memnundum
yaklaşık 1 ay sonra yüzümde kırmızı şeyler sivilce gibi ama sivilce kadar büyük ya da içi dolu degil bu şeyler oluştu.
bu üründen mi oldugunu anlamak için 15 gündür kullanmıyorum ve yavaş yavaş azalmaya başladı kırmızılıklar.
belki cildim hassas olduğu için olabilir ama ben yine de insanları uyarmak istedim çünkü yüzümde durduk yere böyle seyler oluştu piskolojm bozldu resmen :KK14:

umarim tamamen gecer moralini bozma bence ben yaklasik 3 aydir kullaniyorum ama bazen devamli kullandigin urunlere bile birgun cildiniz tepki verebiliyor

umarim tamamen gecer moralini bozma bence ben yaklasik 3 aydir kullaniyorum ama bazen devamli kullandigin urunlere bile birgun cildiniz tepki verebiliyor

evet haklısınız kesinlikle çok dikkat etmemiz lazım bu ürünlere
önümüzdeki bi kaç ay hiç bir kimyasal sürmemeyi planlıyorum

Arkadaşlar karma bir cildim var ve bu ürünün maske özelliğini kullanıyorum. Daha yeni başladım. Haftada kaç kez kullanmalıyım?

meraba arkadşlar yeni üye oldum siteye ve yazıklarınızı okudumda ben estetisyenim aynı zamanda ve bu ürün temizleme jeli olarak kullanıldığında mutlaka tonik ve sonra cilde uygun nemlendirici krem kullanılmalıdır. pleeng olarak kullanıldığında da aynı işlem yapılmalıdırr çünkü cilt temizlendikten sonra gerginleşir nemlendirmek en doğrusudur
Bu bakım ürününü kullandıktan sonra neutrogena krem veya clean&clear tonil kullansak uygun olur mu

ben kullandım çokta memmun kaldım şimdi yine bir peeling almayı düşünüyorum loreal ve ya garnier 3 ü 1 arada bir çok marka kullandım içlerinden en çok bunlardan memmun kaldım bence gayet iyi bir çözüm ben bunu kuzenimden duymuştum oda çok memmun

bende gayet memnunum arkadaşlar :)
Bimden almıştım bi ara hala kllanıyorum :)
Daha yüzünüzü yıkarken bir ferahlık hissediyorsunuz. Ardından da toniklerseniz yüznüzü tamamdır :)

Haa ama hepimiz de biliyoruz ki tüm ürünler kişiden kişiye farklı sonuçlar verebiliyor :)

X