Gastrit ve reflü ile kilo almak

Patates suyuyla yapılan kürler var. Onu denediniz mi hiç? Onunla ilgili bir bilimsel çalışma da vardı. Hap olarak piyasaya sürülecekti hatta. Evde taze taze de yapabilirsiniz tabi.

1 patatesi rendeleyip veya katı meyve sıkacağından geçirip suyunu içiyorsunuz aç karnınıza. 2 veya 3 hafta devam ediyorsunuz ama tam emin değilim süresinden. Netten araştırın bunu.

Reflü için de yiyeceklere dikkat etmek gerekiyor. Az yediğimde reflüm azalmıştı. Bu aralar yine aç gibi yiyorum. Eğildiğim gibi ağzıma mide suyu gelmeye başladı yine.

Merhaba bende de kronik gastrit var helikobakterle birlikte. Heliko için 4lü denilen tedaviyi kullandım, çok ağırdı elim kolum kalkmıyordu ilaç tedavisinde ama iyi geldi. Sizde helikobakter var mi? Bende 49 kilodan 36 kiloya düştüm. Su an sürekli karbonhidrat yememe rağmen hala 39 kiloyum bende alamıyorum.

Merhabalar gastrit ve reflü sebebiyle 56 kilodan 46 kiloya düştüm ve uğraşmama rağmen bi türlü toparlayamıyorum direncim düştü bu durumu yaşayan varmı ? Nasıl kilo alabilirim ?
Merhabalar, ben gano excel ürünlerini hem kullanıp hem satışını yapıyorum kilo almanıza yardımcı olacak sağlıklı kahvem de var isterseniz yardımcı olabilirim

X