Gazi üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde doğum yapanlar

İlk başta polikliniğe gitmiştim 2 3 defa oradan da memnun kaldım asistanlar güler yüzlü ve her şeyi açıklıyorlar. İlgileniyorlar. Sonra hocaya geçtim ondan da memnunum ama doğumun nasıl olduğunu şimdi esdia arkadaş anlattı içim rahat etti
İlk başta polikliniğe gitmiştim 2 3 defa oradan da memnun kaldım asistanlar güler yüzlü ve her şeyi açıklıyorlar. İlgileniyorlar. Sonra hocaya geçtim ondan da memnunum ama doğumun nasıl olduğunu şimdi esdia arkadaş anlattı içim rahat etti
Çok teşekkür ederim ben de gazi ile hacettepe arasında kaldım. bakalım gebelik sağlıklı ilerlerse birini seçeceğim şuan daha çok yeni çünkü

Yoktu, cok normal seyrinde giden bir süreçti. doktorumuz aynı bu arada.
Allah Allah doktor bana ısrarla bu hastanede detaylı ultrason yok diyor çok şaşırdım. Hangi birimden randevu alınıyor detaylı ultrason için 9. Kattaki perinatoloji mi?

Allah Allah doktor bana ısrarla bu hastanede detaylı ultrason yok diyor çok şaşırdım. Hangi birimden randevu alınıyor detaylı ultrason için 9. Kattaki perinatoloji mi?
Evet oraya yonlendirmişti beni belki bi değişiklik olmuştur prosedürde cunku ben geceb sene nisan gibi falan gitmiştim belki o arada bir şey değişmiştir

Evet oraya yonlendirmişti beni belki bi değişiklik olmuştur prosedürde cunku ben geceb sene nisan gibi falan gitmiştim belki o arada bir şey deği
Evet benim de aklıma böyle bir durum geldi. Belki bir değişiklik olmuştur neyse artık başka doktor bulacağız 😊

Çok teşekkür ederim sizin de bebeğiniz sağlıkla dünyaya gelsin🌸

Ben vajinal doğum yaptım, vajinal doğuma asistanlar giriyor hoca hastası olsanız bile. Planlı sezeryana hoca giriyor eğer acil sezeryan olursa yine hoca giriyor hoca hastasıysanız. Fakat polikliniğe geliyorsanız ve sezeryansa nasıl oluyor bilmiyorum. Sadece doğum için de gazi kabul ediyor mu onu da bilmiyorum.

Şimdi vajinal doğumda çok ilgililerdi doğum esnasında hemşiteler intörnler asistanlar başımdaydı ve doğum gerçekleşirken herkes çok heyecanlı ve mutluydu. İyi davrandılar azarlanma vs olmadı bu birsz size de bağlı. Sezeryanda eğer planlıysa sizi ameliyathaneye alıp spinal veya genel anestezi veriyorlar. Sezeryana giren ve aynı hocaya giden arkadaşım da çok memnundu. Ama detaylarını bilmiyorum.

Odalar ise tek kişilik odalar var ve 3 kişilik odalar var. 3 kişilik odalarda erkek refakatçi alınmıyor. Bu odalarda tuvalet yok, tek kişi kalma imkanınız var. Özrl odalar biraz küçük ama içinde banyo tuvalet var. Eşiniz kalabilir. Bu katta ziyaret saatlerine tabiisiniz. Ayrıca hastanede bir de 13. Katta özel bir kat var, başhekim onayı ile bu katta da kalınabilir tanıdığınız vs varsa. Eğer hoca hastasıysanız özel odalar öncelikli fakat bu yoğunluğa bağlı. Yani tüm odalar doluysa özel odada hoca hastası olsanız dahi kalamazsınız. Planlı sezeryanda bile özel oda önceden ayarlanmaz ama o gün boşalan bir oda varsa biraz bekleyip o odaya geçebilirsiniz.

Tarama testleri ve detaylı ultrason için para ödemedim. Vajinal doğum da ücretsiz. Sezeryan ücreti ne kadar bilmiyorum ama özele kıyasla cüzi. Hoca girerse ayrıca hoca için de cüzi bir ücrrt ödeniyor. Özel odanın da cüzi bir ücret farkı var. Ancak net rakamlara hakim değilim o işleri eşim ve tanıdıklarım hallettiler.

Özetle ben hem doğumdan hem de sonraki çocuk bölümünden memnunum, güzel ve travmatik olmayan bir deneyimdi benim için, fakat bunların hepsi çok şahsi ve sizin bakış açınıza göre de değişen şeyler. Doğumun epiduralli idi o yüzden sakin bir süreç geçirdim belki daha gergin olsam rahatsız olabilecek hususlar bulabilirdim. Ben olumlu taraflara ofaklanmayı tercih ediyorum🌸
Merhaba bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah. Ben de Gazi Üniversitesi Hastanesinde takipliyim. Şuan poliklinik takipliyim ama hocaya geçmeyi düşünüyorum. Hoca muayene esnasında eşinizi de odaya alıyor mu? Yani sizinle birlikte eşiniz de girebildi mi tüm muayenelerde. Normalde devlet hastanelerinde almıyorlar. Hıcaya özel olarak gidince acaba prosedür değişiyor mu? Bir de hangi hocaya gitmiştiniz?

Merhaba bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah. Ben de Gazi Üniversitesi Hastanesinde takipliyim. Şuan poliklinik takipliyim ama hocaya geçmeyi düşünüyorum. Hoca muayene esnasında eşinizi de odaya alıyor mu? Yani sizinle birlikte eşiniz de girebildi mi tüm muayenelerde. Normalde devlet hastanelerinde almıyorlar. Hıcaya özel olarak gidince acaba prosedür değişiyor mu? Bir de hangi hocaya gitmiştiniz?
Benim doktorum erhan hocaydı, eşim tüm muayenelere girdi sadece 2 jere detaylı ultrasona girmiştim perinatolojide onlardan birine almadılar. Hoca sağolsun cok defa annemi, bir kere de yegenimi bile aldı. Gazide hocalar dolu olabiliyor umarım istediginiz hocada yer bulursunuz

X