Gazze için hatim

Duvarlarında kustular yetmedi, ne kinmiş arkadaş,

Rabbim Filistindeki ve tüm dünyadaki zulüm gören mazlumların yâr ve yardımcısı olsun, elimizden duadan başka bir şey gelmiyor malesef...

Allah kabul etsin hizmetinizi, duanizi.
Amin kardeşlerim
Hepimizden Rabbim razı olsun.
Okuyan dillerinize sağlık şimdiden.
Dünya zalim dolu, boşverin biz zalimlerle aynı safta değiliz.
Kinini kalbinde besleyen Allaha hesbaını verecek.
Biz tüm zalimliklere karşı kalbimizi karartmayıp, kalbimizi güzel tutmaya çalışalım. Ancak ozaman Rabbimin mükafatı büyüktür. ❤️

Ben konuya yorum yapmadım ki sen etiketledin. Bu sitenin bana vermiş olduğu hakkı kullanarak beğenmedim atabilirim. Lütfen beni konuya etiketleyerek ya da alıntılayarak kaos yaratmayın. Zira daha önce de yaptınız bunu. @Mune
Dua kısmında dini inancı olanların paylaşımlarına beğenmedim atman senin buradaki insanları kışkırtmandır anladın mı haddini bilmeni tavsiye ediyorum sana

Peki sen kimsin de beni saygısızlıkla suçluyorsun Bonus? Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Kimsenin dini hassasiyetine saldırmadım. Siz beni alıntılayıp duruyorsunuz. AYNEN BAYILIYORSUNUZ. 🧿
Neyse boşver takılma. Hepimiz üzülüyoruz bu olanlara ama illede dini hassasiyetle yaklaşmak zorunda değil hiç kimse. Muhtemelen yanlışlıkla etiketlemiş seni ilgilenme

Neyse boşver takılma. Hepimiz üzülüyoruz bu olanlara ama illede dini hassasiyetle yaklaşmak zorunda değil hiç kimse. Muhtemelen yanlışlıkla etiketlemiş seni ilgilenme

Gerçekten merak ediyorum bu kadar zor mu anlamak?
Yoksa işimize gelene mi çok anlayışlı oluyoruz?

Dİni hassasiyetle yaklaşmak zorunda değilsiniz. Dini hassasiyetle yaklaşana saygı duymak zorundasınız! Çok basit.

Yoksa kime ne Allah aşkına sizin dininizden hassasiyetinizden ne güzel çarpıtıyorsunuz öyle 🤦🏻‍♀️

Dİni hassasiyetle yaklaşmak zorunda değilsiniz. Dini hassasiyetle yaklaşana saygı duymak zorundasınız! Çok basit.

Yoksa kime ne Allah aşkına sizin dininizden hassasiyetinizden ne güzel çarpıtıyorsunuz öyle 🤦🏻‍♀️
Ben dini hassasiyetle yaklaşan insanlara her zaman saygı duyarım bu durumun aksini iddia eden bir cümle kurmadım zaten

Bu kurduğum cümlenin neresinde saygısızlık var?

Bu kurduğum cümlenin neresinde saygısızlık var?

Kurduğun cümlede saygısızlık var mı demişim öfff 🤦🏻‍♀️
Doğru düzgün tam okuyun konuyu lütfen.

Dalga geçer gibi ben hassas olmak zorunda değilim beğenmedim attım bitti diyen birine hassas olmak zorunda değilsin saygılı olmak zorundasın dedim. 3-4 kere yazılan şeyi tek seferde anlamak bu kadar zor değil.

Sizlerin yansıttığı gibi vah nasıl hassas olmazsın hemen hassas ol falan denmedi ona :KK66:

Kurduğun cümlede saygısızlık var mı demişim öfff 🤦🏻‍♀️
Doğru düzgün tam okuyun konuyu lütfen.

Dalga geçer gibi ben hassas olmak zorunda değilim beğenmedim attım bitti diyen birine hassas olmak zorunda değilsin saygılı olmak zorundasın dedim. 3-4 kere yazılan şeyi tek seferde anlamak bu kadar zor değil.

Sizlerin yansıttığı gibi vah nasıl hassas olmazsın hemen hassas ol falan denmedi ona :KK66:
Boşver canım.
Kendisi bitti, konuya yazamayınca başkalarını yolluyor yazın diye.
Tam bir komplo.
Prim verme.
Boş boş konuşup dursunlar.

Boşver canım.
Kendisi bitti, konuya yazamayınca başkalarını yolluyor yazın diye.
Tam bir komplo.
Prim verme.
Boş boş konuşup dursunlar.
Bak arkadaşım Hatim konusu açtın cüzler dağıtıldı Rabbim herkesin duasını okumasını kabul etsin ...

Yazmayacaktım ama şuan senin yaptığın da doğru değil Burhanın yaptığı da doğru değildi

Arkadaştan alıntı yapıp alttan alttan insanları kışkırtıyorsun laf sokarak bunu yapma bu hoş değil

Şimdi diğer bir arkadaş gelicek bir şey yazicak mevzu uzayacak iste bende uzamasını istemediğim.icin yazmadım çünkü burası dua bölümü kimse kimseyi tanımadan ortak dualarda buluşuyor kavga yeri değil polimik yeri degil siyaset yeri hiç degil

Siz burda beğenmedi mi atan arkadaşa neden beğenmedin sorduğun gibi bende size sormuştum bana hazimsiz dedin bana islamla müslümanlarla dalga geçen aşalayan birisin dedin
Sizin kışkırtıcı sözleriniz oluyor ve insanlar ister istemez tepki veriyor
Oysa ben kimsenin inancına dinine laf etmemistim sadece

Meydanlarda tekbir nidaları atıp.mehmetcik Gazzeye Filistine diye bağıran Suriyeli gençlere kendileri memleketlerinden kaçıp gelip burda askerimizi savaşa yollama hakları yok dedim bir sürü şehit geldi suriyeden annelerinin eşlerin cocukların ciğerleri yandı
Sehitlik sadece bizim askerlere yok musluman herkes için geçerli tekbir getirmekle olmaz bu iş kendileri gitsin demistim

Siz beni müslümanlığı asaliyan inanclarla dalga geçen birisiniz dediniz beni bilen bilir tanıyan tanır kimse benim dinime inancıma laf edemez başkasına da laf ettirmem

Yıllardır dua gruplarım var dualardayım ne siz ne başkası bilmeden etmeden laf diyemez

Konu siyasetteydi kapandı gitti buraya taşınması hoş değildi beğenmedim atılması hos degil ve sizin alıntı yapıp tahrik edici yazmanızda hoş degil
Açtınız bir konu cüzlerinizi takip edin

Dünyanın hiç bir yerinde bir kadın çocuk ölmesin savaşlarda ülkelerinden topraklarından olmasin
Ustdekilerin hırsları yüzünden masum insanları canları yok olmasin

Allahım cüzler okunuyor dualar ediliyor kabul etsin 🤲🤲

Litfen uzatmayın artık duaların ecride kaçmasın

Son düzenleme:
Bak arkadaşım Hatim konusu açtın cüzler dağıtıldı Rabbim herkesin duasını okumasını kabul etsin ...

Yazmayacaktım ama şuan senin yaptığın da doğru değil Burhanın yaptığı da doğru değildi

Arkadaştan alıntı yapıp alttan alttan insanları kışkırtıyorsun laf sokarak bunu yapma bu hoş değil

Şimdi diğer bir arkadaş gelicek bir şey yazicak mevzu uzayacak iste bende uzamasını istemediğim.icin yazmadım çünkü burası dua bölümü kimse kimseyi tanımadan ortak dualarda buluşuyor kavga yeri değil polimik yeri degil siyaset yeri hiç degil

Siz burda beğenmedi mi atan arkadaşa neden beğenmedin sorduğun gibi bende size sormuştum bana hazimsiz dedin bana islamla müslümanlarla dalga geçen aşalayan birisin dedin
Sizin kışkırtıcı sözleriniz oluyor ve insanlar ister istemez tepki veriyor
Oysa ben kimsenin inancına dinine laf etmemistim sadece

Meydanlarda tekbir nidaları atıp.mehmetcik Gazzeye Filistine diye bağıran Suriyeli gençlere kendileri memleketlerinden kaçıp gelip burda askerimizi savaşa yollama hakları yok dedim bir sürü şehit geldi suriyeden annelerinin eşlerin cocukların ciğerleri yandı
Sehitlik sadece bizim askerlere yok musluman herkes için geçerli tekbir getirmekle olmaz bu iş kendileri gitsin demistim

Siz beni müslümanlığı asaliyan inanclarla dalga geçen birisiniz dediniz beni bilen bilir tanıyan tanır kimse benim dinime inancıma laf edemez başkasına da laf ettirmem

Yıllardır dua gruplarım var dualardayım ne siz ne başkası bilmeden etmeden laf diyemez

Konu siyasetteydi kapandı gitti buraya taşınması hoş değildi beğenmedim atılması hos degil ve sizin alıntı yapıp tahrik edici yazmanızda hoş degil
Açtınız bir konu cüzlerinizi takip edin

Dünyanın hiç bir yerinde bir kadın çocuk ölmesin savaşlarda ülkelerinden topraklarından olmasin
Ustdekilerin hırsları yüzünden masum insanları canları yok olmasin

Allahım cüzler okunuyor dualar ediliyor kabul etsin 🤲🤲

Litfen uzatmayın artık duaların ecride kaçmasın
Hanımefendi ne masal anlatıyorsunuz siz.
Burada konu kapanmasına rağmen gelip gelip birşeyler yazılırsa tabiki ben de yazarım.
Yeter artık insanların yakasından düşün, rahat bırakın.
Sizin dua grubunuzdan banane
Demekki bu zamana kadar daha önceki konuda sesini çıkaran olmamış, şimdi sizden farklı düşünen olmuş, bunu hazmedemiyorsunuz.
Hala daha eski konuyu gündeme getiriyorsunuz
Hazmetmiş olsaydınız konuya bağlı kalırdınız.
Burada ilk yazan kişi zaten niyetini açıkça söylemişken, eski konudan gıcık kaptım demişken siz hala daha neyi savunuyorsunuz?
Gidin kendi profilinizde ne atıp tutarsanız tutun, konuşun ama buraya sıçramayın, sabrımızı zorlamayın.
Hala aynı şeyi yapıp dini konularda tekbir vs konularına girip tahrik ediyorsunuz
Konu dışı yorum yapıp tekrar tekrar gündeme getirip gerginlik çıkarmaya çalışmayın.
Gidin başka yerde konuşun.
Buranın amacı belli, başta da belliydi, niyeti bozan sizlersiniz.
Düşün yakamızdan artık

@ASSOSyal
Aktif Lora Aktif Lora
@agustos72
@A R Y A
@Asya89
@Ada-Anne
@ayparcasi86
@anabel lee
@aaynaa
@Asi gelincik
@aysen-