Gebe Kalma Şansım Var Mı?

asliyann

Sıkılıyorum Sabri, bunalıyorum…
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
2.051
1.373
28
Merhabalar. Daha önceden konu açmıştım ama kimse yazmayınca tekrar açtım 😂
bende pcos var doktorum bu ay femara başladı.
Esimin morfoloji %1 çıktı. sperm sayısı 48 milyon, ileri hareket %25. sizce gebe kalma şansım yine de var mı yoksa femara kullanmama gerek yok mu bu ay?

Benim esimin morfoloji %0 herseyi normal sayi ileri hareket doktor dogal yolla hamilelik olur ama dusuk kimyasalla sonuclanir dedi esim suan morfoloji icin tedavi görüyor ve ayni zamanda bendede poliskistik over var adetlerm duzenlidir yumurtam bazen catliyor bazen catlamiyor ama klomenle catladgni grdk bnde bu ay klomene baslamayi düşünüyorum cnku esimin sperm testinde nrmale yakin spermler de grundügu yaziyor

Benim esimin morfoloji %0 herseyi normal sayi ileri hareket doktor dogal yolla hamilelik olur ama dusuk kimyasalla sonuclanir dedi esim suan morfoloji icin tedavi görüyor ve ayni zamanda bendede poliskistik over var adetlerm duzenlidir yumurtam bazen catliyor bazen catlamiyor ama klomenle catladgni grdk bnde bu ay klomene baslamayi düşünüyorum cnku esimin sperm testinde nrmale yakin spermler de grundügu yaziyor
Morfoloji için ne tedavisi gördü acaba

Merhabalar. Daha önceden konu açmıştım ama kimse yazmayınca tekrar açtım 😂
bende pcos var doktorum bu ay femara başladı.
Esimin morfoloji %1 çıktı. sperm sayısı 48 milyon, ileri hareket %25. sizce gebe kalma şansım yine de var mı yoksa femara kullanmama gerek yok mu bu ay?
Doktor yorum yapmadı mı büyük ihtimal 1 3 ay deneyip aşılamaya geçebilir bence olur olumsuz düşünmeyin

çok sağ olun valla. inşallah güzel sonuc alırız hepimiz 🥲🙏🏻

Doktor yorum yapmadı mı büyük ihtimal 1 3 ay deneyip aşılamaya geçebilir bence olur olumsuz düşünmeyin
doktor vitamin verdi ve her sabah bal-polen karisimi tüketmesini istedi. kısa bir süreliğine değerlerini yükseltir dedi ama kalıcı çözüm için ameliyat olmasını istedi. ama esim ağustosa kadar ameliyat olmak istemiyor işi dolayısıyla.
doktor şans düsük ama yok değil olabilir de dedi. eğer ilk ay gebelik oluşmazsa bir ay sonra tekrar sperm örneği ver dedi. en basindan beri sorun bendeydi gebelik için.. esimde sorun çıkınca çok etkilendim, yıkıldım resmen. hiç beklemiyordum.

X