Gebe olduğumuzu ne zaman anlarız

Vanilyalikek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
26
7
25
Kızlar gebe olduğunuzu ne zaman anladınız, erken gebelik testi yaptım reglime 7 gün kala ama sonuç negatif çıktı. Reglime 10 gün kala kasıklarımda ağrılar başladı. Şuan 4 gün kaldı ağrılar biraz daha şiddetlendi. Sabah uyandığımda normalde canım yemek istemezdi şimdi aç uyanıyorum, başka belirti yok. Gebelik testi yapmalı mıyım düşünce ve tecrübelerinizi bekliyorum 🥹

Kızlar gebe olduğunuzu ne zaman anladınız, erken gebelik testi yaptım reglime 7 gün kala ama sonuç negatif çıktı. Reglime 10 gün kala kasıklarımda ağrılar başladı. Şuan 4 gün kaldı ağrılar biraz daha şiddetlendi. Sabah uyandığımda normalde canım yemek istemezdi şimdi aç uyanıyorum, başka belirti yok. Gebelik testi yapmalı mıyım düşünce ve tecrübelerinizi bekliyorum 🥹
Regle 5 gun kala anlamistim

Regl tarihinden 4 gün gecikme olunca erken gebelik testim vardı sabah yaptım silik çıktı, doktorda keseyi gördük vs vs fiziksel olarak adet başlangıcı gibi sancı vardı sadece

Reglime 6 gün varken silik çizgiyle öğrenmiştim 🌸

hiç yaşayamadım maalesef 😂 gebe kalırsam paylaşırım 😂 su an regle 4 gün var. sağ tarafımda gaz varmis gibi kücük hareketler oluyor 2 gündür. ayın 15inde çatlatma iğnesi vuruldum. bekliyorum valla. sabahları ben de normalde kahvaltı falan yapmam ama sürekli bir açlık hissi var. ama iğneden de yasıyor olabilirim bu değişimleri bilmiyorum 🥲

hiç yaşayamadım maalesef 😂 gebe kalırsam paylaşırım 😂 su an regle 4 gün var. sağ tarafımda gaz varmis gibi kücük hareketler oluyor 2 gündür. ayın 15inde çatlatma iğnesi vuruldum. bekliyorum valla. sabahları ben de normalde kahvaltı falan yapmam ama sürekli bir açlık hissi var. ama iğneden de yasıyor olabilirim bu değişimleri bilmiyorum 🥲
İkimiz içinde güzel sonuçlar alırız inşallah,benimde öyle bazen kramp oluyor bazen tek noktada batma gibi bazen gaz sıkışması gibi şişkinlik oluyor sonucunu bekliyorum şeninde 🥹🥹🥹

Ben regl tarihimde erken gebelik testi yapmıştım öyle öğrenmiştim.regl öncesi sancısı gibi bir sancı vardı.hatta sonucun negatif çıkacağından eminken pozitif görüp şaşırmıştım

Ben de regl tarihimi bekliyorum sabırsızlıkla, 4 gün önceden belli olur mu acaba
Olur ama size tavsiyem akışta kalın.Ben mesela zerre düşünmedim sadece kafam rahat olsun diye baktım. Hatta şaşırdım görünce çünkü akışa bırakmıştım.Sürekli bakıp direnç oluşturunca gerçekten olmuyor ve bu gerçekten doğru.

Regl tarihinden 4 gün gecikme olunca erken gebelik testim vardı sabah yaptım silik çıktı, doktorda keseyi gördük vs vs fiziksel olarak adet başlangıcı gibi sancı vardı sadece
Canım peki yumurtlama tarihini biliyormuydun kaç gün sonra öğrendin benim yumurtlamadan sonra 13.gün bugün dün test yaptım negatifti bugün yapmadım olsa çıkardı dimi ? Normalde yumurtlamanın 14.günü adet olunur

Yumurtlama günü 12 ya da 13 üydü. Öncesi ve sonrasından ikişer gün değerlendirmiştim. Bir kaç gün daha sabır edicez sanırım 🥹🥹

X