GEBELİĞE HAZIRLIK

xxzehraxx

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
58
14
29
Herkese selamlar,

Bir buçuk yıldır evliyim .. Evlendiğimden bu yana birsürü konuyla alakalı bu platformda da konuşma açtım… Neyse birkaç gün sonra test yapacağım ama konuşmak iyileştirir mantığıyla burada sizinle sohbet etmek istiyorum…

Mart 15 regl bitimimdi
Mart 16,19,21,22,24,25 tarihlerinde korunmadım

Nisan 4 beklenen regl

Belirtiler

Göğüslerim üç dört gündür şiş
Geçen sabah kasık ağrısı ile uyandım ve yatakta bir süre kitlendim ara ara batmalar da oluyor sürekli değil ama

Belimin sağ tarafı iki gün önce bıçak saplanır gibi ağrımıştı geçti bugün hafif hafif sızlama var

Uyukluyorum ama yoğun çalışan biriyim belki günlük aktiviteler de beni yoruyordur.

Sonuç olarak böyle şeyler yaşıyorum test yapınca güncelleyeceğim olumlu olumsuz

Hadi bakalım!!

Herkese selamlar,

Bir buçuk yıldır evliyim .. Evlendiğimden bu yana birsürü konuyla alakalı bu platformda da konuşma açtım… Neyse birkaç gün sonra test yapacağım ama konuşmak iyileştirir mantığıyla burada sizinle sohbet etmek istiyorum…

Mart 15 regl bitimimdi
Mart 16,19,21,22,24,25 tarihlerinde korunmadım

Nisan 4 beklenen regl

Belirtiler

Göğüslerim üç dört gündür şiş
Geçen sabah kasık ağrısı ile uyandım ve yatakta bir süre kitlendim ara ara batmalar da oluyor sürekli değil ama

Belimin sağ tarafı iki gün önce bıçak saplanır gibi ağrımıştı geçti bugün hafif hafif sızlama var

Uyukluyorum ama yoğun çalışan biriyim belki günlük aktiviteler de beni yoruyordur.

Sonuç olarak böyle şeyler yaşıyorum test yapınca güncelleyeceğim olumlu olumsuz

Hadi bakalım!!
Benim hamilelik belirtim deli gibi böbreğim ağırıyordu. Reglime 5 gün kala

X