Gebeliği koca karı yöntemi ile anlamayı bilenler

sarV80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
11
5
27
Arkadaşlar eminim koskoca forum da illa bilen duyan çıkacaktır.
El almış veya duası, şifası kuvvetli kadınlar vardır. Bu kadınlarla birlikte bu yöntemi birçok ebede biliyormuş sanırım.
Göbek deliğinden çapraz olacak şekilde bir karış el ile ölçüm yapıp oradaki damarlarına el ile bastırarak gebe olup olmadığını anlıyorlar. Hatta bir arkadaşımı götürdüm daha kanda bile tam çıkmamışken rahime tutunmamışken gebe olduğunu söyledi ve çok geçmeden iki haftalık gebe olduğunu öğrendik. Nasıl biliyorsun diyorum damarlar pütür pütür elime geliyor diyor ama ben bir türlü o damarı bulamadım.
Duyan, bilen, deneyen, şahit olan var mı?

(gidin test alın diyenler gelmeden şunu belirtmek isterim sadece merak ettiğim için soruyorum, öğrenmek için)

images

Ohoo bu ne ki kasık çektirme diye bir şey var onu yapan hamile kalıyormuş, yersen 🤣
Ya saçma sapan şeyler ya 🥴

İki haftalıkken gebelik öğreniliyor mu ? 3. Haftada ancak belli ediyor kendini diye biliyorum.. 🤷( Bilmediğimden soruyorum)

Arkadaşlar eminim koskoca forum da illa bilen duyan çıkacaktır.
El almış veya duası, şifası kuvvetli kadınlar vardır. Bu kadınlarla birlikte bu yöntemi birçok ebede biliyormuş sanırım.
Göbek deliğinden çapraz olacak şekilde bir karış el ile ölçüm yapıp oradaki damarlarına el ile bastırarak gebe olup olmadığını anlıyorlar. Hatta bir arkadaşımı götürdüm daha kanda bile tam çıkmamışken rahime tutunmamışken gebe olduğunu söyledi ve çok geçmeden iki haftalık gebe olduğunu öğrendik. Nasıl biliyorsun diyorum damarlar pütür pütür elime geliyor diyor ama ben bir türlü o damarı bulamadım.
Duyan, bilen, deneyen, şahit olan var mı?

(gidin test alın diyenler gelmeden şunu belirtmek isterim sadece merak ettiğim için soruyorum, öğrenmek için)
İlla ki vardır , ama teknoloji bu kadar gelismemisken. Şuan bir damla çiş ya da bir tüp kan ile gebeliği geçtim doğmamış bebeğin cinsiyetinden göz rengine kadar bulunuyor kim neden ugrassin Ki ?

Eltinize Vahiy gelmiş öyleyse başka açıklaması yok 😁
Galiba😂 Her seferinde ısrarla söylüyor 😂büyük ihtimalle planlı bir gebelik olduğu için beklentisi o yönde oluyor psikolojik olarak da hissediyor olabilir( ben böyle açıklayınca hayır kipirdiyor diyor ama neyseeeee😂😂)ben bebeğin ilk hareketini 3-4 aylıkken fark etmiştim 😂 o daha spermken fark ediyor maşallah :)

Bende. Bu tarz tedavisiz yada doğal yolla olmayan şeylere inanmıyorum ama bizim köyümüzdede bir yaşlı nine var ona her giden kadın o ay hamile kalıyordu ama kadın bildiği tüm duaları okuyormuş çok garip bermeyen Allah vermez yani. Bi arkadaşımda başka birisine gitmiş göbeğini çektirmiş mesela oda gebe kaldı. Çektirdiği ay göbeği düşük olanlarda gebelik zor oluyormuş öyle diyorlar çok değişik

Bende. Bu tarz tedavisiz yada doğal yolla olmayan şeylere inanmıyorum ama bizim köyümüzdede bir yaşlı nine var ona her giden kadın o ay hamile kalıyordu ama kadın bildiği tüm duaları okuyormuş çok garip bermeyen Allah vermez yani. Bi arkadaşımda başka birisine gitmiş göbeğini çektirmiş mesela oda gebe kaldı. Çektirdiği ay göbeği düşük olanlarda gebelik zor oluyormuş öyle diyorlar çok değişik
Plasebo + evrene gönderilen enerji

Bütün yorumlar beni güldürdü arkadaşlar :KK70: merakımdan sordumdu geçerliliğine inanmıyorum ama insan şahitlik edince şüpheye düşüyor :KK70:

Çok duydum bende... Ne kadar doğru bilmiyorum ama denk geliyor işte belkide. Belkide geçerliliği var.

X