Gebeliğin 37.haftasında bebeğimin kalbinde ritim bozukluğu çıktı

katun07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
2
2
28
Gebeliğin 37. Haftası konrtole gittik öncesinde her şey normaldi ama o hafta bebeğin kalbinde ritim bozukluğu olduğunu söyledi doktor fetal eko çekildik kalbin anatomik yapısında bir sıkıntı çıkmadı ama ritim bozukluğu var dedi kardiyolog da büyük ihtimalle doğumdan sonra geçecektir doğumdan sonra bebeğe EKG çekelim dedi yarın sezeryanla alacaklar böyle bir durumla karşılaşan var mı:KK43:((

Gebeliğin 37. Haftası konrtole gittik öncesinde her şey normaldi ama o hafta bebeğin kalbinde ritim bozukluğu olduğunu söyledi doktor fetal eko çekildik kalbin anatomik yapısında bir sıkıntı çıkmadı ama ritim bozukluğu var dedi kardiyolog da büyük ihtimalle doğumdan sonra geçecektir doğumdan sonra bebeğe EKG çekelim dedi yarın sezeryanla alacaklar böyle bir durumla karşılaşan var mı:KK43:((
O haftalarda rutin gittigim kontrolde bana da oyle dediler 3 gun hastanede bosu bosuna yattim hic bisey olmadi alttan yapilan muayene sonrasi kanamam oldu ondan sonra makinaya baglandim ritim bozuk dendi Allaha şükür hicbisey olmadı 39. Haftada sezeryan oldum. Bisey olmayacaktır hic stres yapma rabbim sag salim kucagina almayı nasip etsin saglicakla gelsin bebegin 🙏

O haftalarda rutin gittigim kontrolde bana da oyle dediler 3 gun hastanede bosu bosuna yattim hic bisey olmadi alttan yapilan muayene sonrasi kanamam oldu ondan sonra makinaya baglandim ritim bozuk dendi Allaha şükür hicbisey olmadı 39. Haftada sezeryan oldum. Bisey olmayacaktır hic stres yapma rabbim sag salim kucagina almayı nasip etsin saglicakla gelsin bebegin inşallah benim bebeğimde de bir sıkıntı çıkmaz burdan güzel haberini paylaşırım

Rabbim yar ve yardımcın olsun Allaha sığın hic bisey olmaz insallah guzel haberlerini almak dilegi ile 🙏

X