Gebeliğin başında kanama yaşayan ve kesilmeden devam eden var mı ?

baranaynur

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
117
56
28
Bugün 5+1 günlüğüm 3 gün önce başlayan lekelenmem hala devam ediyor gene leke şeklinde geliyor peçeteye sildikçe ve damla damla görüyorum arada bazen kırmızı bazen açık kahve şeklinde doktora gidiyorum sürekli kesede bi sorun yok ama kanama olan gebelik düşük tehlikesidir dedi yaşayan var mı gelip kesilmedi hala devam etmesi beni endişelendiriyor pregestoran da verdi fitil olarak kullanıyorum ama

Bugün 5+1 günlüğüm 3 gün önce başlayan lekelenmem hala devam ediyor gene leke şeklinde geliyor peçeteye sildikçe ve damla damla görüyorum arada bazen kırmızı bazen açık kahve şeklinde doktora gidiyorum sürekli kesede bi sorun yok ama kanama olan gebelik düşük tehlikesidir dedi yaşayan var mı gelip kesilmedi hala devam etmesi beni endişelendiriyor pregestoran da verdi fitil olarak kullanıyorum ama

Merhabalar bende sizin gibiydim ilk hamileliğimi 4 haftalıkken öğrendim 1 hafta sonrası sizin gibi kanamalar gelmeye başladi hep doktora gittim kese var dediler hep size verilen ilaç gibi progesteron fitil verdiler hep kullandım ama en sonunda doktor ilaçlar bitince kullanmamı 7. Haftasında gelmemi söyledi iç muayene ile baktılar ve bebeğin olmadığını boş gebelik olduğunu söylediler bazen 5. Haftalarda gozukmedigini söyledi doktor ama ben çok yıkıldım inşallah sende öyle bir sorun yoktur sağlıkla bebeğini kucağina alırsın inşallah 😔🌹

Merhaba benimde bu haftalarda kanamam oldu hatta peçeteyi boşver bir ped kadar 3 gün hastanede yattım şükür şuan 9 haftalık olduk sıkma canını sadece dinlen

X