Gebelik belirtileri

Nurfacen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
47
18
34
Merhaba.Arkadaşlar 1 yıla yakındır bebek istiyorum ama hamile kalamıyorum.11 yaşında oğlum var.Hormon testlerimde normal.Bu ayda hamile kalamazsam eşim sperm testi verecek.Bir dr.um rahim filmi istedi diger dr.um gerek yok zaten 1 çocuğun varmış dedi kararsiz kaldim.Bu ay ovulasyon dönemini değerlendirdik yine.Reglime 7 gün var sanki bi farklıyım bu ay.ara ara hafif kasık sancim bel ağrım sarı akintim goguslerimde şişme var(gerçi benim her ay reglimden önce goguslerim çok agrir ama)Kızlar benim gibi belirti yaşayan var mı.Psikolojik olarak kendimi dinler oldum😔

Bence her gebelik kendi icinxe değerlendirilmeli evet bı çocuk ama var ama arada tam 11 sene var. Çok uzun süre bu süreçte üzüldünuz stres alınan verilen kilolar. Hem szi hemde eşiniz de fonksiyonlar değişmiş olabilir. Bence film çektirmek istiyorsanız çektirin. Sanki hc çocuk yokmuş gibi davranın her şeyi tüm tetkik yaptırın ve eşinzde tabi ki sperm testi aradan geçen onca sene sonrası herşey olmuş olabilir

Bakalim reglime 1 hafta var.Eger belirtilerim sonucunda hamile değilsem bu kalan 2 testide yaptıracağım ama dediğim gibi inşallah belirtilerim psikolojik degildir🤲

X