Gebelik belirtilerii

Bacak ağrısını hat safhada yaşıyorum bel ağrısı kaşık ağrısı iki gün gecikmeyle öğrendim adetimde bu kadar ağrım olmuyor normalde belim kasigim ve bacağım fazla zorluyor
Ne kadarlık hamilesiniz suann bende sağ kasığımda bacağıma vuran ağrıyı yaşıyorum 3+6 günlük erken öğrendim bir haftadır baya şiddetli dün bieaz azaelamis gibiydi ama bugün yine acayip ağrıyor üst bacağım yumruklamak geliyor içimden resmen acidann sizde durum nee

Kızlar selamm. Herkes gebelik belirtisi olarak bel ağrısı göğüs hassasiyeti vs yazmış . Bacak ağrısı yaşayan ıldu mu? Benim reglime 3-4 gün var bacak ağrım var regl olmadsn önce de kasık ve bacak ağrısı yaşarım . Fakat bu kez yumurtlamadan beri sadece bacaklarım ağrıyor . Regl olcakmıiım gibi bi ağrı ama yanında kasık ağrısı olmuyor . 2 aydır bebek istiyoruz bu ay ovulasyon ile deneyip günleri değerlendirdik. Belki yeni yeni giriştiğim için umutlandım ama ilk gebelik olcağı için belirti konusunda da bilgim yok. Adet olur gibi mi olunuyor belirtilerinde ? Başka da hiçbir belirtim yok . Sadece dediğim gibi bacak ağrısı var 10 günden beri . Bugün kasık ağrımda var ama regl olcakmışım gibi bi ağrı . Hatta bugğn acaba regl mi olcam gebe kalamadım diye üzülmeye başladım :KK43: bugüj tam regl belirtisi var çünkü . Gebelikte de öyle mi?
Merhabalar, sonucu merak ettim de sakincasi yoksa söyleyebilir misiniz 😊 ayni belirtileri ben de yasiyorum çünkü.

Merhabalar, sonucu merak ettim de sakincasi yoksa söyleyebilir misiniz 😊 ayni belirtileri ben de yasiyorum çünkü.
Merjaba maalesef gebe kalamadım. Her ay regl ağrısı çekip acaba regl mi gebelik mi diye konu açıyorum ve regl oluyorum :KK43: şimdide reglime bi kaç gün var regl sancım başladı . Artık umutlanmicam öyle olunca dedim ama unut fakirin ekmeği. Yine acaba diyorum

Merjaba maalesef gebe kalamadım. Her ay regl ağrısı çekip acaba regl mi gebelik mi diye konu açıyorum ve regl oluyorum :KK43: şimdide reglime bi kaç gün var regl sancım başladı . Artık umutlanmicam öyle olunca dedim ama unut fakirin ekmeği. Yine acaba diyorum
Evet hep umutlaniyoruz umarim bir gun gercek olur rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah 😔

X