Gebelik belirtileriniz nelerdi?

Selinn_98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
79
27
25
Merhaba bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Hamilelere sorum olucak. Gebelik belirtileriniz nelerdi ve ilk belirtiyi ne zaman hissedip hamile olduğunuzu ne zaman öğrendiniz? Bilgi verebilir misiniz?

Ben anlatayım herkes abartı diyecek ama ben yumurtlama gününden itibaren hissettim, yumurtlama gününden iki gün sonra hiç yasamadigim bir şey dudağında 1 gün süren bir uçuk çıktı ilk o an hissettim, yumurtlama gününde göğüslerim sızlar o sizi asla geçmedi ve gün gün ağrıya dönüşerek devam etti, adetime bir hafta kala damarlarım belirginleşti ve koltuk altlarıma kadar vuran bir ağrı oluştu ve ağrı ile uyku da seyretmeye başladı aşırı bir istah oluştu normalde az yiyen bir insanım saat başı acıktım diyerek mutfağa giriyordum eşim bile şoka girmişti yemek yiyisimi izlerken 😄😄

Ben anlatayım herkes abartı diyecek ama ben yumurtlama gününden itibaren hissettim, yumurtlama gününden iki gün sonra hiç yasamadigim bir şey dudağında 1 gün süren bir uçuk çıktı ilk o an hissettim, yumurtlama gününde göğüslerim sızlar o sizi asla geçmedi ve gün gün ağrıya dönüşerek devam etti, adetime bir hafta kala damarlarım belirginleşti ve koltuk altlarıma kadar vuran bir ağrı oluştu ve ağrı ile uyku da seyretmeye başladı aşırı bir istah oluştu normalde az yiyen bir insanım saat başı acıktım diyerek mutfağa giriyordum eşim bile şoka girmişti yemek yiyisimi izlerken 😄😄
Teşekkür ederim yanıtın için. 🥰 Test yapıp pozitif gördüğünde ne kadar zaman geçmişti acaba, ne kadar süre geçmiş olması gerekiyor yani pozitif görebilmek için bilgin var mı? 🙂

Teşekkür ederim yanıtın için. 🥰 Test yapıp pozitif gördüğünde ne kadar zaman geçmişti acaba, ne kadar süre geçmiş olması gerekiyor yani pozitif görebilmek için bilgin var mı? 🙂
Şöyle ki ben hissettiğim için için rahattı 5 gün bekledim ama normalde 1 gün geçmesi kanda çıkmadı için yeterli ben evde yapmadım direkt kan tahlili verdim 5.gun 1000 di

Çoğu yerde farklı yazıyor ilk hafta gebelik belli olmaz gibi gecikmeyin bekleyin fln yazmışlar bende cesaret edemiyorum şuan için erken olduğunu düşünüyorum benimde adetime 2 gün var test yapmayı Bi istiyorum Bi istemiyorum gebelik istediğim için 😄

Merhaba bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Hamilelere sorum olucak. Gebelik belirtileriniz nelerdi ve ilk belirtiyi ne zaman hissedip hamile olduğunuzu ne zaman öğrendiniz? Bilgi verebilir misiniz?
İlişkiden 12 yada 15 gün sonra sanki rahim içinde kazınma gibi yani bıçak saplanması ufak ufak öyle anladım. Zaten o gün test yaptım hemen çıktı

Bekleyin daha var adetiniz geçsin 2 3 gün sonra yapın bence
Sabretmem gerekkk. Hiç kasık ağrınjıx olmuş muydu bu ağrı normal adet ağrısından ayırt edilebilir mi merak ediyorum. Bi de normalde adet sonrası yumurtlama dönemimde akıntım olurdu ilişki sonrası akıntım bu güne kadar devam ediyor yaklaşık 8 gün diyebilirim.

Benim de öyle oldu yumurtlamadan sonra adım adım hissettim yerleşmeye kadar. Herkesin aynı değil tabi geç döllenme vs oluyor ama takip edince belli aslında

Sabretmem gerekkk. Hiç kasık ağrınjıx olmuş muydu bu ağrı normal adet ağrısından ayırt edilebilir mi merak ediyorum. Bi de normalde adet sonrası yumurtlama dönemimde akıntım olurdu ilişki sonrası akıntım bu güne kadar devam ediyor yaklaşık 8 gün diyebilirim.
Evet sürekli beyaz akıntım oldu her gün aha adet oldum diyerek lavaboya koşardım adet ağrısı gibi ağrım oldu

Benim de öyle oldu yumurtlamadan sonra adım adım hissettim yerleşmeye kadar. Herkesin aynı değil tabi geç döllenme vs oluyor ama takip edince belli aslında
Kesinlikle kendisini takip eden tanıyan kişi hissediyor ben yumurtlama günü göğüslerim sızlar sonrasında geçer adete 2 gün kala uçları agrirdi bunda öyle olmadı sizi ağrıya dönüştü dediğimde herkes saçmalama vs diyor ama kendi döngümü çok iyi biliyorum

Gecikmesini beklediniz öyleyse doğru anladım değil mi? Adet sancısına benziyor muydu?
Bak ben not alıyordum herşeyi. 11 eylülde çatladı yumurta. 22 eylülde öğrendim. Ama benim olmuyordu 4 yıl hep böyle takip ettiğim için vücudumu tanıyordum. Adet gibi değildi kasıkta olmadı ağrı daha çok vajina içi gibi rahme doğru

Eklentiler

• Screenshot_20231130_170323_com.huawei.notepad.jpg
    Screenshot_20231130_170323_com.huawei.notepad.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 317
Kesinlikle kendisini takip eden tanıyan kişi hissediyor ben yumurtlama günü göğüslerim sızlar sonrasında geçer adete 2 gün kala uçları agrirdi bunda öyle olmadı sizi ağrıya dönüştü dediğimde herkes saçmalama vs diyor ama kendi döngümü çok iyi biliyorum
Evet çoğu inanmıyor ama gerçekten öyle

Evet çoğu inanmıyor ama gerçekten öyle
Maalesef herkeste farklı oluyor işte ama herkes aynı olması gerektiğine inanıyor mesela bulantım olmadı masaallah hep iştahım açıktı 8. Hafta aralıklı mide bulantısı yaşadım ama hala iştahım açık çok şükür bel ağrım aşırı fazla hemen bel ağrısı mi olur abartiyorsun diyen var dra sordum herkes farklı ağrı olmasi normal dedi :işsiz:

X