Gebelik belirtisi mi bu yaşadıklarım?

buseboz97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
31
10
Merhaba hanımlar. Ben yumurtlamamı ovülasyon testleri ile takip ediyorum. 19 Şubat'ta pik gördüm, 20 Şubat'ta silikleşmeye başladı, 21 Şubat'ta ise tamamen silikleşmişti. 16-17, 19-20-21 Şubat'ı değerlendirdik. 23 Şubat'ta kasık ağrılarım hafif olarak başladı fakat dün yani 26 Şubat'ta aynı adet sancısı gibi sancı çektim. Yaşam kalitemi etkiledi resmen. Gün boyu günlük pedimde açık kahverengi, pembe, yavruağzı renklerinde benek benek lekelenmeler gördüm. Çok çok az ama. Bugün itibariyle bu lekelenmeler kesildi. Akıntım hala devam ediyor. Ağrım da hafifledi. Göğüslerimin hassaslaştığını hissediyorum. Adet dönemlerim düzenli fakat günleri uzayıp kısalabiliyor. Hafif pcosum var. Combinol ve hayıt kürü kullanıyorum. Bu zamana kadar ara kanama ya da lekelenme tarzı şeyleri hiç yaşamadım. Sizce ne zaman test yapmalıyım? Kan da ve idrar da ne zaman belli olur? Aranızda bu şekilde belirtiler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı? Yardımcı olursanız çok sevirim.🌸

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar. Ben yumurtlamamı ovülasyon testleri ile takip ediyorum. 19 Şubat'ta pik gördüm, 20 Şubat'ta silikleşmeye başladı, 21 Şubat'ta ise tamamen silikleşmişti. 16-17, 19-20-21 Şubat'ı değerlendirdik. 23 Şubat'ta kasık ağrılarım hafif olarak başladı fakat dün yani 26 Şubat'ta aynı adet sancısı gibi sancı çektim. Yaşam kalitemi etkiledi resmen. Gün boyu günlük pedimde açık kahverengi, pembe, yavruağzı renklerinde benek benek lekelenmeler gördüm. Çok çok az ama. Bugün itibariyle bu lekelenmeler kesildi. Akıntım hala devam ediyor. Ağrım da hafifledi. Göğüslerimin hassaslaştığını hissediyorum. Adet dönemlerim düzenli fakat günleri uzayıp kısalabiliyor. Hafif pcosum var. Combinol ve hayıt kürü kullanıyorum. Bu zamana kadar ara kanama ya da lekelenme tarzı şeyleri hiç yaşamadım. Sizce ne zaman test yapmalıyım? Kan da ve idrarda ne zaman belli olur? Aranızda bu şekilde belirtiler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı? Yardımcı olursanız çok sevirim.🌸
Öncelikle inşallah hamilesindir canım. Geçirdiğin yerleşme kanaması olabilir ama stresten de olabilir. Ben denediğimden beri sürekli hamile gibi hissediyorum 😂 bence martın 1inde bir test yap idrar testi. Döllenme varsa testte 10-12 gün sonra çıkarmış genelde. Beklenen adet tarihin nedir

Öncelikle inşallah hamilesindir canım. Geçirdiğin yerleşme kanaması olabilir ama stresten de olabilir. Ben denediğimden beri sürekli hamile gibi hissediyorum 😂 bence martın 1inde bir test yap idrar testi. Döllenme varsa testte 10-12 gün sonra çıkarmış genelde. Beklenen adet tarihin nedir
Ahh inşaAllah inşaAllahh.😁 Tamam o zaman yapayım dediğin tarihlerde. Beklenen adet tarihim aslında inan bilmiyorum.😂 Bazen 23 bazen 35 bazen 36. Yumurtlamam erken olduğu için 5 Mart diye tahmin ediyorum. Eğer yok değilse de 15 Mart'a kadar beklerim gibi. Bu arada inşaAllah sende de bebiş vardııır.🥹

Son düzenleme:
Ahh inşaAllah inşaAllahh.😁 Tamam o zaman yapayım dediğin tarihlerde. Beklenen adet tarihim aslında inan bilmiyorum.😂 Bazen 23 bazen 35 bazen 36. Yumurtlamam erken olduğu için 5 Mart diye tahmin ediyorum. Eğer yok değilse de 15 Mart'a kadar beklerim gibi. Bu arada inşaAllah sende de bebiş vardııır.🥹
Ayy inşallah yaa 🙏🏻☺️ Test yaptığında negatifi görürsen hemen ümitszliğe kapılma ama adetin geçsin öyle tekrar denersin düzensiz oluyormuşsun çünkü belli olmaz hiç. Güzel haberlerini bekliyorum ☺️

Ayy inşallah yaa 🙏🏻☺️ Test yaptığında negatifi görürsen hemen ümitszliğe kapılma ama adetin geçsin öyle tekrar denersin düzensiz oluyormuşsun çünkü belli olmaz hiç. Güzel haberlerini bekliyorum ☺️
Çok teşekkür ederim bu naif ve tatlı yorumun için. Bende senden güzel haberler bekliyorum. 🥰❤️

Merhaba hanımlar. Ben yumurtlamamı ovülasyon testleri ile takip ediyorum. 19 Şubat'ta pik gördüm, 20 Şubat'ta silikleşmeye başladı, 21 Şubat'ta ise tamamen silikleşmişti. 16-17, 19-20-21 Şubat'ı değerlendirdik. 23 Şubat'ta kasık ağrılarım hafif olarak başladı fakat dün yani 26 Şubat'ta aynı adet sancısı gibi sancı çektim. Yaşam kalitemi etkiledi resmen. Gün boyu günlük pedimde açık kahverengi, pembe, yavruağzı renklerinde benek benek lekelenmeler gördüm. Çok çok az ama. Bugün itibariyle bu lekelenmeler kesildi. Akıntım hala devam ediyor. Ağrım da hafifledi. Göğüslerimin hassaslaştığını hissediyorum. Adet dönemlerim düzenli fakat günleri uzayıp kısalabiliyor. Hafif pcosum var. Combinol ve hayıt kürü kullanıyorum. Bu zamana kadar ara kanama ya da lekelenme tarzı şeyleri hiç yaşamadım. Sizce ne zaman test yapmalıyım? Kan da ve idrar da ne zaman belli olur? Aranızda bu şekilde belirtiler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı? Yardımcı olursanız çok sevirim.🌸
Öncelikle merhaba test yaptınız acaba catlamadan 4. Günü falan aynı belirtiyo bende yaşadım şiddetli bı ağrı miğde bulantısı ayakta duramadjm ama benim lekenmemnyoktu daha çok erken diye ben test yapmadım ama ilk defa öyle oldum çok merak ediyorum

Bu ay daha ilk denememizdi. Malesef ki nasip olmadı. Diğer aya inşaAllah.😊 Sizlerde kesinlikle adetiniz geçmeden test yapmayın derim. İnsan çok umutlanıyor sonra başına yıkılıyor. Rabbim en güzel zamanda hepimizin kucağını doldursun.🥰

Kızlar merahaba bnm adetim normalde 5 gün filan sürerdi ama cok gelirdi bu sefer 3 gun sürdü ve cok az geldi sonrasında kahverengi akıntı seklinde geldi neyin belirtisi olabilir yada hiç böyle durumla karşılaşan varmı cok korkuyorum

eğer gebelik varsa testte çıkması lazım şu noktada, bir şey çıkmazsa da bazı dönemlerde kadınların normal döngülerinden daha az kanama gördükleri olabiliyor, başka şeylerden şüpheleniyorsanız doktor kontrolünden de zarar çıkmaz tabii içiniz rahatlamış olur

X