Regl mi? Yerleşme mi?

anonim2308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
8
2
Merhaba hanımlar, uzun zaman sonra yeniden bir konuyu merak ettiğim için sizlere danışmak istiyorum. Regl dönemim kahverengi akıntıyla başladı, pms dönemindeyim zannettim ama kahverengi akıntım 2 parmağı geçmeyecek kadar kırmızı kana döndü pıhtılı şekilde değildi ve yarım saat sonra kesilip tekrar kahverengi akıntıya döndü. bi kaç gün sürdü ve bitti. Reglimin üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti fakat regl olacakmış gibi göğüslerim ağrımaya başladı. ara ara böyle çok hafif kasıklarımda ağrı, geçmek bilmeyen bir mide yanması hafif baş dönmesi ve mide bulantısı mevcut afedersiniz biraz öncede istifar ettim. Regl mi yaşadım yoksa yerleşme kanaması gibi birşey mi bu? test yapmalımıyım?

Bence test yapmalısın. Tarif ettiğin gibiyse yerleşme kanaması olabilir. Hatta direk kan testi yaptır, kadet testlerde negatif sonuç verebilir

komik olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. gerçekten basit şeylere takılıp böyle saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. fikir sormuşum, danışmak istiyorum demişim ama sizde haklısınız kustum öğüre öğüre desem daha iyi olurdu sizin gibiler için. istifra yazmadıkta istifar dedik diye dalga konusu olduk. çok komiksiniz gerçekten. test alıp yapmak çok basit birşey fakat belki alacak durumda değilim, belki yerim yok köyde yaşıyorum. belki maddi durumum yok 50₺ bulamıyorum. neye güvenip böyle basit saçma yorumlarda bulunuyorsunuz anlamıyorum. yazık.

Merhaba hanımlar, uzun zaman sonra yeniden bir konuyu merak ettiğim için sizlere danışmak istiyorum. Regl dönemim kahverengi akıntıyla başladı, pms dönemindeyim zannettim ama kahverengi akıntım 2 parmağı geçmeyecek kadar kırmızı kana döndü pıhtılı şekilde değildi ve yarım saat sonra kesilip tekrar kahverengi akıntıya döndü. bi kaç gün sürdü ve bitti. Reglimin üzerinden yaklaşık olarak 1 hafta geçti fakat regl olacakmış gibi göğüslerim ağrımaya başladı. ara ara böyle çok hafif kasıklarımda ağrı, geçmek bilmeyen bir mide yanması hafif baş dönmesi ve mide bulantısı mevcut afedersiniz biraz öncede istifar ettim. Regl mi yaşadım yoksa yerleşme kanaması gibi birşey mi bu? test yapmalımıyım?
Her şey olabilir canım. Var gibide duruyor ama en iyisini Allah bilir. Bu şekilde yerleşme yaşayanlar da olabiliyor. Merakla bekliyorum sonucunu. Kan verebilme şansın var mı acaba🤗

Canım hamıle mısın merak ettım?

Bence hamile olabilirsiniz bende öyle hamile kalmıştım bi test yaptırın bence de

Merhabalar bana da yardımcı olursanız sevinirim. Mart 29 da çatlama iğnesi yapıldı. Bugün normal adet tarihimin üzerinden 2 gün geçti kan verdim negatif çıktı fakat adet belirtim asla yok. Lavobaya gitti çok uçuk pembe renkli kan geldi sadece peceteye üzerinden bir kaçsaat geçti daha az kahverengi yakın damla şeklinde sildikce gelen leke var yerleşme kanaması mi fikriniz var mi

Merhaba benimde danışmak istediğim bi konu var düzensiz adet gören biriyim hatta uzun süre regli olmadığım bile oluyor 2-3 ay geçen ayda uzun süre gelmeyince kekik suyu içtim 4 gün sonra geldi adetim 27 martta bitti 8 nisan da birliktelik oldu eşimle bugün sabah kaşık ağrısıyla önce kahverengi sonra pembe daha sonra tekrar kahverengi akıntım oldu hala kasıklarım ağrıyor sizce gebelik var mıdır çok teşekkürler

X