Gebeliğe Hazırlık Gebelik belirtisi mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ogu34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
82
22
Merhaba herkese bu söylicekşerim için şimdiden kusura bakmayın lütfen olurmu.benim size bir sorum olacak??
Biz prezervatif kullanıyordu ve korunuyorduk biz sonra onun ucu yırtılmış biz ilişkiye girdikten sonra bitince farkına vardı ve tedirgin olduk sonra bide Yumurlama günüm dü eşim içime boşaldıktan akşam biraz bekledim sonra ishal oldum birden ertesi sabah da kusura bakmayın anlatırken şimdiden’
:Vajinadan beyaz yapışkan yumurta akı gelmesi bitiyordu gene geliyordu ve sık sık idrara çıkıyordum ve kahvaltı yapacaktım birden uyku bastırdı 1 buçuk yaşında oğlum var onu yatırdım sonra benimde gözlerim kapanıyor du açılmıyordu birden bastırınca uyku uyudum bide akşam birden gögüsüm sanki sıcak oluyor du acaba size sormak istedim sizce eşim içeme boşalmış olabilir mi hamilelik belirtisi olabilir mi bide sabah gebelik testi yaptım bişey çıkmadı erken mi acaba. Sizce nediyorsunz

Merhaba herkese bu söylicekşerim için şimdiden kusura bakmayın lütfen olurmu.benim size bir sorum olacak??
Biz prezervatif kullanıyordu ve korunuyorduk biz sonra onun ucu yırtılmış biz ilişkiye girdikten sonra bitince farkına vardı ve tedirgin olduk sonra bide Yumurlama günüm dü eşim içime boşaldıktan akşam biraz bekledim sonra ishal oldum birden ertesi sabah da kusura bakmayın anlatırken şimdiden’
:Vajinadan beyaz yapışkan yumurta akı gelmesi bitiyordu gene geliyordu ve sık sık idrara çıkıyordum ve kahvaltı yapacaktım birden uyku bastırdı 1 buçuk yaşında oğlum var onu yatırdım sonra benimde gözlerim kapanıyor du açılmıyordu birden bastırınca uyku uyudum bide akşam birden gögüsüm sanki sıcak oluyor du acaba size sormak istedim sizce eşim içeme boşalmış olabilir mi hamilelik belirtisi olabilir mi bide sabah gebelik testi yaptım bişey çıkmadı erken mi acaba. Sizce nediyorsunz
Hamilelik belirtisi öyle hemen arkasından olur mu ya. Biz aylarca yumurtlama gününü bekliyoruz testler yapıyoruz hamile kalmak için. Diğer ay tekrar deniyoruz. Öyle hemen belirti olmaz.

Ancak adetiniz gecikirse veya adetinize yakın o vakitler bir takım belirtiler olur . Şuan olmaz.

Ancak adetiniz gecikirse veya adetinize yakın o vakitler bir takım belirtiler olur . Şuan olmaz.
Beklicem evet ama zaten yarın kadın doğum randevum var kan falan isteyeceğim bakım çıkar mı acaba

Hamilelik belirtisi öyle hemen arkasından olur mu ya. Biz aylarca yumurtlama gününü bekliyoruz testler yapıyoruz hamile kalmak için. Diğer ay tekrar deniyoruz. Öyle hemen belirti olmaz.
Hamilelik Belirtisi olmaz yumurtlama döneminde eğer rahme doğru giderse onun belirtisinden bahsediyorum hani diğerleri de gebeliğe ait olabilir diye düşünüyorum o yüzden sordum bende tam bilmiyorum ama yorumlarınız teşekkür ederim

Adetime 13 kaldı şuan yumurtlama dönemindeyim Vücut ısısı artış var mememde sıcaklık var ve midem bulanıyor vijinada hala akıntı geliyor beyaz yapışkan tarzında

Evet biliyorum adetime şu an ortalama 10 gün var ve ben dün akşam bir test yaptım mide bulantım yüzünden sık sık idrara kalkma olasılığım var onun yüzünden zaten uyuyamıyorum sabahta kalktım akşam yaptığım teste bakayım dedim hafif silik çizgi çıktı görünmeyecek gibi yakından bakınca görülüyor o yüzden adetim de geçsin ondan sonra tekrardan yapacağım

Eklentiler

• IMG_7326.jpeg
    IMG_7326.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 56
adetime şu an ortalama 10 gün var ve ben dün akşam bir test yaptım mide bulantım yüzünden sık sık idrara kalkma olasılığım var onun yüzünden zaten uyuyamıyorum sabahta kalktım akşam yaptığım teste bakayım dedim hafif silik çizgi çıktı görünmeyecek gibi yakından bakınca görülüyor o yüzden adetim de geçsin ondan sonra tekrardan yapacağım sizce var mı gebelik

Eki Görüntüle 3363847

Psikolojik bu kadar erken nasıl olsun

X