Gebelik belirtisi mi

derya1804

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
16
1
22
Kızlarr Merhaba ☺️☺️☺️
Ben adetimden 1 ya da 1.5 hafta sonra kasıklarda gerilme ağrı benzeri ve bel ağrısı yaşadım yakalşık bu durum 2 gün sürdü 1 haftaya yakındır da beyaz akıntı var koku kaşıntı vs bir durum yok herhangi bir gebelik belirtisi yok adetime 12 gün var daha sizce bu durum rahime yerleşme süreci midir? Bilen ya da böyle bir durum yaşan varsa lütfen yanıtlayabilir mi ?😊

Kızlarr Merhaba ☺️☺️☺️
Ben adetimden 1 ya da 1.5 hafta sonra kasıklarda gerilme ağrı benzeri ve bel ağrısı yaşadım yakalşık bu durum 2 gün sürdü 1 haftaya yakındır da beyaz akıntı var koku kaşıntı vs bir durum yok herhangi bir gebelik belirtisi yok adetime 12 gün var daha sizce bu durum rahime yerleşme süreci midir? Bilen ya da böyle bir durum yaşan varsa lütfen yanıtlayabilir mi ?😊
Istiyorsaniz inşallah öyle olsun ama kendinizde belirti aramayın, sonra olmayinca üzücü oluyor, yaşadım oradan biliyorum.
İnşallah istediğiniz olsun hayırlı vakitte

İnşallah çok istiyoruz bundan 2.5 ay önce dış gebelik yaşadım da insan ümitleniyor ya her şekilde maleseff

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum. 1 yıldır hamilelik düşünüyorum . Her ay yumurtlama günlerini değerlendiriyorum. Yumurtlama günüm geçti adetime 1 hafta var dünden beri kasık ağrım ve şeffaf uzayan akıntım var. Hamilelik belirtisi olabilir mi? Böyle bir durum Yaşayan var mı ?

Kızlarr Merhaba ☺️☺️☺️
muhtemel yumurtlama sürecindesin o sebeple hissetmiş olabilirsin, erken yumurtlama durumu hariç bu kadar erken yerleşme olmaz canım :)

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum. 1 yıldır hamilelik düşünüyorum . Her ay yumurtlama günlerini değerlendiriyorum. Yumurtlama günüm geçti adetime 1 hafta var dünden beri kasık ağrım ve şeffaf uzayan akıntım var. Hamilelik belirtisi olabilir mi? Böyle bir durum Yaşayan var mı ?
Ben ilk gebeliğimi hiç beklemiyordum o yüzden belirtilerini takip etmedim fakat adet dönemim yaklaşırken bel ağrılarım oluyordu ara ara ve kısa kısa bunların yanında iştah artıklığı ve sık idrara çıkma da vardı tabi bu belirtiler de adetime yakın olmaya başladıydı adet geçikmesinden 2 gün sonra test yaptım evde hastane de kan da verdim pozitifti sonra dış gebelik olduğunu öğrendim di hayırlısı ne zamansa o zaman olsun takma diyemiyorum ister istemez takıyoruz kendimden biliyorum şuan ben de test yapmamak için zor tutuyorum kendimi ama her seferinde yanıldığım için de üzülüyorum adet gecikmesini beklemek en doğru zaman olacaktır senin için canım 😘 İnşallah da hamilesindir🙏

Kızlarr Merhaba ☺️☺️☺️
Kafaya çok fazla taktığınız için psikolojik olarak hissettiğiniz belirtiler bunlar. Gebelikle alakası yok tıbben mümkün değil

X