gebelik kan testi kacıncı günde net sonuc verir...

ben 3 aylık evliyim ve daha hiç korunmadım hemen bebek sahibi olmak istiyorum ama hamile kalamıyorum artık adet oldugumda sinirim bozuluyor :KK43:(( ben ne yapmalıyımmm :KK43:

ben 3 aylık evliyim ve daha hiç korunmadım hemen bebek sahibi olmak istiyorum ama hamile kalamıyorum artık adet oldugumda sinirim bozuluyor :KK43:(( ben ne yapmalıyımmm :KK43:

canım sabrett 3 ay kısa bı sure :) dua et bol bollll RABBİM hepımıze hayırlı evlatlar versın ınsallah tez zamanda... :nazar:

Bluiice oncelikle arkadasiminda dedigi gibi 3 ay neden hamile kalamiyorum diye dusunmek icin cok erken bir sure...Ama yapman gereken oncelikle neden hamile kalamiyorum fikrinden uzak durmak...cunku bunun streside hormonlarini etkileyip hamile kalmani engelliyor...bende 2 ay denedim tutmayinca doktora kosmustum hemen neden hamile kalamiyorum diye...Oda bana hamilelik yalnizca iliskiyle olmaz...Beyin ve ciftlesme olmak uzere her 2 adimin ayri ayri onemi vardir demisti...Bunun uzerine ben 3. ay hic dusunmemeye calistim...zihnimi baska seylerle mesgul ettim ve o ay hamile kalabilmek icin hic bir destekleyici besin vesaire gibi bisey yapmadim..kiii o ay hamile oldugumu ogrendim :) gerci dusukle sonuclandi gebeligim ama bunada hamdolsun en azindan hamile kalabildigimi ogrendim diyerek rahatlatiyorum su anda kendimi...bunun haricinde yumurtlama tarihini hesaplayarak iliskiye o gunlerde girersenizde sansiniz artar...yumurtlama tarihin adet gordugun gunden 14 gun oncesine denk gelen gundur...yani ayin 30'unda adet olduysan bundan 14 gun geriye sayarsan yumurtlama gununu bulmus olursun...Eger adetlerin duzenliyse bu hesaplama yontemiyle yumurtlama gununu hesapla ya da internetteki yumurtlama hesaplayicilarini kullan ve o tarihlerde gun asiri olacak sekilde deneyin...Dedim ya ben o hamileligimin tutmadigi 2 ay icerisinde o kadar cok arastirma yapmistimki o yuzden bir suru bir suru sey var bununla ilgili...Ama dedigim gibi ne yaparsan yap neden hamile kalamiyorum stresini yasamamaya calis...guzel haberlerini aliriz insallah...sevgiler...

Mrb ben sana ovulasyon testini önerebilirim ama diğer arkadaşın dediği gibi psikolojide önemli çok düşünme derim bende ve ilişkiden sonra döllenme olmasını bekle bir 10 dakika hemen kalkma önerebileceğim bunlar:) http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp burdan bakabilirsin...

merhaba arkadaşlar.. sormak istediğim şey, ilişkiye girdikten kaç gün sonra kan testiyle hamilelik belli olur? ilişkiye girdiğim dönem ( 18 aralık) yumurtlama dönemimdi aşağı yukarı.. merak edip 10 gün sonra kan verdim..gerçi 1 hafta sonrasında(24 aralıkta) yine birlikte olduk ama o da belli olur muydu yaptırdığım testte( 28 aralıkta yaptırdım yaptırdım kan testini)? zaten sonuc negatif cıktı, bu kesin midir?

merhaba arkadaşlar.. sormak istediğim şey, ilişkiye girdikten kaç gün sonra kan testiyle hamilelik belli olur? ilişkiye girdiğim dönem ( 18 aralık) yumurtlama dönemimdi aşağı yukarı.. merak edip 10 gün sonra kan verdim..gerçi 1 hafta sonrasında(24 aralıkta) yine birlikte olduk ama o da belli olur muydu yaptırdığım testte( 28 aralıkta yaptırdım yaptırdım kan testini)? zaten sonuc negatif cıktı, bu kesin midir?

canım adetle birlikte21.günden sona yapılan kan testinde yanılma payı yok die biliyorum ama gec döllenme felan da olabilmekte ..dr bana kantestleri 100/99kesin sonuc verr demişti

aslında yumurtlama gününe denk geldiyse 10 gün sonra belli olur ama kesin olması için adetin geçmesini beklemelisin.

Merhabalar arkada$lar... Yaklasik 1 senedir takip ediyorum "hamilelik" sayfalarini.. Ve cok faydali bilgiler iceriyor, emegi gecen herkese cok tesekkur ederim.. 2 senelik evliyim..8ay korunmadan, daha sonra da tedaviyle hamile kalmayi denedim..puragon' la kaldim fakat du$ukle sonuclandi 2 ay evvel :KK43:..pahalli bir yontem diye klomene donduk ve bu sefer cok umutluydum fakat bugun dollenmenin 12.gunu ve hcg sonucu 0.52.. Adetimden 2 gun gecti.. Sizce tekrar test yapiyimmi 2 gun sonra? Ba$ima gelen en buyuk ve en sabir gerektiren imtihan gebeliktir.. İ$e-guce hicbi$eye konsantre olamiyorum.. Allah yardimcimiz olsun, hayirlisini nasip etsin bu mubarek gunlerde..

Mrb arkdslar biz esimle uc aydir bebis icin calismalara basldk hap kullnmadim hic evliligm boyunc ve 3 .ayimda dun test yaptim cift cizgi cikti emin olmak icin kan testide yaptrcm bugun cok heyecanliyiz :-) :-) allah tum isteyenlere nasip etsin :nazar::KK49:

Mrb arkdslar biz esimle uc aydir bebis icin calismalara basldk hap kullnmadim hic evliligm boyunc ve 3 .ayimda dun test yaptim cift cizgi cikti emin olmak icin kan testide yaptrcm bugun cok heyecanliyiz :-) :-) allah tum isteyenlere nasip etsin :nazar::KK49:
kimse bayadır yazmıyor bu konuya noldu ne çıktı sonucun canım belrtilerin falan neydi ?

Bende bir soru soracağım ben hep 2 ayda 2.5 ayda bir adet olurum en son 50 gün önce adet oldum eşimle ilişkiye 25 gün önce girdik yani normal şartlarda adet olmam için en az 1.5 2 hafta var ama ben bugun kan etsti yaptırdım kan testim 0,14 çıktı sizce testi erken mi yaptırmışım tam iki haftadır sol kasığım ağrıyor 2 haftadır göğüslerim cok buyudu sertleşti gittikçe büyüyor uçları büyümeye başladı uçlarına dokunamıyorum yanlarıda cok felaket agrıyor uyurken banyoda acısını her an hissediyorum uyurken sol kolum bacağım uyuşuyor acısına uyanıyordum sol kasığımın agrısını her an hissediyorum şiddetli değil ama var yine arada şiddetleniyor ama rahatsız ediyor karnımın sol tarafındada bir şişlik var bunlar bana hep belirti gibi gelmişti hatta o kadar emindimki kan testim en az 100 çıkar diye aldım negatif çıktı bu belirtileri ilkkez yaşıyorum ilerde hcg nin yükselme olasılığı yok mu ? Teşekkür ederim Kızlar lütfen bi cevap verin :18: bu bebeği çok istiyordum :emir_bebek::KK19:

kimse bayadır yazmıyor bu konuya noldu ne çıktı sonucun canım belrtilerin falan neydi ?

Bende bir soru soracağım ben hep 2 ayda 2.5 ayda bir adet olurum en son 50 gün önce adet oldum eşimle ilişkiye 25 gün önce girdik yani normal şartlarda adet olmam için en az 1.5 2 hafta var ama ben bugun kan etsti yaptırdım kan testim 0,14 çıktı sizce testi erken mi yaptırmışım tam iki haftadır sol kasığım ağrıyor 2 haftadır göğüslerim cok buyudu sertleşti gittikçe büyüyor uçları büyümeye başladı uçlarına dokunamıyorum yanlarıda cok felaket agrıyor uyurken banyoda acısını her an hissediyorum uyurken sol kolum bacağım uyuşuyor acısına uyanıyordum sol kasığımın agrısını her an hissediyorum şiddetli değil ama var yine arada şiddetleniyor ama rahatsız ediyor karnımın sol tarafındada bir şişlik var bunlar bana hep belirti gibi gelmişti hatta o kadar emindimki kan testim en az 100 çıkar diye aldım negatif çıktı bu belirtileri ilkkez yaşıyorum ilerde hcg nin yükselme olasılığı yok mu ? Teşekkür ederim Kızlar lütfen bi cevap verin :18: bu bebeği çok istiyordum :emir_bebek::KK19:
. Ben yine tutmaz diye dusunurken beki diyerek test yapti evde cift cikti ama gecen ay ben 9 gun once regl olmustum bu ay normal oldugu gunde olurum diye dusunuyodum dayanamadim test yaptim benmde goguserim karnim acakalrim agriyodu herld hast olcam diyodumki tutmus bu ay kan testindede 2193 kusur cikti bes haftalik hamileymisim :-) :-) sabret mutlaka olur ama tavsiyem iliskiden sonra hemen kalkip banyo yapma sabah yap hic kalakma ayaga :nazar:

merhaba arkadaşlar

benim ilk adet günüm 6 ekim 19u ve 20si yumurtlama zamanı olması lazım ben bir enfeksiyondan dolayı ayın 25inde doktora başvurdum kan testi verdi bende bugün yaptırdım yani 28 yani 9 gün oldu sonuç 3 çıktı yani negatif ama 3 çıkması benim şüphelendirdi okuduğum kadarıyla 0 çıkması lazımdı sizce erken mi oldu? çarşamba doktora gideceğim tekrar ettirmekte fayda var diye düşünüyorum herkese allahım güzel bebişler nasip etsin

selam ben aranıza yeni katıldım 3 aylık evliyim dün yazınızı okudum daha öncede belli olmuş diye benimde adetim 2 gün gecti buğün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı sonuc acaba hamilemiyiym lütfen yardım edin ne yapamam lazım adetim hiç gecikmez benim adet belirtisde yok

en az 5.oo olması lazım 5in altındaki değer öneml değil sonuç negatif

Arkadaşlar bi sorum olcak ben bu ay hamileyimdir die bekliodum fakat dün regl oldum 28 gün sürüo hiç şaşmaz. Geçen ayda tam hamileyim kesin dedim kan testi yaptırdım 17.06 çıktı sonuç yani hamile peşine yine adet gördüm ve çok üzüldüm.(kimyasal gebelik diyolarmış) şimdi adetim eskisi gibi yoğunda degil acabamı diyorum böyle bişi yaşayan varmı acaba? yardımcı olun lütfen? :1no2:

üstüne adet görmüşsün çok da önemli olmamakla beraber devamı ya da bir dahaki ay gene olursa bu sefer bir uzmana görünmen lazım ....

Değerim 671 çıktı. Reglimi 2 yada 3 gün geçti ( bi gün oynar bazen ) normal mi sizce değerim

17 ocakta 5 haftalik gebeligim düşük başlangıcı nedeniyle kürtajla sonlandırıldı :KK43:((((( bu ay korunmayı bıraktık sat 15 mart 30.03 te test 0.135 02.04 yani bu gün 0.100 yıkıldım adetime 10 gun var erkenmidir acaba artik offff of

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Değerim 671 çıktı. Reglimi 2 yada 3 gün geçti ( bi gün oynar bazen ) normal mi sizce değerim

üstüne adet görmüşsün çok da önemli olmamakla beraber devamı ya da bir dahaki ay gene olursa bu sefer bir uzmana görünmen lazım ....

merhaba arkadaşlar

benim ilk adet günüm 6 ekim 19u ve 20si yumurtlama zamanı olması lazım ben bir enfeksiyondan dolayı ayın 25inde doktora başvurdum kan testi verdi bende bugün yaptırdım yani 28 yani 9 gün oldu sonuç 3 çıktı yani negatif ama 3 çıkması benim şüphelendirdi okuduğum kadarıyla 0 çıkması lazımdı sizce erken mi oldu? çarşamba doktora gideceğim tekrar ettirmekte fayda var diye düşünüyorum herkese allahım güzel bebişler nasip etsin

Kizlar bu gun kan testi yaptim sat 15 mart 05.04 bu gun beta hcg 30.47 pozitif ama hast gelince belim cok agridi camasirimda kahverengi 3 damla leke vardi :KK43:(( yinemi dusucek diye aklim cikiyo cok korkuyorum ya :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X