Gebelik kan testi toksoplazma

Sumis07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
8
1
22
Merhaba hanımlar iki gün önce kan testi verdim ve pozitif çıkan sonuçların var tamda anlayamadigim bilgisi olan yardımcı olabilirmi test sonucunu buraya birakiyorum
Screenshot_2024-04-05-05-26-07-583_com.google.android.apps.docs.jpg

Canım anti … igg olanlar pozitif çıkmış. Yani demek oluyor ki daha önce geçirmişsin ve bağışıklık kazanmışsın. Gebeliğin boyunca da, bağışıklığın olduğu için kapamazsın… bu güzel bir şey ☺️ anti hbs de hepatit b ye karşı da bağışıklığın var demek. Bağışıklığın olduğu için bunu da kapamazsın. Haliyle bebiş için bu hastalıklardan yana risk yok demek ☺️

Merhaba
Merhaba hanımlar iki gün önce kan testi verdim ve pozitif çıkan sonuçların var tamda anlayamadigim bilgisi olan yardımcı olabilirmi test sonucunu buraya birakiyorumEki Görüntüle 3412120

Merhaba
Devlet hastanesi mi özel mi acaba
Bana bu kadar test yapılmadı . Bende de igg ye bakılmış igm ye bakılmamış. Cmv igg pozitif ama igm ye bakılmadığı için anlamadım şuanda mı geçiriyorum

igg hastaligi önceden gecirdigizniz bağışıklık kazandığınız gosteriyor internette baktım, benimde o sekilde

Canım anti … igg olanlar pozitif çıkmış. Yani demek oluyor ki daha önce geçirmişsin ve bağışıklık kazanmışsın. Gebeliğin boyunca da, bağışıklığın olduğu için kapamazsın… bu güzel bir şey ☺️ anti hbs de hepatit b ye karşı da bağışıklığın var demek. Bağışıklığın olduğu için bunu da kapamazsın. Haliyle bebiş için bu hastalıklardan yana risk yok demek ☺️
Çok teşekkür ederim 🙂

X