Gebelik kesesi

apricity

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
657
107
20
Merhaba arkadaşlar, geçen hastaneye gittim ve kesem 10 mm'di. Kese 10 mm'ken bebek görünüyor mu veya içinde mi kesenin, doktor iki hafta sonra gel dedi sebebini sormadım o an, beni bilgilendirirseniz sevinirim 😇

Eklentiler

• IMG_20240311_141502.jpg
    IMG_20240311_141502.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 37
Bende keseyi gördüm geçen hafta, bana da 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi.

Merhaba bende 5 haftalık hamileyim,
Dün keseyi gördük ama bide yolk kesesi var sanırım henüz onu görmedik daha erkenmi acaba,
Siz kaçıncı haftadasınız,
Gerçekten hamile kalmak bi dert sonrasını düşünmek ayrı dert,
Bana tekrar muayne için 4 hafta sonrasına randevu verdiler acaba herşey yolundamıdır :KK43:

Merhaba bende 5 haftalık hamileyim,
Dün keseyi gördük ama bide yolk kesesi var sanırım henüz onu görmedik daha erkenmi acaba,
Siz kaçıncı haftadasınız,
Gerçekten hamile kalmak bi dert sonrasını düşünmek ayrı dert,
Bana tekrar muayne için 4 hafta sonrasına randevu verdiler acaba herşey yolundamıdır :KK43:
Canım yolk kesesini duydum ama pek bir bilgim yok açıkçası, bana ondan bahsetmediler, sadece 2 hafta sonra gel dediler ben de dayanamadım 1 hafta sonraya randevu aldım başka bir doktora, bakalım hayırlısı

Canım yolk kesesini duydum ama pek bir bilgim yok açıkçası, bana ondan bahsetmediler, sadece 2 hafta sonra gel dediler ben de dayanamadım 1 hafta sonraya randevu aldım başka bir doktora, bakalım hayırlısı
Ben yurt dışındayım o yüzden her istedigimde başka doktora gideyim yada özele gideyim şansı yok,
Yolk kesesinin görünmesi lazım eger o görünmezse kese boş yani boş gebelik olmuş oluyor,
Bu benim ilk hamileligim aşırı stres yapıyorum

Ben yurt dışındayım o yüzden her istedigimde başka doktora gideyim yada özele gideyim şansı yok,
Yolk kesesinin görünmesi lazım eger o görünmezse kese boş yani boş gebelik olmuş oluyor,
Bu benim ilk hamileligim aşırı stres yapıyorum
Hm, anladım canım işin zormuş gerçekten, bi doktor tanıdığın yok mu ki sorasın veya muayene olasın

X