Gebelik kolestazı Sonuclar

Amin ecmain yarın Sezeryan olucam İkinci sezeryan Baya Korkuyorum 🥹🫶🏻 Canm cok acycak dye
Hayırlı olsun şimdiden canım güle güle büyüt bana da dua edermisin uzun zamandır istiyorum 🙏🏼🥹 kendini güvende hisset doktorlar hemşireler hepsi yanında olucak sevdiklerin de dahil güzel geçecek inşallah öyle odaklan ☺️ kendini rahat bırakırsan akışa bırakırsan çok daha rahat geçirirsin diye düşünüyorum canım tecrübelisin güçlüsün sen 💪🏼

Hayırlı olsun şimdiden canım güle güle büyüt bana da dua edermisin uzun zamandır istiyorum 🙏🏼🥹 kendini güvende hisset doktorlar hemşireler hepsi yanında olucak sevdiklerin de dahil güzel geçecek inşallah öyle odaklan ☺️ kendini rahat bırakırsan akışa bırakırsan çok daha rahat geçirirsin diye düşünüyorum canım tecrübelisin güçlüsün sen 💪🏼
İNŞALLAH RABBİM OLMAYAN HERKESE NASİP EYLESİN İNSALLAH 🥹

Merhaba arkadaslar suan 35+5 haftalk hamileyim safra asidi testim ve Dun verdigim testlerim aklıma Takılan sey su zaten doktorum Gebelik kolestazı oldugumu soyledi 37 haftaya girer girmez sezeryana alncM Bebegimde etkilenmesin dye Diger sonuclarn anlamını bilen şöyleyebilir mi Hastane randevum dha pazartesi gunu merak içindeym İlk defa yaptgm testler cunku doku transglutaminaz ıga antikoru sonucu normal mi yüksek mi acaba anlamı Nedir söyler misinizutfen ve Alfa 1 Antitripsin sonucu Nasl acaba ondan sonra son olarak demir baglama kapasitesi nedir acaba Bi acklama yapar msnz
Eki Görüntüle 3387858 Eki Görüntüle 3387859 Eki Görüntüle 3387863 Eki Görüntüle 3387864 Eki Görüntüle 3387858
SLT AST safra asidi testi baktır ve yada safrada taş var mı pna baktır bence benim doktorum öyle yapmıştı gastroenterolojiye görün eğwr varsa önlem almalısın

X