Gebelik mi Regl mi ? kızlarrr Acilll Lütfennn 🙏🏻

loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
37
9
35
Kızlar merhaba , biz bu ay eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik ,regl 10 gün kala dr giderek idrar yolu enfeksiyonu olduğumu öğrendim . Dr kan tahlili de yaptırdı lakin beta hcg çıkmadı o zamn .. ama erken olduğunu gebelikte olabıleceğini söyledi. Enfeksiyon için Gebeliğe uygun ilaçlar yazdı .. ben gebelık olabılır diye o ilaçları içmeye korktum ve içmedim. bol su ile doğal halletmeye çalıştım ..Ama tüm belirtileri yaşadım nerdeyse gebeliğe dair. Göğüs ucumda sivilcelenmeler felan vs hepsi nerdeyse..regl yarın(3 ü) olması gerekiyor lakin dünden beri şiddetli alt karın sancım var .. ayağa kalkınca karnım düşcek gibi , siyah siyahta bi kaç damla lekelenmem var
Sizce ben ne yaşıyorum tecrübesi olanlar yönlendirebilir mi ?
şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏻

Kızlar merhaba , biz bu ay eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik ,regl 10 gün kala dr giderek idrar yolu enfeksiyonu olduğumu öğrendim . Dr kan tahlili de yaptırdı lakin beta hcg çıkmadı o zamn .. ama erken olduğunu gebelikte olabıleceğini söyledi. Enfeksiyon için Gebeliğe uygun ilaçlar yazdı .. ben gebelık olabılır diye o ilaçları içmeye korktum ve içmedim. bol su ile doğal halletmeye çalıştım ..Ama tüm belirtileri yaşadım nerdeyse gebeliğe dair. Göğüs ucumda sivilcelenmeler felan vs hepsi nerdeyse..regl yarın(3 ü) olması gerekiyor lakin dünden beri şiddetli alt karın sancım var .. ayağa kalkınca karnım düşcek gibi , siyah siyahta bi kaç damla lekelenmem var
Sizce ben ne yaşıyorum tecrübesi olanlar yönlendirebilir mi ?
şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏻
Keşke doktorun yazdiklarini kullansaydin canim ilk zamanlar zaten bebege bir etki etmez ilaçlar daha yeni oluşmaya başladigi için gebeligin irelleyen zamaninda enfeksiyon daha çok sıkıntı yani.Siyah lekelenme normal gelmedi bana enfeksiyonun artmasi ola bilir hamileysende enfeksiyon dusuk riskini artirmiş olur.Doktorlar zaten ilac yazinca bizden daha çok duşunuyor bizden daha çok biliyorlar kendisi hamile olma ihtimalini soylemişse zaten bunu goz onundu bulundurarak sana ilaç yazmiştir gebelik istedigini bildigi için sonlandiriri ilac yazmaz zaten.Bence doktorunla iletişime gec yine boyle siyah akinti filanda normal degil hamile degilsen mutlaka enfeksiyonunu tedavi et sonra hamile kal.

Keşke doktorun yazdiklarini kullansaydin canim ilk zamanlar zaten bebege bir etki etmez ilaçlar daha yeni oluşmaya başladigi için gebeligin irelleyen zamaninda enfeksiyon daha çok sıkıntı yani.Siyah lekelenme normal gelmedi bana enfeksiyonun artmasi ola bilir hamileysende enfeksiyon dusuk riskini artirmiş olur.Doktorlar zaten ilac yazinca bizden daha çok duşunuyor bizden daha çok biliyorlar kendisi hamile olma ihtimalini soylemişse zaten bunu goz onundu bulundurarak sana ilaç yazmiştir gebelik istedigini bildigi için sonlandiriri ilac yazmaz zaten.Bence doktorunla iletişime gec yine boyle siyah akinti filanda normal degil hamile degilsen mutlaka enfeksiyonunu tedavi et sonra hamile kal
Oluşum aşamasındadr diye korktum açıkcası ilaçlardan 🥺çok teşekkür ederim desteğin için 🙏🏻

Korkma bende hamileligimi ogrenmeden hastlanmişdim antibiotik falanlar aldim yeni kendime gelmisdim hamile oldugumu ogrendim bir sorun yok şukur.,Inşallah hakkinda hayirlisi olur.🫶
Kanamam arttı maalesef,ya regl yada yine kimyasal olabilir.. sağlık olsun artık elden bişi gelmiyor şuan .. sende sağlıkla kucağına alırsın inş 🙏🏻gönlünce olsun 🙏🏻

X