Gebelik mi??

anonim3445

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
23
2
23
Kızlar merhaba adetim 1 hafta gecikti kasık ve bel ağrım var her an adet olucakmışım gibi hisediyorum bakıyorum sarı akıntı 4 gün erken gebelik testi yaptım çıkmadı normalde adetim düzenli hamilelik olabilirmi çok istiyoruz testte çıkmayıp kanda çıkan varmı lütfen bilgilendirin beni

Kızlar merhaba adetim 1 hafta gecikti kasık ve bel ağrım var her an adet olucakmışım gibi hisediyorum bakıyorum sarı akıntı 4 gün erken gebelik testi yaptım çıkmadı normalde adetim düzenli hamilelik olabilirmi çok istiyoruz testte çıkmayıp kanda çıkan varmı lütfen bilgilendirin beni
Benimde öyle dün adet günümdu olmadim normalde olmam gerek bende aynı 4 gün önce test yaptım negatif çıkmıştı bidaha yapmamıştım eğer test yaparsaniz benide etiketlermisiniz sonuç için aynı durimdayiz bende de beyaz akıntı var yoğun bel.agrisi kasık ağrısı var ama gelen giden yok

Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.

Benimde öyle dün adet günümdu olmadim normalde olmam gerek bende aynı 4 gün önce test yaptım negatif çıkmıştı bidaha yapmamıştım eğer test yaparsaniz benide etiketlermisiniz sonuç için aynı durimdayiz bende de beyaz akıntı var yoğun bel.agrisi kasık ağrısı var ama gelen giden yok
Yarın olmazaam kan vericem etiketlerim sizide rabbim isteyen herkesin kucağını boş çıkarmasın inşallah

Canım ben hasta oldum nasip değilmiş

X