Gebelik planlayanlar Özel sigortası yaptırın🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️

My babyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
20
6
Merhabalar gebelik planlayanlar 🙋🏻‍♀️ hamile kalmadan önce özel sağlık sigortası yaptırın. Hamile kaldıktan sonra sigorta kabul etmiyor bilginize. Ben bilmiyordum gebe kaldiktan sonra da olmuyormuş ben yandım siz yanmayın 😅 Doğum fiyatları uçmuş 🥺 hamile kalmadan önce yaptırırsanız muayene, doğum gibi bütün sağlık işlemeleri daha ucuz fiyata geliyor bilginize🙋🏻‍♀️

Merhabalar gebelik planlayanlar 🙋🏻‍♀️ hamile kalmadan önce özel sağlık sigortası yaptırın. Hamile kaldıktan sonra sigorta kabul etmiyor bilginize. Ben bilmiyordum gebe kaldiktan sonra da olmuyormuş ben yandım siz yanmayın 😅 Doğum fiyatları uçmuş 🥺 hamile kalmadan önce yaptırırsanız muayene, doğum gibi bütün sağlık işlemeleri daha ucuz fiyata geliyor bilginize🙋🏻‍♀️
Bunu düşünmeyen tek ben değilmişim 😁 ben düzenli yer yıl yaptırırım bu yılda bitince yeniletmedim gebelik teminatı ekleyip yeniletmeyi düşünüyordum ama ilk bi idrarda kesinlestireyim kan testi vermeden önce yaptirmayı düşünüyordum 😂

kocama aylardır bunun için yalvarıyorum resmen ya 😂😂 her ayın 15inde başlatıcam diyor hala başlatmadı 😂

kocama aylardır bunun için yalvarıyorum resmen ya 😂😂 her ayın 15inde başlatıcam diyor hala başlatmadı 😂
O ayrı bir olay belirtilerim var bak başlat diyorum is yerinde arayıp tekrar baslatiym mi diye soruyor sinir krizi geçiriyorum gün sonunda naptın dediğimde aramadım diyor aylardır bu döngü böyle 😂😂bırak kız versinler 25-30 bin doğuma hanyayı konyayı görsünler 😂

O ayrı bir olay belirtilerim var bak başlat diyorum is yerinde arayıp tekrar baslatiym mi diye soruyor sinir krizi geçiriyorum gün sonunda naptın dediğimde aramadım diyor aylardır bu döngü böyle 😂😂bırak kız versinler 25-30 bin doğuma hanyayı konyayı görsünler 😂
kızınca da sey diyor benim cocugum olsun da ne kadarsa doğum parası veririm feda olsun cocuguma 😂

erkekler böyledir😂 baslarına gelip sıkıntıya girmedikçe ders alamıyorlar hiçbir seyden😂
Ben bekarken günü gününe yaptırırdım bunu da biliyor 🙄 Buna rağmen hala ne diyor biliyor musun arkadaşının eşi yeni doğum yaptı hele bir sorayım ne kadar gitmiş çok gitmemişse yaptırmaya gerek yok diyor çıldırıyorum 😂😂

Ben geçen ay yaptırdım. Bu ay denemelere başladık. Umarım her şey yolunda gider ve süreç içerisindr hamile kalabilirim. 🥰

Doğum paketlerini arastirabilirsiniz

X