Gebelik testi beta hcg 0.100

misyo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
6
0
22
Idrar testi pozitif kan negatif
Herkese merhaba en son 29 ocakta adet oldum ve suan 7 marttayiz hala adet olmadim ayin 5 inde evde ilk idrarla test yaptim cift cizgi cikti ertesi gunu kan tahlili verdim beta hgc 0.100 çıktı sizce yukselir mi boyle yasayan oldu mu daha once yardim eder misiniz

Eklentiler

• 20240306_090816.jpg
    20240306_090816.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 20240305_181840.jpg
    20240305_181840.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 60
İdrara daha geç yansır. İdrarda pozitifse kanda kesin pozitif olması gerekiyordu. O yüzden ikisinden biri yanlış. 1 hafta bekleyebiliyorsanız iyi ben bekleyemezdim.😂

Cevremdeki insanlar idrar testi silik cıkınca olmazsin 2. Cizgi net cikmasi gerekiyor falan dediler umudumu kestim
Silik çıkınca hamilelik erken demek olmazsın demek değil. Fakat sizin kan tahliliniz var kan tahlilinin yanlış olma ihtimali idrar testinden daha düşük idrar testleri maalesef bazen böyle oluyo. Yine de bekleyin biraz daha Allah'tan ümit kesilmez :)

Silik çıkınca hamilelik erken demek olmazsın demek değil. Fakat sizin kan tahliliniz var kan tahlilinin yanlış olma ihtimali idrar testinden daha düşük idrar testleri maalesef bazen böyle oluyo. Yine de bekleyin biraz daha Allah'tan ümit kesilmez :)
Bu aksam yaptim o da silik cıkti daha yapmiycam suan salı günü kan vericem o zaman paylasicam sonucu size lutfen dua edin pozitif ciksin 1 senedir bu anı bekliyorum hepinizden Allah razı olsun❤️

Bu aksam yaptim o da silik cıkti daha yapmiycam suan salı günü kan vericem o zaman paylasicam sonucu size lutfen dua edin pozitif ciksin 1 senedir bu anı bekliyorum hepinizden Allah razı olsun❤️
Testinizi akşamları değil de sabah ilk idrarla yaparsanız daha net sonuç alırsınız. İnşallah pozitifi görürsünüz 🤗 bekliyorum, amin inşallah 🥰

X