Gebelik testi kullananlar buraya

kizlar gercektende bizim bu halimiz ne olacak? Adetten sonra iliskiye girmekten cekiniyoruz neden? Spermleri yumurtlama dönemine sakliyoruz daha kaliteli olsun diye, gün geliyor catiyor sonra stress vs derken kendimizi unutuyoruz mecburi bir is gibi kendimizi sartlandirip ruhen yoruluyoruz.

teşekkürler canım sizin resimleride gördüm sende manken gibisin wala .laubaliciminde gözleri yeter maşallah.

kızlar avatarıma kendimi koydum görün die beni.değiştircem yine

gözlerdeki sürmeye bak, bayiliyom sürme cekenlere yavyummmm benim ne gözelsin. Allahim ne kadar tatli ve güzel arkadaslarim var opuyorumnanaktan :teselli: kaderimizide güzellestir

sağolun şekerlerim sizde öyle.sürmem hiç eksik olmaz.çok kokoşum ewdeyken bile makyajlı geziom zemuszemus

sigara molasına kaçmıştım ben neler neler olmuş süprizzzzz
butterfly canım çok güzel çok hoşsun bence hiç değiştirme kalsın avatar gibi resim valla yerimseniben
anaaa yandım şimdi sıra bana mı geldi :1closedeyes:
dur bakayım resimlerde çok kötü çıkarım ben ama bi tane idare ederinden bulup koyayım canım seni mi kıracam yerimseniben

yok canım şimdi çekmedim vardılar. bakıcam eklediklerini görmedim daha merak ettim canımcım.

sigara molasına kaçmıştım ben neler neler olmuş süprizzzzz
butterfly canım çok güzel çok hoşsun bence hiç değiştirme kalsın avatar gibi resim valla yerimseniben
anaaa yandım şimdi sıra bana mı geldi :1closedeyes:
dur bakayım resimlerde çok kötü çıkarım ben ama bi tane idare ederinden bulup koyayım canım seni mi kıracam yerimseniben

sizler benim gözümde fistik´siniz kabak cekirdeklerim Şeniz

X