Gebelik testi kullananlar buraya

ii akşamlar laubali durumunu tam anlamadım ama sanırım yolunda gitmeyen birşeyler var.çok üzüldüm umarım en kısa zamanda her şey yoluna girer.

Doktorlar bile hala anlamadi canim sırnaşık şey Sendeki durumlar nedir?

hormonlarda problem yok.. çok şükür

Eger sorun yoksa ve henüz yeni basladiysaniz sakin akintilara ve baska belirtilere takma normal bir sekilde esinle birlikte ol. Cünkü herkeste farkli oluyor ve baskasinin yasadigi illa sendede olacak anlamina gelmez. Hergün millet yeni birseyler yaziyor, bunlari tabii mantigina göre degerlendir ama fazlada takinti yapma. Ama bak bu bitkisel kürleri tavsiye ederim bunlarin faydasi olur zarari olmaz. Sonucta sifali bitkiler bunlar. Sorununuza göre kür uygula veyahut sorun yoksada durumunuzu hizlandirmak ve yardim amaclida kullana bilirsin.

Doktorlar bile hala anlamadi canim sırnaşık şey Sendeki durumlar nedir?

bende 2 yıllık evliyim ve 2-3 aydır daha doğrusu tam anlamıyla bu ay denedik..20. sinde regl olmam gerek umarım olmam...gerçi biraz belirti var ama yani regl olcakmışım gibi..

Eger sorun yoksa ve henüz yeni basladiysaniz sakin akintilara ve baska belirtilere takma normal bir sekilde esinle birlikte ol. Cünkü herkeste farkli oluyor ve baskasinin yasadigi illa sendede olacak anlamina gelmez. Hergün millet yeni birseyler yaziyor, bunlari tabii mantigina göre degerlendir ama fazlada takinti yapma. Ama bak bu bitkisel kürleri tavsiye ederim bunlarin faydasi olur zarari olmaz. Sonucta sifali bitkiler bunlar. Sorununuza göre kür uygula veyahut sorun yoksada durumunuzu hizlandirmak ve yardim amaclida kullana bilirsin.

bu ay da tutmazsa 1 yıl dolacaaaaaakkk !!!!!!
hadi ben çıkıyorum bayanlar sabah kalkamıcam yoksa hepinize iyi geceler..

bende 2 yıllık evliyim ve 2-3 aydır daha doğrusu tam anlamıyla bu ay denedik..20. sinde regl olmam gerek umarım olmam...gerçi biraz belirti var ama yani regl olcakmışım gibi..

Hayirlisi olsun, sen daha yenisin insallah tez zamanda hamile kalirsinda bizlerin durumuna düsmezsin canim. Istersen bizim yazdiklarimizi fazla okuma, yani etkilenirsin diye sonucta daha yeni baslamisiniz bebek yapmaya hani bizim gibi durumda olanlar seni ürkütmesin.

bu ay da tutmazsa 1 yıl dolacaaaaaakkk !!!!!!
hadi ben çıkıyorum bayanlar sabah kalkamıcam yoksa hepinize iyi geceler..

Olur insallahhhhh cogu zaten 1 yili veya 1½ yili dolmadan kendiliginden gebe kaliyor. Sende bunlardan olursun hadi bakalim iyi calismalar, gerci suda yok ya :roflol: iyi geceler

laubali sence ne zaman test yapsam çıkar idrarda?

Canim ya bünyeden bünyeye degisiyor, baziler daha adetine 6 gün kala testte görüyor coguda adet günü gectikten sonra. Eger üzülmezsen yap istersen ama daha yeni baslamisiniz biraz daha zaman ver bence simdiden testlere baslarsan sonra bizim gibi bagimlilik yapar :)

bağımlılık yaptı bile desem:))testkolik oldum bile sanırım şimdiden:))yani 5 ve 4 gün kala yaptım tabiki negatif:))neyse canım ben çıkıyorum allah yardımcın olsun ve verdiğin bilgiler için teşekkürler..

Ooo sende bizim gibi oldun haha hosgeldin aramiza.. E o zaman yarin sabah bi daha dene zaten varsa cikar insallah.. Ben yurtdisinda kaliyorum canim..

Test yaptım,pozitif çıktı..Tabi çatlatma iğnesinin etkisi yüzünden...:kedi:kaydirigubbakcemile3

Daha erken sonuç için ama ben öylesine yaptım işte...

X