Gebelik testi kullananlar buraya

Canim konu üstüne konu acilmaz. Acacaksan hamileler bölümüne ac.Tekrar dene :icecream:

Allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin, ne güzel yakinda cekirdek aile olacaksiniz :teytey:

ônce bi dogur bakalim sonrasi allah kerim, kardesimin hanimida hemen 2.yi istiyorum diyordu ama dogumdan sonra öyle bir ürktükü galiba bu ona bir kac sene gider hehe

Bu gun test yaptim adetime daha 1 hafta var.Neqatif chikti.Bakalim bundan sonra nasil olcak.

Figen_figen evlat evlattir önemli olan hayirli olmasi, insallah rabbim gönlüne göre verir. Rabbim 1 tane bagislasin bana yeter:çok üzgünüm: kiz erkek hic ayirt etmem yeterki hayirli evlat olsun.

Doğum yaptııııııımmm kızlar artık bende testlere başladım ikinci için

Kız ne işin var pc başında madem doğum yaptın...kaydirigubbakcemile3

ben doğum yaptığımda silik değil 2 çizgi de net çıktı..yani eğer doğum yapmışsan silik değil gayet kopkoyu iki çizgi çıkması lazım çünkü gebelik hormonlarının vücuttan atılması öyle 1 günde olmaz canım...yerimseniben

Az önce denedim ikinci çizgi silik çıktı

Sen yalan söylemiyorsan ben de badem değilim..!!!

Sen bence doğum falan yapmadın,dünki sanset gibi insanlarla dalganı geçiyorsun !!!

Daha dün gece doğum yapmış biri ne diye test yapsın ?

Doğum yapınca test silik değil iki çizgi de kopkoyu çıkar çünkü gebelik hormonları öyle hemen vücudu terketmez ,aylar sürer tamam mı !!!!

Hele hele sezaryana alınmış biri bırak pc yi ayağa bile zor kalkar ve kesinlikle hastaneden hemen taburcu etmezler !!!!!!!!!!!!!!

sezeryan olmadım yalanda demiyorum uyku sersemliği yanlışta görmüşümdür badem

yeni doğum yapmış kadının ne işi var pc başında ?????

Ne gerek var test yapmaya..Neden test yapıyorsun ki..hem test yapmış olsan silik değil kopkoyu çıkar...

Ben doğum yaptım canım....

bütün açtığın konularda farklı bir şey yazmışsın..:kızgın:

selam kızlar.. kaç gündür çok yoğundum giremiyordum...
dün kırmızıları gördüm...
listeyi güncellerseniz yazarsınız...
öpüyorum herkesi...

Bence bu buket18 dünkü sansent isimli sahis yazilari birbirine cok benziyor, insan bu kadar saskin veya aptal olamaz. Dogum yaptiysanda git hamile bölümüne yaz bu ne bicim sacma sapan is bütün dün bir bugün iki. Allah akil dagitirken sen nerdeydin?

Kizlar ümidinizi yitirmeyin insallah cift cizgiyi görürsünüz, olmazsada birbirimize destek cikarak bu zamanlarida atlatiriz allah izin verirse. Ben umudumu temmuz ayina tasiyanlardanim

slm kızlar,nasılsınız,ben bügün dr.la görüştüm,yarın yumurta takibine gidecam,inşallah yumoşlar büyümüşlar

slm kızlar,nasılsınız,ben bügün dr.la görüştüm,yarın yumurta takibine gidecam,inşallah yumoşlar büyümüşlar

Insallah yumurta takibinde gebe kalirsin canim sonucta en dogru zaman ne zaman onu buluyorsunuz. Ve catliyormu catlamiyormu buda anlasilir.

X