Gebelik testi ne zaman belli olur?

kızlar bende bugün dayanamadım, adetime 2 gün kala idrar testi yaptım, kocaman tek çizgi çıktı. tamam bu ayda olmadı dedim sabah, ama midem bulanıyor bu seferde, bi sabah vardı bulantı, öğlen oldu tekrar midem bulanıyor, haricindeki şikayetlerim akıntı ve sol kasık batmalar gerçi oda bi kaç gündür yok bi bugün adet olacakmışım geldi, akıntıda progestan yapıyor diye düşünüyorum. sizler ne diyorsunuz, ümidi kesmelemiyim bu ay için yoksa perşembeye kadar moralimi yüksek mi tutmam lazım?opuyorumnanaktan

öncelikle hamile olan arkadaşları kutluyorum sabırsızlıkla hamile kalmayı bekleyen arkadaşlarada sabırlar diliyorum inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız.Gelelim bana 6 haftalık hamileyim ve ilk kontrolüm için yrn doktora gideceğiz.Ama inanılmaz heyecanlıyım ve bi okadarda endişeliyim.İnşallah herşey yolundadır diye dualar ediyorum sürekli ALLAH nasip ederse yrn kalp atışlarınıda duycaz herhalde bebişkonun nolur sizlerde bu mübarek günlerde dualarınızı esirgemeyin inşallah yrn bu saatlerde güzel haberlerimi veririm size hadi öptüm hepinizi ALLAH a emanet olun şekerler.....:1hug:

arkadaşlar yumurtlama dönemimde eşimle bir araya gelemedik ama sonrasında hamile kalmış olabilir miyim? bugün adet olmam gerekli ama olmadım çok merak ediyorum acaba hamile olabilir miyim midemde iğrenç bir bulantı var ama tam emin değilim sizce hamilemiyim?bir kaç aydır negatif sonuç görmekten sıkıldım bu yüzden test yapmak istemiyorum ama ölücem meraktan
şimdiden teşekkürler...

X