Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi silik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

baharsmskk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
22
7
24
Merhaba hanımlar ben gebelik testi yapıyorum 1 hafta önce erken gebelik yaptım boş çıktı 3 gün önce yaptım boş çıktı bu gece yaptım kaset test ilki belli çıktı 1 saat sonra yaptığım silik çıktı adetime daha 6-7 gün var ama berbat kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor şüphelendim ve bu akşam yaptığım testler çift çizgi çıktı yarın sabah tekrardan ilk idrarla emin olmak için yapacağım testlerime bakabilirmmsiiniz sizce var mı birsey alttaki ilk yaptığım üstteki ikinci yaptığım

Eklentiler

• IMG_3811.jpeg
    IMG_3811.jpeg
    237,5 KB · Görüntüleme: 638
  • IMG_3808.jpeg
    IMG_3808.jpeg
    292,9 KB · Görüntüleme: 629
Merhaba benimde böyleydi ama kan verdim çıkmadı hata 2 tane tekrarladım yine çıktı kan verince çıkmadı bende bekliyorum normalde benim geç döllenme olduğu için hemen kanda çıkmıyor inşallah senin bebisin vardır Allah isteyenlere versin bizede inşallah 🥰
Ben hamile değilmişim adet oldum hanımlar testlerde bi sorun vardı demekki

Merhaba hanımlar ben gebelik testi yapıyorum 1 hafta önce erken gebelik yaptım boş çıktı 3 gün önce yaptım boş çıktı bu gece yaptım kaset test ilki belli çıktı 1 saat sonra yaptığım silik çıktı adetime daha 6-7 gün var ama berbat kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor şüphelendim ve bu akşam yaptığım testler çift çizgi çıktı yarın sabah tekrardan ilk idrarla emin olmak için yapacağım testlerime bakabilirmmsiiniz sizce var mı birsey alttaki ilk yaptığım üstteki ikinci yaptığım
İdrarı fazla damlatmak maalesef buharlaşma çizgisi oluşturur. Sadece 3 damla kesin sonuç için yeterli olur fotoğraflara baktığımda sanırım kesin sonuç elde edebilmek için biraz fazla damlatmışsınız bu sebeple testler yanılttı sizi. Bir sonraki sefere güzel haberler alırsınız umarım 🥲

İdrarı fazla damlatmak maalesef buharlaşma çizgisi oluşturur. Sadece 3 damla kesin sonuç için yeterli olur fotoğraflara baktığımda sanırım kesin sonuç elde edebilmek için biraz fazla damlatmışsınız bu sebeple testler yanılttı sizi. Bir sonraki sefere güzel haberler alırsınız umarım 🥲
Umarım kısmet bakalım

Merhaba ben sizin yerinizde olsam adete kadar beklerim yada adete kadar başka test ile takip ederdim koyulaşmayı testlerin hepsini gördüm hepsi silik çıkması biraz ilginç yani hepsi silik çıkması kafa karıştırıcı bana göre var bence adetin geçmediyse normal bazen kadınlarda testte çıkmaz çok sonradan çıkar
Adetim üç gün gecikiyo 27.4 çıktı ama doktor negatif yükselme var az olmuş dedi sizce nedir arkadaşlar testlerim pozitif dördü birden

Hatır negatif ama az yükselme olmuş dedi başka da bisi demedim hala adet görmedim ama belirtilerim de yok adete karşı kimyasal olsa öyle olmaz mıyım
Yani kimyasalsa en kısa zamanda zaten adet olurdunuz beta yavaş artıyorsa detaylı araştırmak lazım başka doktora daha görünün bence inşallah yükselir canım 🙏🏼

Dış gebelikle bı ilgilisi olablir mi sizce ama bı belirtilerim yok çok şükür ağrım felan yok hala
Canım dış gebelikte benim bildiğim beta hcg tavan yaparmış aşırı yüksek çıkarmış ve kese görünmezmiş felan ben böyle biliyorum Belkide yanlış biliyorumdur şimdi yanlış bilgi de vermek istemiyorum düşük olunca daha çok doktorlar kimyasal diyor ama sen 2 günde bir kan ver takip et hatta başka doktora daha görün önemli olan senin sağlığın eğer sağlıksız bir gebelikse beden bir şekilde atmaya çalışıyor galiba kimyasalda zaten adet olarak tutunmadan gidiyor aslında

Canım dış gebelikte benim bildiğim beta hcg tavan yaparmış aşırı yüksek çıkarmış ve kese görünmezmiş felan ben böyle biliyorum Belkide yanlış biliyorumdur şimdi yanlış bilgi de vermek istemiyorum düşük olunca daha çok doktorlar kimyasal diyor ama sen 2 günde bir kan ver takip et hatta başka doktora daha görün önemli olan senin sağlığın eğer sağlıksız bir gebelikse beden bir şekilde atmaya çalışıyor galiba kimyasalda zaten adet olarak tutunmadan gidiyor aslında
Bende tam emin olmadan bı kaç gün daha bekliyim diyorum adetimden yanılmak istemiyorum bı sorunum da yok iyiyim diye biraz zaman geçsin diyorumm bı sorun olsa bı şekilde vücuduma yansıması olur herhalde yanlış düşünmiyosam

Bende tam emin olmadan bı kaç gün daha bekliyim diyorum adetimden yanılmak istemiyorum bı sorunum da yok iyiyim diye biraz zaman geçsin diyorumm bı sorun olsa bı şekilde vücuduma yansıması olur herhalde yanlış düşünmiyosam
Öyle dememin sebebi hastane sağlık ocağı yakınlarım da yok o yüzden bu ihtimalleri düşünüyorum

X