Gebelik Testi

Nurrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2024
8
1
21
Merhaba kızlar dünden bu yana aklıma takılan soru işareti var gebelik testi yaptım 1 saat içinde çift çizgi göründü ilk dakikalarda yoktu ama kuruma çizgisimi gebelik çizgisimi ayırt edemiyorum bilenleriniz varsa ya da başına gelen olduysa yardımcı olma şansınız var mı inşAllah hamileyimdir .

Eklentiler

• IMG_5135.jpeg
    IMG_5135.jpeg
    282,9 KB · Görüntüleme: 202
Merhaba kızlar dünden bu yana aklıma takılan soru işareti var gebelik testi yaptım 1 saat içinde çift çizgi göründü ilk dakikalarda yoktu ama kuruma çizgisimi gebelik çizgisimi ayırt edemiyorum bilenleriniz varsa ya da başına gelen olduysa yardımcı olma şansınız var mı inşAllah hamileyimdir .

Bir saat çok fazla.
En geç 5 dakika içinde çıkması lazım.
Ama ikisindede böyle belirgin kuruma çizgisi olmazdı heralde.
Kaç dkda çıktı çizgi?

Erken gebelik testi hafif kırmızıydı ilk dakikalar diğeri öyle değildi en geç 1 saat kenara koydum baktım bu durumu gördüm ama erkenden heyecanlanmak istemedim çok duygusalım her konuda inşAllah pozitiftir .

Benimde aynı senin gibiydi çizgiler geçen ay kan testi yaptım negatif çıktı erken gebelik testinin markası ne

Bir saat çok fazla.
En geç 5 dakika içinde çıkması lazım.
Ama ikisindede böyle belirgin kuruma çizgisi olmazdı heralde.
Kaç dkda çıktı çizgi?

Hattab bulursam resmini de atıyım
Comfort erken gebelik testi markası 2 gün adet gecikmem var sık idrara çıkıyorum ve 2 kilo almışım kasık ağrımda var testte böyle çıkınca ikilemde kaldım ama sabah tekrardan test yapacağım bakalım artık

Comfort erken gebelik testi markası 2 gün adet gecikmem var sık idrara çıkıyorum ve 2 kilo almışım kasık ağrımda var testte böyle çıkınca ikilemde kaldım ama sabah tekrardan test yapacağım bakalım artık
Sen gecikmeden sonra yapmışsın ben adete 4 gün varken yapmıştım inşallah vardır senin en iyisi kan verdinmi kan

Canım geçen ay yaşadım aynısını, böyle 1 saat sonra pembe çizgi çıktı bütün testlerimde, sonra testi gebe olmayan birisine yaptım onda da aynı çizgi çıktı ve ben regl oldum. Heyecan yapmadan önce fazladan test varsa başka birisinde daha dene. Kuruma çizgisi pembe de olabiliyor.

Canım geçen ay yaşadım aynısını, böyle 1 saat sonra pembe çizgi çıktı bütün testlerimde, sonra testi gebe olmayan birisine yaptım onda da aynı çizgi çıktı ve ben regl oldum. Heyecan yapmadan önce fazladan test varsa başka birisinde daha dene. Kuruma çizgisi pembe de olabiliyor.
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için yarın sabahtan yine test yapacağım hayırlısı olsun hepimizin hakkında inşAllah 😊

reglime 3 gün var ama ne regl belirtisi var ne gebelik belirtisi yumurtlama günlerini vs toplamda çok sık ilişki yaşadık ama ne yerleşme kanaması ne hassasiyet ne regl belirtisi hiiiiiçbişeycik yok anlamadım.

sizce test yapmalı mıyım? erken gebelik testi?

X