Gebelik testi

Adetım bitmesınden 10 gün oldu ama mıde bulantım oldu test negatif çıktı kaşık ağrım var acaba hamıle kalırmıyım kaç gün gecmesı gerkıyor bılgısı olan lütfen cevap verebılır mı

Adetım bitmesınden 10 gün oldu ama mıde bulantım oldu test negatif çıktı kaşık ağrım var acaba hamıle kalırmıyım kaç gün gecmesı gerkıyor bılgısı olan lütfen cevap verebılır mı
Daha yumurtlama zamanın olabilir mi acaba ?

Yaa bi kaç arkadaşımda cok erken yapmışsın dedi 28 nisan-1 mayıs arası pozitifti ovulasyon 2 mayısta silikleşti
Bence sen en az 3 gün daha bekle test yapmak için en doğru 11.günden sonra çıkar. Yani 2 mayısın üzerine 11 gün say bebek de anca tutunur döllenme olduysa

IMG_3482.jpeg
merhaba herkese benim bugün adet günüm henüz olmadım az önce test yaptım bu şekilde bir sonuç aldım herhangi bir adet belirtim yok sadece dokumduğumda göğüslerim ağrıyor o ladar kasık bel vs yok bu testte bir şey görüyor musunuz ben silik bir çizgi görüyorum ama allak bullak oldum uzun zamandır bekliyorum daha önceki testlerimde hep tek çizgiydi ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım ne olur yardımcı olun

Eki Görüntüle 3425932 merhaba herkese benim bugün adet günüm henüz olmadım az önce test yaptım bu şekilde bir sonuç aldım herhangi bir adet belirtim yok sadece dokumduğumda göğüslerim ağrıyor o ladar kasık bel vs yok bu testte bir şey görüyor musunuz ben silik bir çizgi görüyorum ama allak bullak oldum uzun zamandır bekliyorum daha önceki testlerimde hep tek çizgiydi ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım ne olur yardımcı olun
Merhaba ne kadar sürede çıktı acaba çizgi benimde ilk testim böyle çıkmıştı 3-4 dkda

Merhaba ne kadar sürede çıktı acaba çizgi benimde ilk testim böyle çıkmıştı 3-4 dkda
Benim de öyle max 5 dakika olmuştur ama emin olamadım sonra başka bir test yaptım bir iki saat sonra onda da bir şey çıkmadı bir daha ne zaman yapmalıyım bugün adet günüm bilemedim dediğim gibi aylardır hep tek çizgi gördüğüm için şuan bulandım resmen

Benim de öyle max 5 dakika olmuştur ama emin olamadım sonra başka bir test yaptım bir iki saat sonra onda da bir şey çıkmadı bir daha ne zaman yapmalıyım bugün adet günüm bilemedim dediğim gibi aylardır hep tek çizgi gördüğüm için şuan bulandım resmen
Bence 2 gün sonra ilk idrarla tekrarlayın benim böyle çıktıktan 2 gün sonra daha net olmuştu

Bir de üst üste yapmayın bence zaten hcg düşükse üst üste yapınca daha yanıltıcı sonuclar verebilir belki

X