gebelik testi

Ya doktor randevum pazartesi o yüzden çok merak ediyorum son adetimde geçen ay 22 sinde oldum ben ama anlamyom ustunemi gördüm altı haftalık gbi dimi çok teşekkür ederim cnm

Ya doktor randevum pazartesi o yüzden çok merak ediyorum son adetimde geçen ay 22 sinde oldum ben ama anlamyom ustunemi gördüm altı haftalık gbi dimi çok teşekkür ederim cnm
Belkide 22 sinde gördüğün yerleşme kanaması olaabilir....Eğer az ve kısa sürdüyse yerleşmedir cnm...Ama normal adet gördüysen 4 haftalık olması lazım bebişin... sonuç 15,000 yazıyor bu durumda 6 haftalık gibi yada ikiz gebelik olabilir...:KK70:

Yaaaa ciddimisin ikiz ne alaka ay keşke çok isterim yaa herşeye umitleniyom onu nasıl anliyonuz hahaa

Biraz önce bende yaptım test ama içerisindeki kağıt kaymisdi elimle duzelttim sonuç negatif aceba yanlış olma ihtimali varmı ben kağıdı duzelttigim için benim ve kasiklarim çok ağrıyor göğüslerinde hassas yada benolmadığı icinmi öyle düşündüm

Adete 4 gün var kızlar.yine mi yok :KK43:

Eklentiler

• 2A4E80BD-9BB3-4500-8BB1-9AC3B874C6F6.jpeg
    2A4E80BD-9BB3-4500-8BB1-9AC3B874C6F6.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 134
Arkadaslar benim sol kasıkta çok ağrım var ve sürekli idrara çıkıyorum ve sarı akintim çok var günümede 1 gün var test yapsam çıkar mi???

X