GEBELİK TESTİM SİLİK ÇİZGİ ÇIKTI SONRA TEK ÇİZGİ ÇIKTI

usratun

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
46
4
27
ÖĞLEN ARTI MED TEST İLE SİLİK ÇİZGİYİ GÖRDÜM 1 SAAT SONRA MİRATECT ERKEN GEBELİKLE DENİYİM DEDİM TEK ÇİZGİ ÇIKTI . BÖYLE BİR DURUMU YAŞAYAN VAR MI ?

ÖĞLEN ARTI MED TEST İLE SİLİK ÇİZGİYİ GÖRDÜM 1 SAAT SONRA MİRATECT ERKEN GEBELİKLE DENİYİM DEDİM TEK ÇİZGİ ÇIKTI . BÖYLE BİR DURUMU YAŞAYAN VAR MI ?
Ya markalarına kadar aynı durumu geçen ay yaşamıştım malesef hamile değilmişim artı med yalancı çizgi çıkarıyormuş diye okumuştum😔ama inşallah sizinki öyle olmaz da gebesinizdir🌸

Artimed gebelik testlerini ben kullandım yanlış sonuç vermiyor benimki çok hafif bir çizgi çıkmasına rağmen hamileydim erken gebelik testinde bi sorun olmasın erken gebelik testlerine bi güven olmuyor acikcasi

Merhabalarr bende test yaptım birer gün arayla ilk testim 10 saniye içinde ikinci slik çizgi belirdi fakat ertesi gün öğlen yaptığım test tek çizgi bu ne demek yardımcı olurmusunuzz

Eklentiler

• IMG_6872.jpeg
    IMG_6872.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 355
evet canim arti med gece ve sabahina test yaptim.gece olan daha silikti sabah daha koyu cikti.bende gidip kan verdim ve negatif kan testi sonucunu aldim. hayirlisi olsun hakkimizda. ama bu erken gebelik testlerinde cok hata alan varmis bende simdi baska basliklarxa okuyorum

Eklentiler

• IMG_4981.jpeg
    IMG_4981.jpeg
    184,9 KB · Görüntüleme: 214
X