Gebelik testime bakar mısınız?

moonlight781

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
35
9
25
Şüpheli ilişkimden sonra bugün 11. Günüm.
Testimde sanki çok silik hayalet çizgi gibi bir şey görüyorum T’nin altında.
Benim yumurtalarım kendiliğinden büyüyüp çatlatamıyor. Tedaviyi bıraktığım ilk ay bu ay. Bu gebelik testlerinden binlerce yapmışımdır belki de. Ama bu ay kasık ağrım çok fazla. Ben enfeksiyondur diye kendimi hep kandırmaya çalışıyorum üzülmemek için. Gözlerim teste bakmaktan kör oldu. Böyle bir çizgi gören var mı yoksa ben çok istediğim için mi öyle görüyorum acaba? :)

Eklentiler

• IMG_0821.jpeg
    IMG_0821.jpeg
    155,8 KB · Görüntüleme: 74
Benim yumurtalarım kendiliğinden büyüyüp çatlatamıyor. Tedaviyi bıraktığım ilk ay bu ay. Bu gebelik testlerinden binlerce yapmışımdır belki de. Ama bu ay kasık ağrım çok fazla. Ben enfeksiyondur diye kendimi hep kandırmaya çalışıyorum üzülmemek için. Gözlerim teste bakmaktan kör oldu. Böyle bir çizgi gören var mı yoksa ben çok istediğim için mi öyle görüyorum acaba? :)
Banada var gibi geldı ama hızlı testlerden alıp yap onda kesın cıkar varsa onlar daha hassas

yarın sabah ilk idrarla yaparsan daha net çıkar yavaş yavaş artıcaktır hcg bu şekilde 2 günde 1 takip edebilirsin

Banada var gibi geldı ama hızlı testlerden alıp yap onda kesın cıkar varsa onlar daha hassas
Onda benim asla çıkmıyor. Daha önce de çatlatma iğnesi vurulduğumda iğnenin vücuttan atılması 14 gün sonra olur dedi doktor. Sakın test yapma yalancı pozitif çıkar demişti. Ben yine hem erken hem normal test yaptım. Erken gebelikte yine çıkmadı. Kaset testte çıktı. Çünkü bugün onu da yaptım ama çıkmadı anlamıyorum o erken testleri.

yarın sabah ilk idrarla yaparsan daha net çıkar yavaş yavaş artıcaktır hcg bu şekilde 2 günde 1 takip edebilirsin
Evet yarın sabahı bekliyorum heyecanla. Ama bu kadar siliklikten sonra sabahki test beni tatmin eder mi bilmiyorum. Sanki çok çok erken gibi. Umarım kimyasal değildir.

Cizgi var gibi ya, Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 çizgiler gün geçtikçe netleşir genelde

Cizgi var gibi ya, Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏 çizgiler gün geçtikçe netleşir genelde
Amin inşallah canım. Bugün 11. Gün işte. Ne zaman hangi gün koyu çizgi oluşur bilemiyorum. Herkes adetine yakın yap ya da adet günün geçince yap diyor ama bende pco var. Ben adet günümü falan bilmiyorum o yüzden. :KK43:

Amin inşallah canım. Bugün 11. Gün işte. Ne zaman hangi gün koyu çizgi oluşur bilemiyorum. Herkes adetine yakın yap ya da adet günün geçince yap diyor ama bende pco var. Ben adet günümü falan bilmiyorum o yüzden. :KK43:
Hmm, ya bir doktora gitmek daha iyi o zaman bu şartlarda. Gene sen bilirsin ama gitmek daha mantıklı gibi geldi canım benim ya

X