Gebelik testime bakar mısınız

damladaml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
2
0
26
Arkadaşlar selam ben geçen yıl ağustos ayında bir kimyasal gebelik yaşadım. Hiç yumurtlama kontrolü yapmıyorum akışındayım fakat 1.5 yıldır düzenli korunmuyoruz ve o kadardırda evliyiz doktor ikimizde de bir problem olmadığını söylemişti ağustosta gittiğimizde. Şimdi ise son 15 gündür inanılmaz bir halsizlik bel ve kasık ağrısı var bat 8 Mayıs fakat bugün erken gebelik testi ve kaset test yaptım ikisinde de negatifti. Test yaptıktan 3-4 saat sonra elime tekrar geçti çantamdaydı bir baktım belli belirsiz 2. Çizgi var. Böyle bişiy yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba ♥️

Eklentiler

• IMG_2203.jpeg
    IMG_2203.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 223
hcg yükselmiş fakat gebelik için gerekli değere ulaşmamış o yüzden hiç belli olmaz gebeliğe de dönebilir kimyasal da olabilir ben bu durumu çok yaşadığım için artık kesinlikle beş on dk içinde çıktı çıktı yoksa hemen çöpe atıyorum testi yanılmamak için. büyük hayal kırıklığı oluyor yanılınca. Allah gönlünüze göre versin🌸

Sanırım dediğiniz gibi bende bugün kahverengi akıntı başladı regl olabilirim gözüyle bakıyorum yarın için randevum var kadın doğuma bakalım en azından yoksa da bir sebep söyler umarım ☺️

X