gebelik testleri yalnış sonuç verebilir mi,en kesin tanı nedir?...

kaç gündür bu sayfayı bulamıyorum adet olalı 3 oldu.Bu belirtiler pisikoojikkkkkk...

bende sana katılıyorum tatlım...
bende her ay kendimi hamiş ilan edip duruyorum ...
ama sora malesef hüsran....
yani dediğin gibi sadece pisikolojik yapıyoruz... yok kasık ağrısı yok bel ağrısı,yok hassasiyet daha bir sürü şey... ama sora hepsi yalan.....
yine yok yine yok...

benim adetim 5 gün geçmişti.1 kere hastanede 2 kerede kendim idrar testi yaptım.hepsi pozitifti.ama 15 gün sonra adet oldum.hamile değilmişim.

üff arkadaşlar 2 yorgun seneden sonra aranıza katılıp biraz rahatlamak istedim 1 oğlum var 10 yaşında ve 2 yıldır bebek istiyoruz olmuyor
dr gitmekten bıktm ya bu ay oldu dedim ama bugün negatf çıktı ama 10 gün geckti gerçi adet düzensizliği var 35 yaşındayım korkuyorum yaşımda ilerliyo 3 kez serophene ve çatlatma iğneleri kullandım ama evveliyattada ben 2 sene sonra hamile kalmıştım annemde hiç korunmadan 2 sene sonra kalmış bilmiyorum moralim 0 yaama bişey var benim hep adetim 10 güne yakın atar açaba erken mi baktım 3 de olmuştum mesela öbür ay 7 ila 10 arası atıyor acaba sonra tekrarlayımmı

kızlarrrr nerdesiniz uzun süredir girmemişsiniz buraya bende şimdi farkettim bu topik bir çok insana yardımcı olabilir kurtaralım bu topiği lütfen yardım edinnnnnnnnnn:KK43:((( benimde 15 gün geçti adetim kanda çıkmadı ama olabilir mi acaba??? ya offfffffff yardım edinnnnnn:KK43:((( çok kötü bi duygu arada kalmak:KK43: topiği öldürmeyin kızlar çok güzelmişşş:))

arkadaşlar merhaba,topiği çok beğendim.
ben de 41 gün oldu adet görmedim, adet düzensizliğim zaten vardı ama bu kadar uzun süre olmamıştı daha önce, 3 gün önce kanda tahlil yaptırdım, negatif çıktı, ama hala adet de olmadım, doktor randevusu da aldım bakalım, doktora gittikten sonra neler söylediğini size burdan yazıcam en azından soru işaretleri kalmayacak kafamda, bi rahatsızlık varsa da tedavi görürüm artık..

arkadaşlar merhaba,topiği çok beğendim.
ben de 41 gün oldu adet görmedim, adet düzensizliğim zaten vardı ama bu kadar uzun süre olmamıştı daha önce, 3 gün önce kanda tahlil yaptırdım, negatif çıktı, ama hala adet de olmadım, doktor randevusu da aldım bakalım, doktora gittikten sonra neler söylediğini size burdan yazıcam en azından soru işaretleri kalmayacak kafamda, bi rahatsızlık varsa da tedavi görürüm artık..[/QUOTE

merhabapassion216 dr a gittinmi sonuç ne oldu drun ne dedi, bizede söylermisin

arkadaşlar benimde adetim 4 gün geçti kan testi negatif çıktı ama bugün yaşadığım yıkımı anlatamam daha kendime gelemedim,,hayal kırıklığı berbat bir durum,,adetim hiç gecikmez saati saatine hatta yaa o yüzden sanırım çok ümitlendim birde adetime yakın kasık ağrılarım olur hiç biri yoktu halada gelmiyor kafayı yicem,,gelse rahatlıycam ama gelemdikçe insan acaba mı demekten kendini alamıyor bu da daha çok yıpratıyor bazı kişelerden duymuştum kanda 2 ay bir süre kadar bile çıkmayıp hamile olan ümit dünyası işte rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...............:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar, ben de aranızda yeniyim.henüz 4 aylık evliyim 34 yaşındayım.evlenmeden önce adetlerim inanılmaz düzenliydi hiç şaşmazdı evlendiğimden beri bende bir gariplik var.son aylardan örnek vermek gerekirse:
14 nisan-14 mayıs-13 haziran-14 temmuz-14 ağustos-15 eylül-( bu arada evlendim) evlendikten sonra:
21 ekim-15 kasım-19 aralık-ve bugün 25 ocak hala adet olmadım..idrar testi yaptım negatif çıktı.zaten adet olacakmışım gibi hissediyorum ama olamıyorum..evlendikten sonra benim gibi adet düzeni şaşan var mı acaba? biz çocuk istediğimiz için hiç korunmadık bu arada..

Idrar testleri yanlis sonuc verebiliyor maalesef. Bende iki defa cok net positif cikmisti ama sonra adet oldum. Simdi 31 ocakgi bekliyorum, Hicbir belirtimde yok bakalim hayirlsii.

arkadaşlar benim reglim bir hafta gecikti :KK52: bende çok umutlandım ve yaklaşık 4 tane idrar testi yaptırdım fakat her seferinde hüsrana uğradım :KK50: birkaç gün bekledim ama artık dayanamadım ve bugün sabah erkenden gidip kan testi yaptırdım :KK34: b hcg hormonum 24.46 çıktı doktor hamilesin dedi eğer 5 in üstündeyse hamile olunuyormuş bene çok sevindim tabii hiç umudum yoktuu bir anda şoka girdim çok şaşırdım iki gün sonra gidip tekrar ölçtürücem inşallah değerlerim artar :emir_bebek:

Idrar testleri yanlis sonuc verebiliyor maalesef. Bende iki defa cok net positif cikmisti ama sonra adet oldum. Simdi 31 ocakgi bekliyorum, Hicbir belirtimde yok bakalim hayirlsii.

ya oluyo mu bu normal mı bende ıkı defa pozıtıf cıktı ama hamıle olmamam gerekyo

işkıden 3 saat sonra norlevo kullanmıstım

arkadaşlar dün kandan gebelik testi yaptırdım günüm 2 gün geçti am negatif çıktı bugünnde hala olmadım. kan sonucu negatif çıkıp daha sonra hamile kalan varmı acaba?

merhaba.benim kanda çıkmamıştı ama hamileymişim

nasıl yani anlamadım gününden öncemi baktırdın kanda çıkmadı yoksa hamilelik vardıda erken olduğu içinmi çıkmadı yada daha sonra ultrasondamı bilindi. bunu biraz açarmısın şaşırdım da.kanda çıkmadığında ne kadarlık hamileydin .

Kizlar merhaba, benimde adetim 8 gun gecikti 3.gunde test yaptım silik ikinci cizgiyi gordum ama ertesi gun negatif cikti, dun yine yaptim oda negatif cikti bu gun yine yaptim oncekidede daha silik cizgi cikti kafam cok kariśti, sizce bu nedemek oluyor??? :KK43: kan testide su an yaptiramiyorum

Kızlar benimde adetimin 5.gunu bugün idrar testi yaptım ve negatif:KK43:acaba kan testi yaptırsammı ? Ama negatif çıkmasından korkuyorum:KK43:

X