Gebelik

basak36

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
6
1
29
Merhaba gebelik testim böyle çıktı sizce hamile miyim

Eklentiler

• IMG_3700.jpeg
    IMG_3700.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 32
hamilelik varsa bile bu yolun çok başında demek sanırım

Neden üzüldünüz ikinci çizgi net değil ve tam olarak ne anlama geldiğini yeni öğreniyorum ilk testim sonuçta.Teşekkürler yorum için

Neden üzüldünüz ikinci çizgi net değil ve tam olarak ne anlama geldiğini yeni öğreniyorum ilk testim sonuçta.Teşekkürler yorum için
Şakami yapiyosunuz ikinci cizgi ilk cizgi kadar gayette net. Attiginiz test fotografina hic baktinizmi ? Siz hic silik cizgi gordunuzmu burda umutla bekleyip silik cizgi gorunce tereddutte kalan kadinlarin gonderilerine bakin anlarsiniz. Dalga gecer gibi bu kadar net cizgiyi gormemeniz gercekten cok tuhaf

Eklentiler

• Screenshot_20240222_042038_Chrome.jpg
    Screenshot_20240222_042038_Chrome.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 14
Şaka mı yapıyorsunuz şu an yoksa ciddi mi. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum ve sormak istedim.Ne yapacağımı bilemedim soracak kimse yok çünkü.Neden dalga geçeyim elime ne geçecek ki

Şaka mı yapıyorsunuz şu an yoksa ciddi mi. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum ve sormak istedim.Ne yapacağımı bilemedim soracak kimse yok çünkü.Neden dalga geçeyim elime ne geçecek ki
Kan verirseniz en net bilgiyi alirsiniz doktorunuza danisarak tabiki....
ben sadece bu kadar belirgin bi cizgiye belirgin degil demenize ve ikinci cizginin HAMILELIK anlamina geldiginizi bilmediginize şaşırdım. Attiginiz fotografa cidden bakmamış olma ihtimaliniz olduğunu düşündüm. Cunku cizgi gayette net gorukuyo 😊 yanlis anlamayın bunlari bilmemeniz vede gormemeniz beni cok şaşırttı.

Yani demem o ki evet 2. Cizgi HAMILESINIZ anlamina geliyor. Bunu kan vererek doktora gorunerek kesin olarak ogrenebilirsiniz bu testlerin yanilma payı var...

Teşekkür ederim bilgi için.Dediğim gibi soracak kimse yoktu ve ilk kez yapıyorum heyecanla yazmak paylaşmak istediğim kimseyle dalga geçme gibi bi konu söz konusu olamaz🌺

Teşekkür ederim bilgi için.Dediğim gibi soracak kimse yoktu ve ilk kez yapıyorum heyecanla yazmak paylaşmak istediğim kimseyle dalga geçme gibi bi konu söz konusu olamaz🌺
Yanlis anlamayin lutfen haklisiniz bilemeyebilirsiniz Hayirli olsun insaAllah Saglikla sağlıklı sonuclar alirsiniz umarım 🌹

X