Gebelikte agiz tadi aciligi yasayanlar

acizim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
5
0
39
30 haftalik hamileyim gebeliğin başından beri agiz tadi aciligi yaşıyorum bu yüzden tükürdüğümü de yatamıyorum midem bulanip kusuyorum bu durum yasayanlar varmi dogjma kadar devam edecek sanırım doğumdan sonra geciyomu cok zor bir durum dayanamıyorum artık 7 aydan beri gece gündüz tukuruyosun sanki hep böyleymiş gibi geliyo psikolojik olarak cok zorluyo artik

Benimde ağzımda değişik tat var yediğim hiç bir şeyden zevk alamıyorum acı demir gibi bi tat tarif edemiyorum daha 6 haftalık gebeyim

30 haftalik hamileyim gebeliğin başından beri agiz tadi aciligi yaşıyorum bu yüzden tükürdüğümü de yatamıyorum midem bulanip kusuyorum bu durum yasayanlar varmi dogjma kadar devam edecek sanırım doğumdan sonra geciyomu cok zor bir durum dayanamıyorum artık 7 aydan beri gece gündüz tukuruyosun sanki hep böyleymiş gibi geliyo psikolojik olarak cok zorluyo artik
Acılık değilde bende de kötü bi tat bar ilk haftalardayım

6+5 bende de var kızlar. Sanki 2 paket sigara içmişim gibi ağzım değişik. Su falanda tuketemiyorum bende ona bağlıyodum. Su içince midem bulanıyo 🤦🏻‍♀️

Ben 34 haftalik oldum halen aynı tad bir türlü gec.ek bilmedi mahvoldum gebeligimden hiç birsey anlamadım hasta gibi geçti 34 hafta aci taddan dolayı tükürdüğümüde yatamıyorum hamileligin en kötü durumu bence bu hayatın bitiyo inşallah az kaldi doguma doğusunda eski halimize döneriz

X