Gebelikte progestan kullananlar

e_emili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
54
10
36
Merehabalar, gebeliğimin 4. Haftasındayım ve lekelenme oldu. Devamında kanamaya döndü doktora gittim progestan verdi kese de hafif bi bozulma var sanki dedi. İlacı kullan dinlen dedi. Bugün ilaçta 3. Günüm fakat kanama hala devam ediyor. Daha önce başına bu şekilde gelen oldu mu ? Kaç günde kanama durur ki ? Normal mi hala durmaması. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çok geçmiş olsun bol bol dinlenin ilk 3 ay düşük tehlikesi olur ya aklımıza kötü şey getirmeyin ve sadece bol su içip bol bol dinlenin

Merehabalar, gebeliğimin 4. Haftasındayım ve lekelenme oldu. Devamında kanamaya döndü doktora gittim progestan verdi kese de hafif bi bozulma var sanki dedi. İlacı kullan dinlen dedi. Bugün ilaçta 3. Günüm fakat kanama hala devam ediyor. Daha önce başına bu şekilde gelen oldu mu ? Kaç günde kanama durur ki ? Normal mi hala durmaması. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Benimde olmuştu kırmızı leke. Progestan içip sürekli yattım. Kanama alanı azaldı demişti doktor bi hafta içinde. Benimki 5 günde kesildi. Sonra o kanama alanı olan yerden gene kahverengi kan geldi bi daha hiç olmadı. Şuan 15 aylık kızım iyi düşünün inşallah iyi olur

Merhaba progestan vajinal şeklinde kullandım 7 haftadan 12.haftaya kadar. Benim kanama alanım yoksa ama 3 kez kırmızı lekelenme yaşadım. Endişe etmeyin progestan işe yarıyor. Dinlenin bol bol

Bende aynı ilacı fitil olarak alıyorum benim de bugün 5 haftam dün başladı lekelenme hala devam ediyor sildikçe peçetede görüyorum sakin kalmaya çalışıyorum pazartesi tekrar gideceğim bakalım inş bişi olmaz

Benimde olmuştu kırmızı leke. Progestan içip sürekli yattım. Kanama alanı azaldı demişti doktor bi hafta içinde. Benimki 5 günde kesildi. Sonra o kanama alanı olan yerden gene kahverengi kan geldi bi daha hiç olmadı. Şuan 15 aylık kızım iyi düşünün inşallah iyi olur
Kırmızı leke şeklinde mi kanama şeklinde mi oldu acaba. Şuan açıkçası kaygılıyım kanamam çok oldu hala kesilmedi çarşamba günü gideceğim kontrole inşallah iyi bi sonuç çıkar. Sizin adınıza çok sevindim.

Bende aynı ilacı fitil olarak alıyorum benim de bugün 5 haftam dün başladı lekelenme hala devam ediyor sildikçe peçetede görüyorum sakin kalmaya çalışıyorum pazartesi tekrar gideceğim bakalım inş bişi olmaz
lekelenme ise merak etmeyin bi sıkıntı olmaz inşallah. Benimkisi kanama olduğu için endişeliyim.

Bi sıkıntı olmaz inşallah içiniz ferah olsun. İlacı kullanıyorsunuz bolca da dinlenin. Ben ilk leke geldiğinde gitmeliydim doktora. O zaman gitseydim kanama olmadan ilaca başlamış olacaktım. Geç kaldığımı düşünüyorum 😞
Öyle düşünme ya evet üzülüyoruz mutlaka evlatlarımız ama sağlıklı bir gebelik olsa düşmez öyle düşüm

Kırmızı leke şeklinde mi kanama şeklinde mi oldu acaba. Şuan açıkçası kaygılıyım kanamam çok oldu hala kesilmedi çarşamba günü gideceğim kontrole inşallah iyi bi sonuç çıkar. Sizin adınıza çok sevindim.
Kırmızı leke şeklinde oldu bende korkmuştum inşallah iyi olur iyi düşünün. Benimde olmuştu çok. Sağolun Çarşamba iyi haberlerinizi bekliyorum

4.aya kadar falan olması lazım kullandım..Benden leke vs.gelmiyordu ama kese etrafında kanama alanı net gözüküyordu..Fazlasıyla kullandım hatta öyle uygun gördü..Zaman geçtikçe bebek büyüdükçe içine mi ne gömülüyormuş alan sanırım öle yok oldu benimkide..

Merhaba arkadaşlar. Dün doktora gittim düşük olmuş maalesef ki. İçerde hala bişeyler var. Bunun için ilaç verdi kendiliğinden temizlenirse kürtaj yapmayacak. Metiler ilaç kullanan var mı? İçin temzilnesin dedi ama ilacı kullanmaya başladım kanama durdu hiç bişey yok. Nasıl temizleyecek içimi ? İlacı kullanan var mı ?

X