Geç döllenme mi ?

dnzblt06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
57
12
29
Adet günüm 23 mart gelmesi gerekiyordu. Adetlerim de düzenlidir. Pkos ya da pko da yok . Adetim 5 gün gecikince kan verdim negatif geldi. Şu an 7 gün gecikmesi var hala gelmedi. Geç döllenme mi bilmiyorum ama negatif gelince umudum kayboldu. Bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi ?

Benim gecikmenin 10.günü testim yeni pozitife dönmüştü. Ama kan versem muhakkak çıkardı… kan verdin mi ?

Ben 10. Gün verdim negatif. 16.gun idrar testi negatif. Bugün 19 günü ve ilk kez böyle birşey yaşıyorum. Bende geç döllenmeden şüpheleniyorum.

Doktora gittiniz mi ? Ben gitmeyi düşünüyorum biraz daha gelmezse
10.gun gecikmede gittim. Tüm değerlerim normal hormon tiroid prolaktin beta 1.20. stres yaşamadım. Ara sira bel ağrısı. Bazen anı üşüme. Sık idrara çıkma. Karın bölgem sanki büyüdü. Yüzümde bir sürü sivilce çıktı. Bilmiyorum 21. Gün tekrar idrar testi yapmayi düşünüyorum

10.gun gecikmede gittim. Tüm değerlerim normal hormon tiroid prolaktin beta 1.20. stres yaşamadım. Ara sira bel ağrısı. Bazen anı üşüme. Sık idrara çıkma. Karın bölgem sanki büyüdü. Yüzümde bir sürü sivilce çıktı. Bilmiyorum 21. Gün tekrar idrar testi yapmayi düşünüyorum
Garip gerçekten ya ilk defa böyle oluyor benimde Allah yardımcımız olsun

Adet günüm 23 mart gelmesi gerekiyordu. Adetlerim de düzenlidir. Pkos ya da pko da yok . Adetim 5 gün gecikince kan verdim negatif geldi. Şu an 7 gün gecikmesi var hala gelmedi. Geç döllenme mi bilmiyorum ama negatif gelince umudum kayboldu. Bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi ?
Sizin durum ne oldu bende aynı şeyi yaşıyorum merak ettim 😕

Prodoctor erken gebelik testiydi canım… belli olmaz ki ne diyeyim 🤷🏻‍♀️
Bende aynı durumdayım yumurtlama günümü bilmiyorum gunasiri ilişki oldu adet olmam gereken gün erken gebelik testi yaptım negatif kaset test yaptım belli belirsiz hayalet çizgi çıktı testin üzerinden 3 gün geçti hala olmadım inşallah gec döllenmedir 🙏

Bende aynı durumdayım yumurtlama günümü bilmiyorum gunasiri ilişki oldu adet olmam gereken gün erken gebelik testi yaptım negatif kaset test yaptım belli belirsiz hayalet çizgi çıktı testin üzerinden 3 gün geçti hala olmadım inşallah gec döllenmedir 🙏
Aynı şekilde benimde 2 gün geçti bekliyorum gelen giden yok ama regl sancım var testlerde negatif görmekten sıkıldım 😀🥲

Valla aynı belirtilerimiz canım ama regl döneminde de olağan şeyler o yüzden beklicez çare yok 😀 inşallah tutmustur tabi🙏

Son durumunuz nedir adet oldunuz mu ben hala olmadım bi adet günü bi de adetten 4 gün sonra erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı
Valla aynı belirtilerimiz canım ama regl döneminde de olağan şeyler o yüzden beklicez çare yok 😀 inşallah tutmustur tabi🙏

Adet günüm 23 mart gelmesi gerekiyordu. Adetlerim de düzenlidir. Pkos ya da pko da yok . Adetim 5 gün gecikince kan verdim negatif geldi. Şu an 7 gün gecikmesi var hala gelmedi. Geç döllenme mi bilmiyorum ama negatif gelince umudum kayboldu. Bu durumu yaşayanlar
Merhaba ben de aynı durumu yaşıyorum. 20 yaşındayım.Çok şükür hiçbir sağlık sorunum yok. 9 aydır evliyim hiç korunmadım hep bebek yapmak istiyorduk evlendiğinizden beridir. 28 martta adet olmam gerekiyordu. Ki adetlerim aşırı düzenli günü gününe olurum. Şuan üzerinden 13 gün geçmiş durumda . 9 günde hem de erken gebelik testi yaptırdım hem kan tahlili ikisi de negatif çıktı. Kafam çok karıştı. Ara ara karnıma ve belime kramp giriyor. Akıntım çok Fazla ve iştahım çok açık. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bayram dolayısıyla poliklinikler de kapalı. İlk defa bu durumu yaşıyorum. Geç döllenme de olabilir mi bilmiyorum. Arkadaşım adetinin üzerinden tam bi ay geçtikten sonra hamile olduğunu öğrenmiş 🌸🤩bu beni umutlandırıyo. 15 gün geçmişken gitmiş negatif çıkmış onda da.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı bayramlar kızlar :)) ben bir şey sormak istiyorum benim adetim 7 gün önce bitti 2 nisan ertesi günü yumurtlamam korunmasız ilişkim oldu adetime 7 gün var 21 gün döngüm şuan dün gece saat 3 gibi kahve pembe akıntım oldu gelmedi şuan da geliyor ama çok az öyle akmıyor iç çamaşırım kirlenmiş sadece ne oluyor bu sizce

X