Geç döllenme

kızlar yardım
kızlar bnm moralim bozuk doktorum keseyi göremedi gec döllenme olmus olabilir dedi 10 gün önce kan degerim 140 şimdi 360 olmus ben asılmam ile hamile kaldım insallh hayırlısı olur herkes için normaşde 6 hafta olmam lazım ama neden böle oldu anlamadımm
Anladım kese geç gözükebilir paniklemeyin

Kızlar sesimi duyun. Adetim 8 gün gecikti dün test yaptım negatif cıktı hic adet belirtim yok hic sancım yok ilk defa böyle oluyo.gebelik belirtisi desem yok denecek kadar az sadece akıntım ve biraz sol kasıgıma sancı giriyo ara ara.pazartesi kan testi yaptrcam olmazsam tabi. Varmı benim gibi bu durumu yasayan kafamcok karışık :110:

Kızlar sesimi duyun. Adetim 8 gün gecikti dün test yaptım negatif cıktı hic adet belirtim yok hic sancım yok ilk defa böyle oluyo.gebelik belirtisi desem yok denecek kadar az sadece akıntım ve biraz sol kasıgıma sancı giriyo ara ara.pazartesi kan testi yaptrcam olmazsam tabi. Varmı benim gibi bu durumu yasayan kafamcok karışık :110:
Aralık ayında bende senin gibi oldum 9 gün geçti test yaptım negatif çıktı test yaptığımın akşamınada hastalandım, bazen çok kafaya takmakdan olabiliyor, hamilelik olsa geç döllenme dahi olsa bu kadar gecikmeyle silik çıkıyo

Aralık ayında bende senin gibi oldum 9 gün geçti test yaptım negatif çıktı test yaptığımın akşamınada hastalandım, bazen çok kafaya takmakdan olabiliyor, hamilelik olsa geç döllenme dahi olsa bu kadar gecikmeyle silik çıkıyo
Bu sabah yine yaptım negatif cıktı canm ama bi umut daha var icimde

Arkadaşlar merhaba ben en son 17 şubatta adet oldum adetlerim düzensiz ama bu kadar hiç olmazdı adet beklediğim gün peçete açık pembe lekelenme şeklinde birşey geldi okadar 2 kere kan testi yaptırdım negatif tarlusal verdi doktorum ama hala olmadım bugüm 3. Günüm bir belirtide Yok çok fazla idrara çıkıyorum bazen biranda midem kötü oluyor gebelik olsa kan testlerinde çıkardı sanırım

Merhaba arkadaşlar, biz eşimle en son 6 martta birliktelik yaşadık ve eşim daha sonra şehir dışına çıktı. Ancak adet tarihimden 5 gün geçmesine rağmen henüz adet olmadım, kanda test yaptım 0,100 cıktı. İlk defa adetim gecikiyor daha önce başıma böyle bir şey gelmedi. Normal adet tarihimde, adet olduğumda yaşadığım bütün belirtileri yaşadım, bel ve karın ağrısı, göğüs şişkinliği ama daha sonra geçti. Şuanda sadece bel ağrım var sürekli olarak. Geç döllenme nedir bilmiyorum ama bu kadar zamanda geç döllenme olmaz diyede düşünüyorum. İlişkiden 21 gün sonra geç döllenme olmaz herhalde. Yardımlarınızı bekliyorum

X