gece gece gülmek istiyorum diyenler lütfen buraya :)))))))))))))))

ayy bu aynalıya bayıldım ,hatta yıkıldım kız alemsin Allahta seni güldürsün emiiiiiii:roflol::roflol::roflol::roflol:

hepsi çok güzel yaa iyi güldüm teşekkürler :roflol::roflol::roflol:

ayy bu aynalıya bayıldım ,hatta yıkıldım kız alemsin Allahta seni güldürsün emiiiiiii:roflol::roflol::roflol::roflol:

güldürdüğüme sevindim kızlarkaydirigubbakcemile3 bende okduğumda çok gülmüştüm:lepi:
arada uğrayın hep yenileri buldukça ekleyeceğimyerimseniben

Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak
karşılamış onu.
'Temel'um harika bir haberim var. Bir ay geciktim.:CüvCüv:
Herhalde bir bebeğimiz olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye söylemeyelim!' demiş heyecanla.Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son faturayı ödemedikleri için kapıyı çalmış:
'Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var.'

'Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?' demiş Fadime hayretle.:1shok:
'Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor.şutarafagitti

'Ne? Dosyalarınızda mı?':1shok:

'Kesinlikle!':1closedeyes:

'Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu görüşürüm!' demiş.:uhm:

Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel'e anlatmış. Temel ertesi

sabah kızgın bir boğa gibi Trabzon Elektrik idaresine dalmış:kötükedihüso
'Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti.
Aylık gecikmesi ile ilgili!' diye bağırmış Temel.:mymeka:
'Sakin olun. Ciddi birşey değil!' demiş memur.
'Bu gecikme için bize
borçlusunuz!':1closedeyes:
'Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?':uhm:
'O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!':1closedeyes:
'Ama o zaman Fadime ne yapacak?':1shok::uhm:
'Bilmiyorum!' demiş memur. 'Hanımefendi artik
mumla falan idare eder...:1closedeyes:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Hepsi birbirinden güzel gece gece çok iyi oldu valla ama buna bayıldım yaaa :roflol::roflol::roflol:

Hepsi birbirinden güzel gece gece çok iyi oldu valla ama buna bayıldım yaaa :roflol::roflol::roflol:

güzel yorumun için teşekkürler canıma.s.
bende hepsini bilmeme rağmen hala okudukca bazılarına gülebiliyorum:roflol::roflol::roflol:

Kaynana olmak sanattır...

Genç bir çocuk heyecanla annesine gelir ve aşık olduğunu, evlenmek istedigini ve tanıştırmak istedigini söyler.

Ama sadece eglence olsun diye eve 3 kız getirecegini ve annesinin evleneceği kızı tahmin etmesini ister.

Ertesi gün 3 güzel kızla eve gelir.

Otururlar, bir süre sohbet ederler. Bir süre sonra çocuk heyecanla annesine sorar:

'- Tahmin ettin mi' diye.

Anne duraksamadan cevap verir:

'- Ortadaki kızıl saçlı.':1closedeyes:

Oğlan hayretle annesine sorar: '- İnanılmaz, nasıl bildin?..'

Anne cevap verir:

'- Bir tek ondan hoşlanmadım...':jeyyar:

Soğuk bir kış akşamı, MacDonalds'ın kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmişler, bir masaya oturmuşlar.Derken amca, kasaya gidip 1 hamburger,1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış.Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye Bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş,sonra bütün patatesleri tek tek sayarak onlarında yarısını teyzeye vermiş, sonra Cola kutusunu da ortaya koymuş, önce bir yudum kendisi içiyor sonra da teyze bir yudum alıyormuş. Herkes ne tatlılar, iki tonton buraya gelmişler, bir kişilik yemeği ikisi yiyorlar zavallıcıklar diye onları izliyomuş. Derken bir de bakmışlar ki teyzenin önünde hamburgerle patatesler olduğu gibi duruyor, kocasının afiyetle yemek yiyişini seyrediyor arada bir de Cola'dan bir yudum alıyormuş. Sonunda orda çalışanlardan biri dayanamamış, yanlarına gitmiş:

-Afedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadim lütfen izin verin size bir menü kendim ısmarlayayım.

Yaşlı amca:

- Teşekkür ederiz ama biz halimizden memnunuz.60 yıldır evliyiz ve herşeyimizi işte böyle paylaşırız demiş.Bunun üzerine genç adam teyzeye dönmüş:

-Peki ama teyzeciğim, siz neden hamburgerinizi patateslerinizi yemiyorsunuz, neyi bekliyosunuz? Yaşlı teyze cevap vermiş :

-Dişleri bekliyorum...!! :lepi:delikafadulden
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak
karşılamış onu.
'Temel'um harika bir haberim var. Bir ay geciktim.:CüvCüv:
Herhalde bir bebeğimiz olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye söylemeyelim!' demiş heyecanla.Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son faturayı ödemedikleri için kapıyı çalmış:
'Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var.'

'Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?' demiş Fadime hayretle.:1shok:
'Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor.şutarafagitti

'Ne? Dosyalarınızda mı?':1shok:

'Kesinlikle!':1closedeyes:

'Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu görüşürüm!' demiş.:uhm:

Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel'e anlatmış. Temel ertesi

sabah kızgın bir boğa gibi Trabzon Elektrik idaresine dalmış:kötükedihüso
'Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti.
Aylık gecikmesi ile ilgili!' diye bağırmış Temel.:mymeka:
'Sakin olun. Ciddi birşey değil!' demiş memur.
'Bu gecikme için bize
borçlusunuz!':1closedeyes:
'Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?':uhm:
'O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!':1closedeyes:
'Ama o zaman Fadime ne yapacak?':1shok::uhm:
'Bilmiyorum!' demiş memur. 'Hanımefendi artik
mumla falan idare eder...:1closedeyes:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Kadın , 22 , Adana
Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

çok eylendim arkadaşım eline sağlık a.s.

Adam müftüye gitmiş
Yahu, hakikaten biz cennete gittiğimizde huri alacak mıyız?' demiş
Müftü, 'namazını kılar, orucunu tutar, zekâtını verirsen 4 huriyi alacaksın
elbette' demiş. Adamın derdi başka...
'Peki benim hanım cennete gidince ne olacak?' demiş.
Müftü cevap vermiş
'Ona da 4 Nuri düşer '
Adam şaşkın !!! Kös kös evine dönmüş.Bakmış karısı namaz kılıyor..
Basmış tekmeyi..... ...
'Ne namazı len bu..? Ha..haaa... ne namazı..? O....... mu olcen..??
:r oflol: buna bayıldım..

sabah sabah iyi geldi buna ise bayıldım

Erkek , 28 , ıstanbul
Sıkış tepiş halk otobüsünde ayaktayım. Arkalardan bir ses duyuyorum. "Biraz uzak durur musunuz beyefendi!" Kafalar o yöne çeviriliyor, adam cevap veriyor. "Saçmalamayın hanımefendi, aramızda 5 metre var!" Kadın bombayı patlatıyor: "Ama hissettim onu!"

Kadın , 22 , Adana
Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

çok eylendim arkadaşım eline sağlık a.s.

[
sabah sabah iyi geldi buna ise bayıldım

Erkek , 28 , ıstanbul
Sıkış tepiş halk otobüsünde ayaktayım. Arkalardan bir ses duyuyorum. "Biraz uzak durur musunuz beyefendi!" Kafalar o yöne çeviriliyor, adam cevap veriyor. "Saçmalamayın hanımefendi, aramızda 5 metre var!" Kadın bombayı patlatıyor: "Ama hissettim onu!"

yorum için teşekkürler kızlar tebessüm ettirdiysem ne mutlu bana

Son düzenleme:
çok güzel olmuş cnm benide güldürdün bu saatte paylaşım güzel tşk :)))

yorum için teşekkürler boncuğum:nazar:a.s.

eyyyyyyyyyy erkeklerrrrrrrrr okuyunnnnnnnnn gerçekler
acı ve yalındırrrrrr

Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı
>
> Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti:
>
> -Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver
>
> *Pppppfffffuuuuuffffff....Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi, Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama başarmıştı !!!!
>
> Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:
>
> -Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver
>
> *Ppppppfffffuuuuffff.....Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...
>
> Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü erkek de dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardı .
>
> -Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver.
>
> *Ppppppfffffuuuuffff.....Tanrı erkeği bir kadına dönüştürdü.Kadın haritaya baktı....Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti
>

hepsinide okudum ayri ayri güldüm:roflol:
emegine saglik canim harikasin yaa.s.
ama bunu cok begendim ya :roflol:

GÜZEL BİR KADIN ARABASIYLA YOLDA İLERLEMEKTEDİR......

BU ARADA BAŞKA BİR ADAMDA KENDİ ARABASINDA AMA AKSİ İSTİKAMETTE GİTMEKTEDİR.....

HER İKİSİDE KARŞI KARŞIYA GELDİKLERİNDE KADIN PENCEREYİ AÇAR VE BAĞIRIR:
DİKKAT ET BEYGİİİR...!

ADAMDA AYNI ŞEKİLDE PENCERESİNİ AÇAR VE BAĞIRIR:
CADI..!

HER İKİSİDE YOLLARINA DEVAM EDERLERKEN ERKEK DİKİZ AYNASINA BAKARAK SIRITMAKTADIRVE SONRA BİRDEN BİR SES.....

13886959tq1vg5.jpg

bu öykünün ana fikri:
ERKEKLER KADINLARIN NE DEDİKLERİNE ASLA İNANAMAZLAR...!!!!

Bir Turk, bir Amerikali ve bir Alman birlikte saunaya gitmisler.

Bellerinde birer havlu saunada oturmuslar ter atarlarken, bip bip bip diye ses duyulmus.
Amerikali , sag eliyle sol koluna dokunup,
'Cagri cihazim caldi. Derimin altinda elektronik devre var da...' demis.
Aradan biraz zaman gecmis, bu sefer bir cep telefonu calmaya baslamis.
Bunun uzerine Alman , sol avuc icini kulagina goturmus ve konusmaya baslamis.
Gorusmesi bitince, Turk'e ve Amerikaliya donup,
'Avcumun icinde cep telefonu devresi varda...' demis

Teknolojik olarak geri kalmayi gururuna yediremiyen Turk ,
Bana bir dakika izin verin' demis ve disari cikmis.
Birkac dakika sonra dondugunde poposunun arasina SIKISMIS tuvalet kagidi sarkiyormus.
Amerikali ve Alman'in kendisine garip garip bakti gini gorunce, cevabi patlatmış

Faks geliyo da:)))

Kadın , 31 , İstanbul
Haftasonu babasıyla gezmek için süslenmeyi abartan oğluma "Oğlum çapkınlık mı yapacaksınız?" diye sordum. Oğlum tüm sempatikliğiyle cevap verdi; "Evet anne, babam da bakıyor kızlara ben de. Ama senin kadar güzelini görmedik!"

işte budur
hepsi çok komik

erkek;
Bana bekaretini vermemekte direten kız arkadaşımla tartışma halindeyiz. Tartışma çok alevleniyor ve ona ''Artık yeter, sana sahip olmak istiyorum!'' diye bağırıyorum. Bağırmamla birlikte de, o gün yediğim kuru fasulye etkisini gösteriyor ve gayet seslice gaz çıkartıyorum. Gazdan hemen sonra kız arkadaşım bana mağmalardan mağma beğendirecek bir cevap veriyor: ''Ulan sen daha k.....na sahip olamıyorsun, bana nasıl sahip olacaksın?'' :mymeka:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

çok hoş caneeeeeeee:roflol:

Bir Turk, bir Amerikali ve bir Alman birlikte saunaya gitmisler.

Bellerinde birer havlu saunada oturmuslar ter atarlarken, bip bip bip diye ses duyulmus.
Amerikali , sag eliyle sol koluna dokunup,
'Cagri cihazim caldi. Derimin altinda elektronik devre var da...' demis.
Aradan biraz zaman gecmis, bu sefer bir cep telefonu calmaya baslamis.
Bunun uzerine Alman , sol avuc icini kulagina goturmus ve konusmaya baslamis.
Gorusmesi bitince, Turk'e ve Amerikaliya donup,
'Avcumun icinde cep telefonu devresi varda...' demis

Teknolojik olarak geri kalmayi gururuna yediremiyen Turk ,
Bana bir dakika izin verin' demis ve disari cikmis.
Birkac dakika sonra dondugunde poposunun arasina SIKISMIS tuvalet kagidi sarkiyormus.
Amerikali ve Alman'in kendisine garip garip bakti gini gorunce, cevabi patlatmış

Faks geliyo da:)))

:roflol:

X