Gece uyurken ağzından su gelen var mı?dişlerle ilgili olabilir mi acaba..

canım arkadaşların tesbitleri doğru geneli kıl kurdundan oluyor
benimde akıyor mesela ama sebebi ağzı azçık ayran delisi gibi uyumam:KK1:

bende hamileligin son haftalarinda olmustu,agzimdan su geliyordu uyurken ama sebebini bilmiyorum :)) simdi gelmiyor belki de dogru duzgun uyuyamadigimdan bilmiyorum :KK70:

kıslarr yorumlarınız yardımlarınız için çok teşekkür ederim..bu konuyu açalı çok oldu..doktora gitmedim hiç...uzun süredir olmuyor..arada hafiften oluyor ama..bişey yapıyo onu ama çözemedim..sagolun kıslar.

bunun genelde sebeplerinden birisi bagırsaklardaki tenya, kıl kurudu gibi zararlılar ve gec yenen yemek. Gece 12. de yatıyorsanız, aksam 7. den sonra yemek kesinlikle yenmemeli, sadece bitki cayı icilebilir. saat 9.da mide enzimleri duruyor, ve hazmedilmeyen yiyecekler midenin o sıcaklıgı ile cürümeye baslıyor, sabahları da kahvaltıda 1 tatlı kasıgı cörekotunu da kurt vs icin yiyebilirsiniz. umarım sifa bulursunuz..

burnuyla ilgili sıkıntısı olanlarda bu sorunla karşılaşabilir
örneğin burnu tıkalı yada nefes alma sorunları yaşıyorsa ağzından nefes aldığı için ağız açık oluyor tükrük bezesinden salgılanan salgı dışarı çıkabiliyor

ağız akıntısı olanlar genellikle mide ve safra kesesi sorunları yaşanda olur benim bildiğim

uyurken ağızdan su gelmesinin bir nedeni de reflü olabilir.
akşam yemeğinden sonra uyumak için aradan en az 2 saat geçmesi gerekiyor.
bir de uyurken sol yanınıza uyursanız faydasını görürsünüz.

Son düzenleme:
heralde benim sorunum geç yemek yemem gece 12 1 gibi yatıyorum 9 da falan yemek yiyorum artık erken yemek iyecem umarım sorunum geçer teşekkürler..

midedeki kurt yüzünden biliyorum ben onu..çünkü bende de var aynı sey...içerden gelen birşey dişle çok alakası yok bence..

ben de bağırsaktaki parazitlerden dolayı oldugunu biliyorum ama farklı sebebleri de olabilir.

kıl kurdu demişsiniz de kıl kurduyla ağızdan gelen salyanın nasıl bir alakası olabilir acaba açıklar mısınız? gerçekten merak ettim.

arkadaşlar uzun süredir gece uyurken agzımdan su akıyor.eşimede oluyor.bunun nedeni dişler olabilir mi acaba.bide vitaminsizlikten diye duymuştum ama.fikirlerinizi paylaşır mısınız.sevgiler

eşinizde de olduğunu söylemişsiniz.
ben bağırsak paraziti olabilceğini düşündüm..
bence bi dahiliye uzmanıyla görüşün..

canım nedeni kıl kurdu burnunuzda ve poponuzdada kaşıntı vardırr hemen bi doktora gidin ikinizede ilaç yazacaktır ve aynı anda tedaviye başlayınnn anlatılan şekilde ilaçlarınızı kullanınca döker rahatlarsınız özellikle tuvalet sonrası el temizliğine çokkk dikkat edinnn geçmiş olsun canımmm

bende de aynı problem var ama ben burnum tıkalı olduğu için öyle sanıyordum

arkadaşlar uzun süredir gece uyurken agzımdan su akıyor.eşimede oluyor.bunun nedeni dişler olabilir mi acaba.bide vitaminsizlikten diye duymuştum ama.fikirlerinizi paylaşır mısınız.sevgiler

Ağızdan soluma
Horlama
Barsak kurtları
Reflü
Diş eti rahatsızlıkları
Dişlerde kapanış bozuklukları
Diş sıkma
gibi nedenler de gece uykusunda ağızdan su akmasına neden olabilir.

X