Geçmeyen koltuk altı ağrıları

sara9292

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
72
13
31
Merhaba herkese
Çok kötü hissediyorum. Nasıl desem ölecekmiş gibi…
23. Haftalık gebeyim yollardır geçmeyen koltuk altı ağrılarım var , daha doğrusu biontech aşısı olduktan sonra koltuk altı ağrılarım hiç geçmedi. 2021 Haziran da Aşı oldum Kasım da Türkiye’ye geldim doktora gittim , göğüs ve koltuk altı ultrason yaptırdım bişey çıkmadı. Yine aynı sene check Up yaptırmıştım komple vücut baktırdım yine bişey çıkmadı
Sağ koltuk altım o kadar ağrıyor ki , daha doğrusu tam koltuk altı değil arka taraflar kas olan yerlerde ağrı hissediyorum. Az önce dokundum böyle küçük bişey elime geldi yuvarlak değil ama bişey var. 3 gün önce hastaneye gitmiştim crp 12 idi. Soruyorum size bir insanda kanser olsaydı crp 12 de kalır mıydı? Daha da yükselmez miydi? Yada bu kadar ağrı varken kanser düşünülmeli mi? Genelde ağrısız şişlikler kanseri düşündürmeli der doktorlar? ( şişliğim yok, kas ta sertlik var) ben artık dayanamıyorum ölecekmişim gibi hissediyorum doktora da gitmek istemiyorum çünkü hiçbişey bulamıyorlar yardım edin ne olur 😓😥

Geçmiş olsun. Bana takıntı yapmışsınız gibi geldi. Fibromiyalji gibi bir şey olabilir
Dr sorun yok dediyse öyledir içiniz rahat olsun bence

Geçmiş olsun. Bana takıntı yapmışsınız gibi geldi. Fibromiyalji gibi bir şey olabilir
Dr sorun yok dediyse öyledir içiniz rahat olsun bence
Emin olun takıntı değil. Ağrım olmasa hiç umursamam ama hergün ağrı çekiyorum. Daha 1 ay önce elime nohut büyüklüğünde beze geldi çok ağrıyordu bir kaç gün içinde geçti. Bir sorun var vücudumda ama maalesef bunu bulacak ilgili bir doktorla karşılaşmadım henüz

Emin olun takıntı değil. Ağrım olmasa hiç umursamam ama hergün ağrı çekiyorum. Daha 1 ay önce elime nohut büyüklüğünde beze geldi çok ağrıyordu bir kaç gün içinde geçti. Bir sorun var vücudumda ama maalesef bunu bulacak ilgili bir doktorla karşılaşmadım henüz
Koltukaltıniz kolunuzu oynatinca mi ağrıyor kimildamadiginizda da ağrıyor mu

Kımıldamasam da ağrı yapıyor
Ter beziniz iltihaplanmis olabilir ya da kıl kökü iltihabı. Elinize gelen beze kendiliğinden kuculduyse o kotu huylu bir şey değildir çünkü kotu huylu olanlar geçmiyor geçmediği gibi bir de büyüdükçe büyüyor
Daha iyi bir dr a gosterin içiniz rahat etsin tabii ,ama içinizi ferah tutun kötü bir şey olduğunu sanmiyorum

X