Gel-gitli ilişkim hakkında tecrübelerinize ihtiyacım var lütfen?

Geçmiş unutulmuyorsa o ilişki yürümez.
Her tartismanizda geçmişteki hesaplar,eski defterler açılip duruyorsa zaten sağlıklı bir ilişki yurutulemez.
Yeni fikir ayrılıkları eski yasanmisliklarin üzerine eklenerek kar topu gibi büyütür tartışmanın içeriğini.
Ayrica hata var hata var..
Hatadan hataya fark var.
Ergenlik diyerek hataların üzeri kapatilamaz.Sen konuyu yeteri kadar açık yazmadigin için ben de aklıma gelene göre yorum yapıyorum.
Bu ilişki zaman kaybı.Zaten sağlıklı bir düzen tutsaydi 5 sene icerisinde tutardı.

Yaşlar kaçtı bunlar olurken? Görüştüğünüz kişiler ile aynı şehirde misiniz? Cinsellik yaşandı mı diğer kişilerle? Şunu söyleyeyim eğer barışıldı ise üzerine sünger çekmek gerek eğer çekmiyorsanız o konular hep açılır. Siz de karşı taraf da kapatmadıkça olmaz.
Ben 16 yaşlarındaydım kendisi de 19 yaşlarındaydı bunlar olurken. Evet o dönemler aynı şehirdeydik. Kesinlikle cinsellik yaşanmadı. Haklısınız ben kendi açımdan sünger çekebiliyorum olabilir diyorum cahillikti diyorum ama erkek arkadaşım şöyle bi düşününce aklıma gelince ben düşünmekten deli ediyorum diyo.

Yani tek sorunumuz ayrıyken ilişkiye sadık kalamadık başkakarıyla görüştük konuştuk o da sırf gerçekten o ergenliğin verdiği cahillikten ve birbirimize öfkemizdendi şuan olsa yapmazdım tabikide ama bilirsiniz insanda ister istemez bi kırgınlık bırakıyor.
Dönüp ona ben yuttuysam sen de yutacaksın, eğer yutamıyorsan da kapı orda diyebilirsiniz

Ayrıyken başkaları oldu demişsiniz. O dönülen ilişkiden hayır gelmez. Etrafımdakilerden biliyorum.
İki taraf da olgunlaştıysa olabiliyor ya. Ama aklı başında insanlar olmaları gerek, 20 yasında o aklı başındalığın taşınması zor

Konu biraz uzun olacak ama illa yaşadıklarımı yaşayan vardır. 5 senedir süre gelen bi ilişkim var. 5 sene diyorum ama çok kopukluklar ayrılıklar yaşadık, dönüp dolaşıp yine birbirimizi buluyoruz. Ayrı kaldığımız süre zarflarında, ergenliğin verdigi cahillikle birbirimize hatalar yaptık karşılıklı kırgınlıklar ve öfkemizden oldu hepsi. Kendisini çok seviyorum biliyorum ki benim yerimde onda hep ayrı. Bu ilişkiye başlarken çok ciddi başlamıştık ama hayat bazen istediğimiz gibi gitmiyor. Neyse demek istediğim şu ki şuan hala konuşuyoruz rayına oturtmayı deniyoruz ama bazen bana geçmişimizi çok kafasına taktığını ve sürekli kurduğunu söylüyor. Şimdi diyeceksiniz ki düşünmesin o zaman, ama aranızda takıntılı insanlar varsa ne demek istediğimi anlayacaklardır. Hem geçmişi aşmamız lazım hemde bu şekilde ilişkisi olupta evlenenler kavuşanlar var mı ? Çok merak ediyorum ya herşeyi yoluna sokucaz ya da hayatımızın en kötü ayrılığını yaşıcaz lütfen bana tecrübelerinizi anlatın.
Psikolojik olarak eskiye bu kadar saplantılıysa sakın tedavi olmadan evlenmeyin.
oksa hayatınız cehenneme döner.
Çift terapisi alabilirsiniz zaten danışman sizi gelecekle ilgili en doğru kararı vermeye yönlendirecektir.

Konu biraz uzun olacak ama illa yaşadıklarımı yaşayan vardır. 5 senedir süre gelen bi ilişkim var. 5 sene diyorum ama çok kopukluklar ayrılıklar yaşadık, dönüp dolaşıp yine birbirimizi buluyoruz. Ayrı kaldığımız süre zarflarında, ergenliğin verdigi cahillikle birbirimize hatalar yaptık karşılıklı kırgınlıklar ve öfkemizden oldu hepsi. Kendisini çok seviyorum biliyorum ki benim yerimde onda hep ayrı. Bu ilişkiye başlarken çok ciddi başlamıştık ama hayat bazen istediğimiz gibi gitmiyor. Neyse demek istediğim şu ki şuan hala konuşuyoruz rayına oturtmayı deniyoruz ama bazen bana geçmişimizi çok kafasına taktığını ve sürekli kurduğunu söylüyor. Şimdi diyeceksiniz ki düşünmesin o zaman, ama aranızda takıntılı insanlar varsa ne demek istediğimi anlayacaklardır. Hem geçmişi aşmamız lazım hemde bu şekilde ilişkisi olupta evlenenler kavuşanlar var mı ? Çok merak ediyorum ya herşeyi yoluna sokucaz ya da hayatımızın en kötü ayrılığını yaşıcaz lütfen bana tecrübelerinizi anlatın.
Kangrenli kolu kes at vücuduna yayılmadan, toksik bir ilişki üzgünüm sonu hüsran gibi gözüküyor tecrübeyle sabit. Keşke mutlu son olsun ama sanmıyorum :KK43:

Yani tek sorunumuz ayrıyken ilişkiye sadık kalamadık başkakarıyla görüştük konuştuk o da sırf gerçekten o ergenliğin verdiği cahillikten ve birbirimize öfkemizdendi şuan olsa yapmazdım tabikide ama bilirsiniz insanda ister istemez bi kırgınlık bırakıyor.
Bunlar yaşandıysa devam edemez ilişki, etmemeli.

Ayriyken nasıl bir sadakat bekleniyor ki. Bitmiş ilişki zaten nerden bileceksiniz tekrar bir araya geleceğinizi. Ayrıca çok gençsiniz karşınıza daha az takıntılı insanlar çıkacaktır bu kadar acele etmeyin acele karar vermeyin

X