Gelin Arabalari Icin İlginc Yazilar :)

bence ilk mesajdaki yazılar hiç yaratıcı değil, ayrıca komik de değil..
mutluluğu ve aşkı ifade eden yazılar yazılmalı bence...

ön plaka:evleniyoruz
arka plaka:durun siz kardeşsiniz

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ve aşk evliliğin ellerinden tuttu..

gerçekten hoş olmuş..bende ön plakada "dünya oydu" arkada "o da benim oldu" diye görmüştüm hoşuma gitmişti..yerimseniben

annesinin bir kızıydı onu da ben aldım..

bir de evin birtanesiydi şimdi benim birtanem.. gibi yazılar görmüştüm hoş güzeldi.

birde klasikleşti artık ama.. bu gece deprem var:)

ve aşk evliliğin ellerinden tuttu..

gerçekten hoş olmuş..bende ön plakada "dünya oydu" arkada "o da benim oldu" diye görmüştüm hoşuma gitmişti..yerimseniben

Bende temmuzda evleniyorum. Bu sözü çok beğendim. Dünya oydu, o da benim oldu.. çok güzel yaa:dance:

bizde kısmetse arabamızın arkasına EN GÜZEL KARARIMIZ opuyorumnanaktan diye yazdırıcaz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gecen ben de bı gelın arabasında gormustum. ''biz olduk'' yazıyordu.

ön plaka :elvada
arka plaka kızlar
yazdırmıştı bnim ark çok ta güzel olmuştu

güzelmiş bunlar bizde evlenirken farklı bir şeyler yazmaı düşünüyoruz ama tamamen bizim uydurduğumuz bişey olacak. alıntı deel :)

bizde eşimin kankisinin düğününde ön plakaya evleniyoruz arka plakaya da hapı yuttuk yazdıracagız bizim düğüne düşündük ama ben istemedim kısmet onun düğününe gelin hanımı ikna edebilirsek tabi :)

bende "dünya oydu o da benim oldu" ve "sevdim aldım sevdi wardı" yı cok begendim..

bizim gelin arabamızın arkasında eşimin oturdugu tarafta 'sevdim aldım' benim oturdugum tarafta sevdim vardım yazıyodu.

X